Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Аз абсолютно не искам да взимам страна, кой е крив и кой е прав в тази нелепа смърт на едно младо момче, но медиите не показват всичко което се е случило и начина по който се случило, за пример давам показанията на единствения човек който е реанимирал Тодор без редакторска намеса.

 

 

Ситуацията беше следната...

Починалото момче е управлявало автомобил когато на пешеходната пътека (поне има такава обозначена със знак) са пресичали 3-ма души, той им е свиркал и когато ги е наближил е бил отворил вратата и е почнал да ги пита колко трябва да ги чака да се размотават по шосето..., и след словесни разправий единият от пресичащите му е затворил вратаат и явно по ягресивно му е наритал колата след като има и счупено огледало... тогава момчето е взело бокс и е слязло от колата и е нанесло удари в лицето на двамата (от тримата пресичащи) дето са се скарали и било побегнало, след което те го подгонили но той бил решил, че колата му е в друга посока и да се върне попаднал на тях... и те го ловят като в този момент е имало скупчване вече на хора и така двамата бити са държали момчето..., това поне разбрах от всичките дето са били очевидци там...

Ази минах вече в момента когато те го държаха та немога да твърдя дали това найстина е така, но когато се приближавах към тях видях как починалото момче си дръпна ръката и се опита отново да удари този дето му е от ляво и да се дръпне (това са кадрите дето са изопъчени от медиите, че този от ляво на него го удря а той в този момент е завардва...), като отидох до тях ситуацията беше единият (от дясно на починалия) беше с подуто затворено ляво око, а другият (от ляво на момчето) с разбита уста... В този момент от таксито тъкмо слезе друго момче и отиде при тримата и почна да им казва да го пуснат и от там се започнаха словесни обиди и че се чака полиция... след което този от таксито взе бокса от ръката на починалото момче и го прибра в джоба си а аз тогава чак се намесих и му казах да върне бокса на земята и да не се меша че така ни забърква всички дето сме там очевидци...

В този момент дойде и майката на момчето и единият от битите го пусна след това и другият и докато той говореше с найка си (което се вижда по БТВ) и тя дори му се караше той изведнъж се свлече на земята... първо помислих че е паднал от претиснение и изчаках 10-тина секунди докато мине една кола и мислех че ще се свести... В последствие се оказа, че момчето си е имало здравословни проблеми със сърцето и е направило най вероятно инфаркт от превъзбуда (което ще покаже аутопсията) и така аз започнах да го реанимирам около 10-тина минути в който той изпадаше в клинична смърт поне 5-6 пъти но когато пристигна линейката аз им го предадох с дишане и мозъчна дейност но липсваше пулс и сърдечна деиност...!!!

Мога да кажа че преди сърдечният масаж и обдишванията да му направя момчето нямаше никакви видими белези от удари както по лицето така и по гърдите и стомаха като му бях вдигнал дрехите докато го реанимирах!!!

Звучи странно но смърта е нелепа... Смърта настъпи от превъзбуда... Самото момче се смееше до последно и думите който аз чух от него който каза с присмешкабаха: "Хайде като дойде полицията ще видим кой кой е като видят какво ми направихте колата..."

Моля всички медий да не пишат догатки как е станало докато компетентните органи не излязат със становише за случилото се...!!!

 

Разрових се в нета за клипове, няма да ги пускам тук, но определено има такъв клип, който се вижда, как вече Тодор разговаря с майка си и се движи нормално, докато чакат полицията.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Всяка монета има две страни.И е много важно да не се взема страна, освен ако не си видял как е паданала монетата.

 

 

Видене, днес следобед или утре? Че си писал в 2 часа, ама кой ден си имал изнавпредвид...

Link to comment
Share on other sites

Всяка монета има две страни.И е много важно да не се взема страна, освен ако не си видял как е паданала монетата.

 

 

Видене, днес следобед или утре? Че си писал в 2 часа, ама кой ден си имал изнавпредвид...

днес

Link to comment
Share on other sites

Видене, днес следобед или утре? Че си писал в 2 часа, ама кой ден си имал изнавпредвид...

 

Днес, в късния следобед след 4...

 

Бах тия възвратни клапани за аквариум, по 8 лева...

 

Споко, хубавите са по 12 паунда

 

============================

 

ДА НИ Е ЧЕСТИТ СТЕФЧО ДНЕС!

  :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Надявам се по тази причина ме пропуснахте вчера :(

Да е здрав и доволен от живота Чефо!

Link to comment
Share on other sites

Със сигурност.Като го оправят да се виждат и след ден-два изчезват отново...

 

Честит рожден ден и на теб...макар и на "патерици"...Да си жива и здрава...

Link to comment
Share on other sites

Благодаря :)

Да не се повтаря, че ще се наказваме :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Споко, хубавите са по 12 паунда

 

 

На мен ми трябват най-обикновени пикливи, за ползване 3-4 пъти в месеца...

Link to comment
Share on other sites

Аз абсолютно не искам да взимам страна, кой е крив и кой е прав в тази нелепа смърт на едно младо момче, но медиите не показват всичко което се е случило и начина по който се случило, за пример давам показанията на единствения човек който е реанимирал Тодор без редакторска намеса.

 

 

Разрових се в нета за клипове, няма да ги пускам тук, но определено има такъв клип, който се вижда, как вече Тодор разговаря с майка си и се движи нормално, докато чакат полицията.

Добре това е много странно, защо не пуснеш този клип тук? Аз четох, че уж от боя си е глътнал езика и се е задушил, или че имал храна в дробовете от силен удар в корема, но тези две неща не виждам как могат да са верни, ако наистина е бил в съзнание и се е смеел докато са чакали полиция и линейка. Тогава трябва да е починал от сърдечен удар наистина и не може да има предумишлено убийство

Link to comment
Share on other sites

Може би по стар стил. И бабинден е на 08.01, но старите знаят и го празнуват на 21.01.

Link to comment
Share on other sites

Като сме безделници, да не сме без празници!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Добре това е много странно, защо не пуснеш този клип тук? Аз четох, че уж от боя си е глътнал езика и се е задушил, или че имал храна в дробовете от силен удар в корема, но тези две неща не виждам как могат да са верни, ако наистина е бил в съзнание и се е смеел докато са чакали полиция и линейка. Тогава трябва да е починал от сърдечен удар наистина и не може да има предумишлено убийство

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=217038245299135&id=142619629407664&_rdr

 

Тук има статия с клип, докато пиша това по новините излезна свидетел, който сподели, че братята не са го били

Link to comment
Share on other sites

Благодаря :)

Да не се повтаря, че ще се наказваме :)

 

Жива и здрава и всички около теб също! (сори, никога не гледам форумния календар :shy: ) ; Чефо, поне твоята дата да не изпусна! t3310.gif

Link to comment
Share on other sites

(сори, никога не гледам форумния календар :shy: ) ;

То и да го гледаш, файда няма. Редовно кеша трябва да се ъпдейтва ръчно поради някаква причина (вероятно бъг), за да показва рождените дни. Това досадно упражнение може да се автоматизира с един cron job, ама някой трябва да го направи.

Link to comment
Share on other sites

Какъв Стефановден на 15ти януари ви гони бе хора? На 27ми декември е

Станах на 29 години и 12 месеца бре майна. :-)

 

После се оказа, че сме в Сикретс, който иска, да заповяда :-)

 

Мерси за пожеланията, да ви се връщат :-)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...