Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Защо вметката за ФБ не ми прозвуча много дружелюбно?

Може да ми се сторило.

За втори път тези дни - да не се повтаря :grin: :grin: :grin:

 

Баба ми е втори ден без ток. В Старосел. Evn достигат нови и нови висоти на недобре свършена работа. Може ли такова голямо село, близо до Пловдив, да е толкова време без ток... Да е на гъза на географията, разбирам, да е откъснато от света заради снега, разбирам. Явно авариите са хиляди, да не кажа десетки хиляди.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Хахаха, много съм си балансирана даже :) Както винаги :grin:

Link to comment
Share on other sites

Не ме учудва, притеснява ме. Като и падне батерията на телефона съвсем ще загубим връзка...

Link to comment
Share on other sites

и в Строево няма ток и поне още едно селце ама му забравих името имаме познати които се оплакаха и вода и ток нямат

Link to comment
Share on other sites

В Марково също нямаше от сутринта неделя до към обяд, когато тръгнах. Там единия от съседите ни е аварийна кола, хвърчеше като линейка, каза, че било ужас.

Мокрия и лепкав сняг просто е мор за де що кабел има висящ... 

Link to comment
Share on other sites

Не знаете кво беше/е в Северна България. Велинград до вчера беше отрязан от света, знам и за други места, до които не могат да стигнат аварийни екипи. И това само при половин метър сняг, а ако беше повече?

Link to comment
Share on other sites

тия шибани мъдреци спокойно могат да бъдат зачеркнати от еволюционната схема.

 

Как мина операцията? Готови ли сме вече за ракийки?  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Как мина операцията? Готови ли сме вече за ракийки?  :grin:

След вадене на мъдрец се пие профилактично няколко дни антибиотик за да не стане абцес. Никакви ракийки идните поне 5 дена

Link to comment
Share on other sites

След вадене на мъдрец се пие профилактично няколко дни антибиотик за да не стане абцес. Никакви ракийки идните поне 5 дена

 

Абе аз за жабуркане говоря... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Колко малоумен трябва да си за да тръгнеш по това време с летни гуми?

 

Над 20 аварирали автомобила, повечето от които с летни гуми и чужденци са извадени от двуметрови снежни преспи, които блокират повече от 36 часа подбалканският път I-5 София – Бургас в района на Мъглиж и Гурково.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=BnflAyoy85U

Link to comment
Share on other sites

Някой от вас да е ял супа с луканка и кебапчета, а? Аааа? Направо за Мастършеф да се запиша, не знам :D

Не разбрах луканката и кебапчета в супата ли се сервират (иначе не би било гениално)? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Честит Имен Ден, Атанасе. Да си жив и здрав и много дебели нерви да имаш :)

 

 

Какъв е този сняг, какво е това глобално затопляне (Дедо и Виден да кажат)? :lol:

Какво затопляне те гони пък теб? Виж че белите мечки им се удвои популацията а за тюлените никой не мисли. Студ и вЕтър тука само. Одеве докато се прибера през моста "мандаринките" ми се превърнаха в ледени топки, а какъв хубав лед има по улиците просто не е истина. Малко късно дойде зимата, но за сметка на това съвсем качествено.

Link to comment
Share on other sites

Малко късно дойде зимата, но за сметка на това съвсем качествено.

 

Бъркаш се - това не е зима, а лято...нали знаеш, че глобалното затопляне всъщност означава застудяване. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Когато Сър Джон Лорд се спомина преди няколко години (мир на праха му), си казах, че явно вече доста сме одъртяли. Днес от новините разбрах, че Глен е бил болен от Алцхаймер и се е споминал в съня си, лека му пръст!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...