Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ей да ва ева, другата седмица кат си дойда да се видим пак :)

 

Йегера е нашия клуб, но се оказва, че в петък и събота без резервация нещата не се получават. Отстъпиха ни маса докъмто 8, та трябваше да пием бРЪже... :laughing:  

 

Стефчоооу, много си се освинил бре...бах ва в хамериканците...

 

А ти къде беше, мисир? Чакахме те. 

Link to comment
Share on other sites

Гледам аз един додж из пловдив ... кара го един закръглен човек - не колкото мен - и си викам тва не мое да е нашия човек.

Link to comment
Share on other sites

Гледам аз един додж из пловдив ... кара го един закръглен човек - не колкото мен - и си викам тва не мое да е нашия човек.

същия е. със софийска регистрация, съквартиранта го кара...тука ми е скъп бензина :D :D :D

може другата седмица да му ударя няколко прекъсвача като изпратим моя човек на почивка :)

Стефчоооу, много си се освинил бре...бах ва в хамериканците...

10 кила горница...тва е от "спокоен" живот и "много" свободно време...ама ще дойде и моята или името ми Хасан да стане.

Link to comment
Share on other sites

ей за такива фланелки ми трябва някой бял часовник демба...курвенски някой, да лъха на секс :D

 

Едит: късия ръкав е за Дядо Мраз.

:-)

 

Нищо не може да лъха на секс като нашето момиче от Йегера!!! 'бал съм ти и часовниците!  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

Ти що не пиеш, а си във форума е моя въпрос?

 

Той е в друго измерение. 

Link to comment
Share on other sites

Благодаря ви, Момчил, Пламен и Ангел :) На другите вече благодарих :)

От здравето по-хубаво няма :)

Link to comment
Share on other sites

С конкуренция като Лудия Макс, Ди Каприо току виж получил най-после тоя пусти Оскар, дето не знам колко години преследва... Макар че няма за какво... Да му го дават и да се свършва вече... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Мерси за пожеланията и виртуалното кафенце :)

А Лео винаги съм го харесвала, макар че доста преиграва и е сладникав актьор. Не знам за коя роля, но мисля, че си заслужава Оскара.

Link to comment
Share on other sites

С конкуренция като Лудия Макс, Ди Каприо току виж получил най-после тоя пусти Оскар, дето не знам колко години преследва... Макар че няма за какво... Да му го дават и да се свършва вече... :laughing:

Ба, оскара е за мечката!

Link to comment
Share on other sites

Мерси за пожеланията и виртуалното кафенце :)

А Лео винаги съм го харесвала, макар че доста преиграва и е сладникав актьор. Не знам за коя роля, но мисля, че си заслужава Оскара.

 

Той вече ще бъде запомнен предимно с драпането си за тая некадърна и абсолютно безсмислена вече според мен статуетка (предвид на какви неща я раздават последните години)...

 

Ба, оскара е за мечката!

 

Не знам коя мечка, ама ако пак не му го дадат ще си умра от смях...  :grin:

 

===============================

 

Стефче, ни съ уливай така по тия чалги, брат.... Ей ся по едно шкембенце в Йегера със светло и пак ти светкат очите... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Той вече ще бъде запомнен предимно с драпането си за тая некадърна и абсолютно безсмислена вече според мен статуетка (предвид на какви неща я раздават последните години)...

 

 

Не знам коя мечка, ама ако пак не му го дадат ще си умра от смях...  :grin:

 

===============================

 

Стефче, ни съ уливай така по тия чалги, брат.... Ей ся по едно шкембенце в Йегера със светло и пак ти светкат очите... :laughing:

 

Помня всичко, все пак съм човек на възрсаст :D. Не се нахвърлих на тия уискита като студент на к**ва :) :D

Link to comment
Share on other sites

Видене, по разкази на очевидци, имало сцена, в която някаква мечка го смазва. И общо взето народа се ебава, че го е е*ала мечка. Та за това може да получи оскар :lol: Или мечката :lol:

Link to comment
Share on other sites

Видене, по разкази на очевидци, имало сцена, в която някаква мечка го смазва. И общо взето народа се ебава, че го е е*ала мечка. Та за това може да получи оскар :lol: Или мечката :lol:

 

О, да, има такава сцена!  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

Аз определено съм за мечката!!!

Link to comment
Share on other sites

Йегера е нашия клуб, но се оказва, че в петък и събота без резервация нещата не се получават. Отстъпиха ни маса докъмто 8, та трябваше да пием бРЪже... :laughing:

 

 

А ти къде беше, мисир? Чакахме те.

Виновен. Искрено съжалявам, че не можах да дойда.
Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...