Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Нещо превъзбуден ми се струваш... Изглади шарените чорапки и се успокой малко. Когато нещо работи от 2009, а друго е пуснато 2012, някак си е логично да има разлика в броя потребители. Или поне така ми се струва. Има разбира се и други фактори (като например кой е собственик), но е хубаво да се мисли преди да се подскача. Whatsapp ще запомня с едно единствено нещо - направи създателите си БЕЗУМНО богати. Който иска да провери за какво иде реч... 

 

 

 

Това обикаля Фейса вече няколко дена... Както винаги японците доказват колко са велики.

 

Ангеле, нещо не те виждам тебе в Япония...   

Тези 19 милиарда които бяха платени, са безумна цена като цяло за това приложение...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Аз все още не мога да осъзная цифрата....  :grin:

Според мен и на половината от тези пари биха се навили собствениците да продават, при положение че paypal е продаден за 1.5 милиарда през 2002, то вярно инфлация ама чак пък толкова :)

Link to comment
Share on other sites

 

Не били компютри ми компоти... 

 

Remote Hokkaido train station stays open for one high school girl? Perhaps not

 

Да, ама поне не са ни ги върнали. :grin:

И други ученици били ползвали влака...иначе наистина беше доста романтично само онази да се качва. :)

Link to comment
Share on other sites

Поредното доказателство, че ако нещо е публикувано в интернет, това не гарантира, че е 100% вярно :)

Наскоро имаше един друг случай, който стана "viral", но впоследствие се оказа, че историята е леееееко измислена.

 

http://www.dailymail.co.uk/femail/article-3351022/His-mother-alive-Woman-recounted-emotional-moment-Walmart-cashier-broke-work-mom-killed-branded-liar-store.html

Link to comment
Share on other sites

Тук важното е, че когато става въпрос за Япония никой не се съмнява в историята. Понеже всички знаят, че там е абсолютно възможно да се случи. Страната е изградила своята репутация и свтът е свикнал с факта, че японците са способни на всичко.

Link to comment
Share on other sites

Поредното доказателство, че ако нещо е публикувано в интернет, това не гарантира, че е 100% вярно :)

 

То по тая логика трябва да се съмняваме и в линка на дедото, понеже и той е интернетски. ;)

Но че много хора се предоверяват на интернетски новини - това е факт и най-редовна практика при официалните медии като вестници и телевизия. Последно си спомням как почти всички канали тиражираха "новината" с клипчето дето били дръпнали стола на Путин и той щял да падне, а никой не обърна внимание, че всъщност Меркел ходи назад и реално клипчето е пуснато отзад-напред. :)

Link to comment
Share on other sites

Мидекс, във всичко трябва да се съмняваш. Сутрин жена ти ти подава чаша кафе - кафе ли е наистина? Часовникът показва 11:38 - наистина ли е 11:38? Пускаш чешмата - това наистина ли е вода? Само така може да оцелее човек! :D

Link to comment
Share on other sites

Мидекс, във всичко трябва да се съмняваш. Сутрин жена ти ти подава чаша кафе - кафе ли е наистина? Часовникът показва 11:38 - наистина ли е 11:38? Пускаш чешмата - това наистина ли е вода? Само така може да оцелее човек! :D

 

Много FALLOUT, бейби, много FALLOUT....  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Мидекс, във всичко трябва да се съмняваш. Сутрин жена ти ти подава чаша кафе - кафе ли е наистина? Часовникът показва 11:38 - наистина ли е 11:38? Пускаш чешмата - това наистина ли е вода? Само така може да оцелее човек! :D

 

Когато навремето учех философия, преподавателят ни беше казал за една теория (вече съм забравил на кого беше), според която нищо което е около нас не е това което е, и нищо което се случва всъщност не се случва, но дори и като студент още тогава осъзнах колко неиздържана фактически е точно такава теория....това по времето, когато "Матрицата" даже не е била замислена като филм. :))

По-скоро в това, което изброяваш бих се съмнявал, но по други причини - дали жена ми наистина ми подава кафе, при положение, че е на 100 километра от тук, а аз съм си направил капучино, дали наистина е 11.38 след като часовникът ми е китайски, а веднъж дори бях купил един, дето вървеше наобратно, водата от чешмата дали е вода или е омесена с ръжда от тръбите и т.н. :)

Link to comment
Share on other sites

И други ученици били ползвали влака...

И не се били качвали на онази спирка а на друга... 

 

Мидекс, във всичко трябва да се съмняваш. Сутрин жена ти ти подава чаша кафе - кафе ли е наистина? Часовникът показва 11:38 - наистина ли е 11:38? Пускаш чешмата - това наистина ли е вода? Само така може да оцелее човек! :D

Интересен живот водиш...

Link to comment
Share on other sites

И не се били качвали на онази спирка а на друга...

 

Ама пък поне е в Япония и влакът е същия. :P

 

-------------------------------------------------------------

 

А между другото като казах в една друга тема:

 

Знам ли...отскоро купувам неща от Gearbest и още нямам комплексни впечатления от сайта...

 

....преди малко бях там да напиша един отзив за продукт, дето съм купувал и видях това долното - якоооо...и понеже още не съм влезнал в тийнейджърската възраст, смятам веднага да си поръчам едно такова. :D

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=NJMxxyl_4Fk

Link to comment
Share on other sites

Видене, спокойно - 2-ри февруари е далече, има време да повтори пак. ;)

 

 

Баси... и такава тема имало във форума...наистина бях забравил за съществуването й....че и няк'ъв "скутер" я е реанимирал. :P

Link to comment
Share on other sites

И аз се зачудих :-). Нищо де, освен някви бири да изпием?

 

Естествено! Тази седмица няма да си ходя. Дай да направим един Йегер па да си пийнем бира на воля... 

Link to comment
Share on other sites

Ако ще правите среща няква, ще си идвам другата седмица, може да измислим нещо, аз Стефчо не съм го виждал от както избега.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...