Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Сигурен ли си,че си изпил само 1 ракия :D А ти вземи дай малко от тази ябълкова  кат си в Калофер ;)

 

Сигурен, една 200-грамка и на втората съм амен, амен на 3/4.

Нямаш грижи, 100-тина килца съм оставил и там.

Щото гоня самолет.... 

 

А, ти пък, самолет, недей така бе, няма да спя цяла нощ да те мисля, с тези терористични актове  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Иначе се нахлузва и една найлонова торбичка около каракудата и няма нужда да се излагат на Бърза Помощ, ама то акъл не се набива, само каракуди...

Много грубо с найлонова торбичка бе бат Ицо, не е ли по-"културно" просто с перезерватив? :lol:

Link to comment
Share on other sites

....ами и хубаво дупе има, ама като си представиш че и то Лай*а сере :wtf:

Всяка сабаля при това emoticon-0133-wait.gif (или най-много през една, щот нали... жените не били като хората)

Ама аз специално за тази нищо не ща да си представям, щото либидото ми придобива отрицателна стойност. Ама пък от друга страна започвам да се замислям кви чутовни мъже съществуват, щом има на кой да му стане от нея, че и да го изплющи това животно..... :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Много грубо с найлонова торбичка бе бат Ицо, не е ли по-"културно" просто с перезерватив? :lol:

 

Как ще и го нахлузиш тоз презерватив на главата? С торбичка най-добре при това непрозрачна  B)

Link to comment
Share on other sites

Е тва е... Човек с опит и от всичко опитвал.... Па те седнали да се съмняват и акъл да дават.....

Link to comment
Share on other sites

Нали знаеш лафа и за по хубавите, и за по грозните :)

 

Така поздравче с едно ново залитане по ретрото от 90-та. Като го гледах за първи път викам си - новата Кайли

 

 

 

Да ама не. Оказа се, че тази дето пее си е Максин Ашли, а сладурчето е Андреа Руеда. За пореден път доказателство, че идеална жена няма, а е събирателна от няколко такива  :sick: А сетете се това  :effemine3: на кого прилича. Отдавна не съм го виждал по къртон между другото. Да не са го спрели?

Link to comment
Share on other sites

Нали знаеш лафа и за по хубавите, и за по грозните :)

 

Така поздравче с едно ново залитане по ретрото от 90-та. Като го гледах за първи път викам си - новата Кайли

 

 

 

Да ама не. Оказа се, че тази дето пее си е Максин Ашли, а сладурчето е Андреа Руеда. За пореден път доказателство, че идеална жена няма, а е събирателна от няколко такива  :sick: А сетете се това  :effemine3: на кого прилича. Отдавна не съм го виждал по къртон между другото. Да не са го спрели?

 

Защо ли ми се струва доста познато, някой май е крал от филма на Ванила Айс "Студен като лед"

 

 

Сипах си третата допивам я, и аз спирам да пия  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Не мога да повярвам колко са се "променили" нещата откак последно влизах из форума :D Какво правите беее, спамери :)

Охоо... Де си ти бре, Бай Веселине!?!

Link to comment
Share on other sites

Не мога да повярвам колко са се "променили" нещата откак последно влизах из форума :D Какво правите беее, спамери :)

 

О, майн год, някакъв глас от отвъдното на форума ли чуваме? :lol: 

 

Gado, можеш да го поздравиш с една "изтънчена" песен, която е крайъгълен камък на българското "музикално" изкуство - Автомонтьоооор със златни ръцеее...  :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Бе аз за златна пишка бех говорил ама като ги знам Виден и Гадо, нема да я пеем нея точно ;) Не, че е проблем да ме хванат заааа... неуморния ама все пак, да не загубим детската аудитория :) Стоиле, за НГ има някаква оферта, та не е лошо да се размърдаш :) Купоня е гарантиран ама то това ти е ясно де :)

Link to comment
Share on other sites

Бе аз за златна пишка бех говорил ама като ги знам Виден и Гадо, нема да я пеем нея точно ;) Не, че е проблем да ме хванат заааа... неуморния ама все пак...

Ама верно е неуморен... Толкоз годин все на доле ти виси.... :))

Link to comment
Share on other sites

Не искам да мисля от къде имаш тези наблюдения и колко често си ги правил, че да дадеш тези изводи :) :)

Link to comment
Share on other sites

Що, ве!?!

Моеш си мислиш квото и както си искаш. Живеем в демократична държава, егати!

Link to comment
Share on other sites

Той толкоз издълбоко не може да се замисли, щото мисленето е дело не просто и не се удава всекиму, тъй че не му бери грижата... ;)

Ват евар (как гаварят французъй), ти кажи кога ще ми додеш дома, пък ако е в комплект с оня мисир..., чудо, та да туря една тежка софра с едене и пиьенье (може и не в този ред), щот предния път ми мина много на спринт (даже и не разбрах кога отнесохте онова чеде), а аз бях в... да речем.... сложна кондиция....

Link to comment
Share on other sites

Не мога да повярвам колко са се "променили" нещата откак последно влизах из форума :D Какво правите беее, спамери :)

 

Ооо, ма мен. Добре заварил :drunk:

Link to comment
Share on other sites

Труден ли си? :moon:

Бях emoticon-0133-wait.gif

И след поредица къде успешни, къде неуспешни раждания продължих да си бъда лехуца... ама нейде, къде третия ден ми мина и това :))

Link to comment
Share on other sites

Той толкоз издълбоко не може да се замисли, щото мисленето е дело не просто и не се удава всекиму, тъй че не му бери грижата... ;)

Ват евар (как гаварят французъй), ти кажи кога ще ми додеш дома, пък ако е в комплект с оня мисир..., чудо, та да туря една тежка софра с едене и пиьенье (може и не в този ред), щот предния път ми мина много на спринт (даже и не разбрах кога отнесохте онова чеде), а аз бях в... да речем.... сложна кондиция....

Така както се развиват нещата, може да се случи и по-рано от колкото то се иска :) Ще видим, малко ми е мъгляво бъдещето в момента :)

Link to comment
Share on other sites

Видене един колега ще си прави микро пивоварна като направи бирата ще ти донеса да опиташ ;)

Само ти ли не разбра, че Виден отлетя нанякъде? :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...