Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Самият факт, че не допускаш някой да има познания в много области показва ограничената среда в която си израсал. Добро утро :)

:bowdown: Сега вече знам кой седи зад DDoS-а на читанка :laughing:

 

 

То няма нищо обявено все още. Не си спомням миналата година дали ще ги обявят предварително. Аз съм си набелязал няколко неща, дето ми трябват, а накрая май ще е само едно... Но да видим :)

Нищо нямаше обявено. Дори и часа в който ще "отвори" сайта.

Аз го рефрешвах от 00:00 до около 7ч и те май го бяха пуснали към 7:20ч, при което са отнесли голям DDoS :D Към обяд, сайта още лагваше доволно. Тази година си мисля, че ще е още по-зле.

 

"Още със започването на продажбите в eMAG в ранни зори днес, всички евтини ИТ продукти свършиха още със старта на пазаруването. Най-атрактивните предложения, като например таблет за 47.99 лв., бе изчерпан още в 7.20 сутринта, при положение, че Black Friday стартира в 7.15 ч. Не беше достъпен и евтиният модел лаптоп за 359.98 лв. LED мониторът на LG с 18.5-инчов екран за 99.99 лв. също не беше в наличност 5 минути след стартирането на промоцията."

 

Сега колко е вярно е др бира :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Мдааа, със сигурност. А миналата година отвори някъде към 6 или 7 сутринта. Докато стигна до работа, в 8:00, доста неща бяха разпродадени вече.

Link to comment
Share on other sites

Намен ще ми трябват голямо тиви 55" и два климатика, да видим все пак какви продукти ще обяват.

 

В този ред на мисли да питам Галин за мнение на следната конфигурация. Дали е удобно да го направя с едно външно тяло и две вътрешни или две отделни машини. А и за мошноста им също :)

 

30kx5ye.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ще ти излезе през носа далаверата на еМаг ;) Довери се на специалистите да ти препоръчат климатик на който може да се спи, а не да тръгва и спира през половин час и да размразява с гръм.

Link to comment
Share on other sites

Намен ще ми трябват голямо тиви 55" и два климатика, да видим все пак какви продукти ще обяват.

 

В този ред на мисли да питам Галин за мнение на следната конфигурация. Дали е удобно да го направя с едно външно тяло и две вътрешни или две отделни машини. А и за мошноста им също :)

 

30kx5ye.jpg

 

Аз съм с Мултак на FUJI инвертор модел 2013 от Испания с мотор 28-ца и две вътрешни тела едно 9-ка и едно 12-ка и отоплям целия апартамент (64кв/м) без проблем на 22 градуса и си почива повече от колкото работи.

Link to comment
Share on other sites

В хола има голям Дайкин то ще топли бая, но не целия апартамент. Забравих да отбележа, че тия две стаи са тоично северни и бая си е студ :)

Link to comment
Share on other sites

Подсетете ме да ви снимам едно тукашно кръгово. Като се появи читанката, си я свалеъе цялата, като торент.

Link to comment
Share on other sites

Порциите са като за 2ма

 

Реално цените са малко по-високи от на Хепи

 

Цените са им безумно високи и явно разчитат на богати и любопитни посетители. Предимно да тестват що е мексиканско, ако изобщо е наистина мексиканско.

 

Подсетете ме да ви снимам едно тукашно кръгово. Като се появи читанката, си я свалеъе цялата, като торент.

 

Снимай, снимай, да видим къде точно са паветата...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Имам един колега от Монтана, дето като ходи в Пловдив, отива специално там :) Аз май един път пих бира там като "на кафе" та нямам особени впечатления.

Link to comment
Share on other sites

Като става дума за Емаг, миналата година пропуснах Black Friday, главно заради недоверие, но оттогава насам имам десетина поръчки, даже върнах един лаптоп, защото не ми хареса, без никакви проблеми. Сега е много вероятно да си взема куп неща, дори и да не ми трябват :D

Link to comment
Share on other sites

Като споменахте кръгови - да им ************ майките на Тотев и компания експерти. Вчера затворили кръговото на дето го изсраха на Водната палата. На отиване не можах да направя планувания завой покрай Марица, та минавах през панаира и т.н, на връщане опашката от чакащи коли беше се събрала до към средата на моста. И сега тоя боклук се натиска да прави кръгово на Сточна гара, че да може на мама улицата да има връзка натам и към града, а не да минава през Богомил.

Link to comment
Share on other sites

Цените са им безумно високи и явно разчитат на богати и любопитни посетители.

Чак сега погледнах линка на дедото. Наистина това за България са безумни цени и не знам как въпросната порция от снимката може да е за двама. В тукашните мексикански ресторанти на тукашните цени доста по-голяма порция излиза горе-долу на същата цена като я обърнеш по валутния курс за деня.
Link to comment
Share on other sites

На Сточна гара има достатъчно място за кръгово. Такова, каквото имаше преди 30+ години, ама нали трябваше да сме модерни и изсраха един безумен светофар който след реконструкцията на "Найчо Цанов" стана една от най-големите тапи

Link to comment
Share on other sites

https://www.google.co.uk/maps/@51.1908632,-2.5491727,3a,75y,346.93h,83.88t/data=!3m4!1e1!3m2!1sWJd1mRDybB7WIdzCCjGMug!2e0?hl=bg

Павета няма...Ама сега и боята я няма...И знаци няма..... Има само една мъничка кръгла бабунка в средата...

Link to comment
Share on other sites

Някой Front End Dev да си търси работа ? На сестра ми фирмата ще отварят офис в Пловдив и търсят хора ;)

 

Ако знаете някой не се колебайте да пишете :D 

Link to comment
Share on other sites

Разликата е, че в контекста на движението в Англия, правилото за дясностоящия е "правилно".

 

 

Кажи го на тоя по средата :D Масово това кръстовище се ползва като обикновено такова, не като кръгово... И стават едни опашки в час пик...Като за село де.

Link to comment
Share on other sites

Като споменахте кръгови - да им ************ майките на Тотев и компания експерти. Вчера затворили кръговото на дето го изсраха на Водната палата. На отиване не можах да направя планувания завой покрай Марица, та минавах през панаира и т.н, на връщане опашката от чакащи коли беше се събрала до към средата на моста. И сега тоя боклук се натиска да прави кръгово на Сточна гара, че да може на мама улицата да има връзка натам и към града, а не да минава през Богомил.

 

Че ти не разбра ли, Слакър със Слакър?!?!?! Още вчера и аз, и Галин писахме, че раздигат паветата и се работи. Къде си блял?  :laughing:

 

На Сточна гара има достатъчно място за кръгово. Такова, каквото имаше преди 30+ години, ама нали трябваше да сме модерни и изсраха един безумен светофар който след реконструкцията на "Найчо Цанов" стана една от най-големите тапи

 

И аз си мисля, че колело на Сточна ще стои много добре. 

 

==============

 

Наско, това колело е много айляк, бре! Даже по-айляк от тия дето аз гледах из Англия, предимно в Ню Маркет... Там почти всичко е с колела.   

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...