Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ами онова е нещо като печена свинска пържола нарязана на малки парченца за по-лесно ядене, залята със сметана, а около нея маслини, лук, гъби и не знам какво още. И това сложено върху онзи тънкия хляб. Отстрани ориза е за украшение или ако толкова искаш може и да ядеш от него. Някакви картофи също ми слагат за красота, ама аз не ги ям. Топя си от пюрето от авокадо и това е. Има още 2 соса, които също не ги ям - едното май не е сос ами е цедено мляко.

Дедо, общо-взето това няма почти нищо общо с мексиканската кухня, хеле па нарязаната пържола. Сметаната също леко е минала покрай мексиканското, вероятно и питките са така, защото не ми приличат на царевични такива. Гуакамолето (пюрето от авокадо, което аз обожавам) предполагам и него са го побългарили, да не говорим за цеденото мляко - мексиканците не използват такива неща. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Аз не съм казал, че това е мексиканско, а че е вкусен дюнероподобен сандвич. Всъщност 2 броя даже. При това доста богато напълнени та преливат чак. И няма гнусни пържени картофи вътре освен другите изсъхнали неидентифицирани съставки. И не е залят с гадна майонеза.

 

Не знам за другите, ама аз като минавам покрай "хубавите дюнери" на Аладин на 6ти септември ми мирише на гадно. Как хората ги ядат тези не мога да си обясня. Пържотиите на KFC също. Събуей пробвах няколко пъти - не ми харесаха. Питките само са им хубави и дотам.

Link to comment
Share on other sites

Разглеждайте целия сайт, не всички оферти са дадени в частта за днес, както и другите, които имат black friday..  технополис, техномаркет, ardes и т.н. Имаше бая оферти. Аз ако имах пари все щях да взема нещо :D

Link to comment
Share on other sites

Разглеждайте целия сайт, не всички оферти са дадени в частта за днес, както и другите, които имат black friday..  технополис, техномаркет, ardes и т.н. Имаше бая оферти. Аз ако имах пари все щях да взема нещо :D

 

Да, определено сайта им не е от най-подредените. В технополиса правят -10% за днес, при положение, че винаги като си искаш ти правят -6% :wtf:

Link to comment
Share on other sites

Между другото - сетих се за още 1 място на което правят много добри сандвичи - хранителния магазин на центъра. Там може да ти сложат направо печена на жар пържола в него.

 

Ако ще ям пържола, защо по дяволите бих я заврял в сандвич?!?!?!?!?!  :online2long:

 

Сега отвория тоя Емаг да видя какво толкова сте се хайпнали.... Айфоните и Сансунгите вече са разпродадени... Тоя народ е изпаткал тотално. И нямали били пари после...

Link to comment
Share on other sites

Ми беден е - цяла година се чака тоя петък, за да се купи въЙфон с 200 лева по-евтинко, че парата не стига :lol: тролололо

 

Жоро - кви са тея 780 лева, купи магазина ли? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ти остАи другото ами току що вождам ХДД-то което ще купувам днес на по-добра цена. Сега да бъда ли коректен към ЖАР или да се направя на ударен... Защо ми го показахте изобщо това ?!?!?!?!?

Link to comment
Share on other sites

Дънна платка Asus Z97 MAXIMUS VII HERO, Socket 1150 + Процесор Intel® Core™ i5-4460, 3.2GHz, Haswell, 6MB, Socket 1150, Box + Памет Kingston HyperX Savage 8GB(2x4GB), DDR3, 1600MHz, CL9, 1.5V, XMP + Контpолен панел Fan controller NZXT Sentry 2, LCD Touch Screen, Черен + Уеб камера Logitech C525 = 780 лв...

 

 

Мамка му, много мразя като се зарибя по компютъра... Сега пак ще хвръкнат сума ти пари...

Link to comment
Share on other sites

Ти остАи другото ами току що вождам ХДД-то което ще купувам днес на по-добра цена. Сега да бъда ли коректен към ЖАР или да се направя на ударен... Защо ми го показахте изобщо това ?!?!?!?!?

  :rofl: :rofl:

          :rofl:

 

ХАХАХАХА.... Сега остава и ти да удариш едни 780 кинта и да си поделите магазина :D :D

 

А аз си издирвам смислена ютия за под 40 кинта, че тея в е-мага ги изтървах. От там закичих само една конвекторна печка за зор-заман...

Link to comment
Share on other sites

  :rofl: :rofl:

          :rofl:

 

ХАХАХАХА.... Сега остава и ти да удариш едни 780 кинта и да си поделите магазина :D :D

 

А аз си издирвам смислена ютия за под 40 кинта, че тея в е-мага ги изтървах. От там закичих само една конвекторна печка за зор-заман...

 

Оказа се че има разлика в моделите и то сериозна и си запазих офертата в ЖАР. Друго си е да си коректен и да се обадиш. Между другото и оттам ми разправят, че народа е луднал днес... 

 

Жоро много добре е направил, то и аз РЕВА за тотална подмяна на машината, но сега няма пари за това... 

Link to comment
Share on other sites

Всички магазини за техника са с разни оферти за днес - Техномаркет, Зора, Технополис, Ардес, Е-маг... Сигурно има и още, ама не се сещам. JYSK също имат промоция за тоя уикенд...

Link to comment
Share on other sites

Промоцията на Жска е както винаги яка талпа зад врата... Не се лъжете там. 

 

Един приятел е тръгнал да купува ТОЗИ телескоп. Я дайте някакво мнение. 

Link to comment
Share on other sites

За тия пари най вероятно е с евтини пластмасови лещи, които много бързо ще помътнеят и ще си го държи в къщи като украшение, или щеопитва да гледа комшийката отсреща.

Казвам най-вероятно, нямам абсолютно никакви наблюдения върху телескопа. Просто по цената съдя.

Link to comment
Share on other sites

За мен нищо не си харесах в тоя Емаг, то и преди петъка нямаха каквото искам, сега съвсем.

 

Поне жената я обзаведох с нещо да не съм и аз валат.  :grin:

Link to comment
Share on other sites

За тия пари най вероятно е с евтини пластмасови лещи, които много бързо ще помътнеят и ще си го държи в къщи като украшение, или щеопитва да гледа комшийката отсреща.

Казвам най-вероятно, нямам абсолютно никакви наблюдения върху телескопа. Просто по цената съдя.

 

Идеята е по принцип да се подкача фотоапарат към него май... Но тази цена е безумно ниска за подобно нещо, та и аз съм сигурен, че нещо мирише здраво. 

Link to comment
Share on other sites

Промоцията на Жска е както винаги яка талпа зад врата... Не се лъжете там. 

 

Един приятел е тръгнал да купува ТОЗИ телескоп. Я дайте някакво мнение. 

Какво мнение ти трябва като то си пише - "Ниво: начинаещи/деца". Забрави за фотоапарати и прочие. Това е детска играчка и няма как да мине в графата сериозен телескоп. Понеже е рефлектор (т.е. с огледало), кой знае каква пластмасова измишльотина има сложена вътре за 50 кинта. Истиснкия рефлектор е с огледало изработено от специално дебело стъкло с изключителна точност на параболичния профил. Почти съм сигурен, че това нещо става само да гледаш съседката в блока отсреща. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ясно - правилно съм предположил значи. 

 

Интересно е обаче как всички мислят за съседката в блока отсреща!!!  :laughing:

 

Почвам да съм силно доволен от ЖАР. Вчера поръчах следобед - дискът ми току що вече е пристигнал в магазина. Чудесно отношение на персонала. Определено там ще се пазарува, когато купувам нещо без посредник. 

Link to comment
Share on other sites

Интересно е обаче как всички мислят за съседката в блока отсреща!!!  :laughing:

Ами ти си мисли за съседа, кой те спира :) На кой каквото му е интересно :) :) :)
Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...