Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ангелчо, туй освен че ме попиля да свалям 18мб през жижакомска флашка, нищо друго не направи. Сканира, намери някакви неща, карантинира ги и ..... пак ми излизат раклами от ушите. 

 

Основният проблем си има име - OffersWizard

Link to comment
Share on other sites

Като започнат и да ти влизат, Видене (където и да било), тогава мрънкай.... Пък ако ти хареса... мълчи си :))

Link to comment
Share on other sites

А беше обещал обратното....и то на 2 пъти...в понеделник задължително чакам трето обещание (за късмет). :lol:

 

Като изтрезнея и ме хване качествен махмурлук благодарение на жалкото ни подобие на алкохол тук на 100% ще го напиша пак. 

 

 

 

пс : снощи няк'си се озовах в хамбар наречен Галакси..... кО не им харесва на чалготеки безплатни мурви колкот искаш.... 

Link to comment
Share on other sites

... но всички казват, че това е провокация и не може да бъде. Лапат камчии та им плющят ушите :)

може и да са от продукти с изтекъл срок на годност но явно добре ги обработват, и стават за ядене, а и никой май не е умрял, а и зависи колко 40-50 градусов дезинфектант си взел с тях  :grin:

Месата в Бика преди Графа са пълек т*шак...Имаме едни познати в Графа,които вся година си гледат прасе и теле.И на 14 даже сме на коледа :D Та те правят много добър бабек и много добра телешка саздърма .

 

Как ги прецени, току що ям маринован свински врат на фурна печен с бяло вино, мога да ти кажа че е разкошен.

Link to comment
Share on other sites

Като изтрезнея и ме хване качествен махмурлук благодарение на жалкото ни подобие на алкохол тук на 100% ще го напиша пак. 

 

 

 

пс : снощи няк'си се озовах в хамбар наречен Галакси..... кО не им харесва на чалготеки безплатни мурви колкот искаш.... 

Не му харесвам, че алкохола е такава отрова, че ми ебава майката на стомаха...

Link to comment
Share on other sites

Ангелчо, туй освен че ме попиля да свалям 18мб през жижакомска флашка, нищо друго не направи. Сканира, намери някакви неща, карантинира ги и ..... пак ми излизат раклами от ушите. 

 

Основният проблем си има име - OffersWizard

 

Първо нолирай настройките на хрома, пусни ТОВА и при приключване дай отметка да ги изтрие от карантината и един рестарт за здраве и си готов. Би трябвало да откри е някакви си браузвокс или бокс нещо си. При мен беше същото и на двата компа ми помогна.

Link to comment
Share on other sites

Не му харесвам, че алкохола е такава отрова, че ми ебава майката на стомаха...

Лошото е, че това е навсякъде...кой ли ден някой ще пукне от фалшивия алкохол на тея боклуци...
Link to comment
Share on other sites

Ангелчо, туй освен че ме попиля да свалям 18мб през жижакомска флашка, нищо друго не направи. Сканира, намери някакви неща, карантинира ги и ..... пак ми излизат раклами от ушите. 

 

Основният проблем си има име - OffersWizard

Виденчо, аз да не чета мисли, че да знам, че си с флашка нейде там из горите тилилейски. А и не съм ти казал на 100%, че ще стане, а че би трябвало да стане. Както и хоста е вметнал - malwarebytes е добра, ама не е за всичко, а имай предвид, че ползваш и "демо" версията.

Link to comment
Share on other sites

Лошото е, че това е навсякъде...кой ли ден някой ще пукне от фалшивия алкохол на тея боклуци...

Ей за тва, домашнярка.... Ако пък набараш и правилния чичо от който да си я взимаш, пИчелиш джакпота. Верно... мъъъничко по-скъпо излиза, ама баре сабаля не дрискаш асфалт, и нямаш усещането за двете чирпанлийски свадби, дет ти се вихрят в главата. Саде усещането в устата кат да си вечерял марсоливи циганчета-лепиларчета с мезе от храсти е същото, ама на фона на другото се трае....

Link to comment
Share on other sites

Право, много право мастър Гадо..коет' си е истина, си е истина...та и аз си наблягам над домашната благинка...

 

 

Май друснало нещо, ама хич нищо не съм усетил.

Link to comment
Share on other sites

За 9-те хиляди оборота няма сезон. Да е жив и здрав Майки, че ми направи шибаното густо. Кофти е, че на тоя студен асфалт гумите не спират да се въртят....обаче адреналина и звука са един път. Как искам за Коледа гадната ми Королка да се превърне в Супра....обаче и това ще стане. Е**х я тая Америка...има много да ми дава и смятам да си го взема с лихвите. :)

 

едит: А по въпроса с луканките. Сега хапвам няква на Сердика(БГ магазина и такава дето си донесох от БГ). Нашата ми харесва повече, но....всичко върви за мезе

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...