Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Вече цяла седмица я няма chitanka-та. И нищо никъде не се споменава. Само дядо Мраз и той го забеляза. Преди тук там казваха ако има нещо. Сега просто изчезна.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Що пък да я няма читанката? Вчера си свалях книги от там  :wtf: 

 

 

Едит: Мдааа...умре. Споко де, ще изскочи някой мирор. Вчера вечерта имаше със сигурност

Link to comment
Share on other sites

Най-сетне махат онези малоумни павета от колелото на водната палата. И понеже движението по посока само към и от тунела.... движението спи и ако Мамин Ваню си го остави такова положението е твърде възможно и да сполучи с онова негово - Отпушване (да го отпушат анадолските братчеди, да го отпушат дано.....)

Link to comment
Share on other sites

Нямаше да са малоумни ако самото кръгово беше с едни десетина метра (в диаметър) по-широко. И по-скоро малоумникът е този, дето е кандисал изобщо да го има това кръгово в този малоумен вид....

Link to comment
Share on other sites

паветата не са малоумни ама ще се сетите като започнат да забърсват бордюра

Малоумен е този дето е кандисал да ги маха!

 

Най-глупавите павета в историята! Разглобиха ги най-после.

 

Аз съм много доволен, че вече пуснаха Петко Д. Петков. Отлчино се получи. Най-после няма да стъпвам на паве като се прибирам!

Link to comment
Share on other sites

Ролята на паветата е да очертае контурите на колелото. Самите павета са зона за сигурност. Малоумни са водачите дето не могат да минават през кръгово. Като се научат - ще има ефект. Онзи ден щях да изгърбя един бакшиш дето през щрихованата зона се опитва да ме мине отдясно. А това е масово да се опитват 3 ленти да минат през 2.

Link to comment
Share on other sites

Ролята на паветата е да очертае контурите на колелото. Самите павета са зона за сигурност. Малоумни са водачите дето не могат да минават през кръгово. Като се научат - ще има ефект. Онзи ден щях да изгърбя един бакшиш дето през щрихованата зона се опитва да ме мине отдясно. А това е масово да се опитват 3 ленти да минат през 2.

Ок, праФ си!

Link to comment
Share on other sites

То националната лотария смърди на Пеевски отдалеч. Личи си, че опита му в тотото, му носи добри доходи.

Направиха 100 игри, прибраха милиони. А за публиката хляб и зрелища, че много се печели.

Link to comment
Share on other sites

Вече цяла седмица я няма chitanka-та. И нищо никъде не се споменава. Само дядо Мраз и той го забеляза. Преди тук там казваха ако има нещо. Сега просто изчезна.

Вчера беше тръгнала. Днес пак я няма... пфу д***а. Следващия път като тръгне ще изпосваля де що мога

Link to comment
Share on other sites

Ролята на паветата е да очертае контурите на колелото. Самите павета са зона за сигурност. Малоумни са водачите дето не могат да минават през кръгово. Като се научат - ще има ефект. Онзи ден щях да изгърбя един бакшиш дето през щрихованата зона се опитва да ме мине отдясно. А това е масово да се опитват 3 ленти да минат през 2.

 

Самият факт че смяташ това кръгово за нормално е достатъчно показателен.

Ма въпреки това ай да ни обясниш как се минава не-малоумно когато идваш от тунела и трябва да прекосиш кръговото към панаира в момент в който в съседната лента има рейс който е в същата посока ?  :popcorn:  :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

По същия начин както когато си до тир на стеснение заради ремонт на германска магистрала с тясна лява лента и нормална дясна! 


И въобще се чудя как едновременно българските шофьори могат да бъдат хем най-великите, хем най-големите лигльовци :)

Link to comment
Share on other sites

Не знам за Читанка, но и Замунда.се отсъства отвчера... Някой явно прави мръсотии! :angry1

При мен си е тук, даже свалих 3ти сезон на Boardwalk empire :) Проблема нещо е в твоя телевизор

Link to comment
Share on other sites

И кой DDOS-ва Читанката бе, кибер-робокопа Явор Колев ли? То пък като се замислиш, същия едва ли има толкова акъл за нещо подобно. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ок, праФ си!

А не бе, шъ са сетиш.Бъндито е винаги праФ и знае/разбира от Фсичко :D

 

Тия румънци пак ще избият бг рибата на 28ми...

 

 

Ех, че им е весело тези дни в Хамерика:

 

640_b6fd4eba8f0097ec620d9f6ce07bb245.jpg

Link to comment
Share on other sites

И кой DDOS-ва Читанката бе, кибер-робокопа Явор Колев ли? То пък като се замислиш, същия едва ли има толкова акъл за нещо подобно. :lol:

 

Самички се ддосват. Правят се на многострадалните геновеви. Не мога да разбера как винаги зад такива хубави идеи рано или късно се наместват някакви безумни комплексари.

А не бе, шъ са сетиш.Бъндито е винаги праФ и знае/разбира от Фсичко :D

 

Самият факт, че не допускаш някой да има познания в много области показва ограничената среда в която си израсал. Добро утро :)

Link to comment
Share on other sites

Идва черния петък в имаг, чудя се какво да набележя. Някой да е набелязъл нещо?

 

То няма нищо обявено все още. Не си спомням миналата година дали ще ги обявят предварително. Аз съм си набелязал няколко неща, дето ми трябват, а накрая май ще е само едно... Но да видим :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...