Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Четя ви тук и ми става... тъжно... Може ли да сте такива злета, ве!?!

 

 

П.п. Танасе, уор тъндър-ът, яко съкс! Е па може ли като си фъркаш с кукурузника и да те пусне срещу Ме-262 или Бф-109, ъм!?! Има смисъл, мисля..... Да не говорим, че цялата игра е едно безсмислено циклене :unhappy:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Не съм съгласен, че БА не помага на населението при бедствие. Снимки, репортажи и клипове бол в нета. 

Link to comment
Share on other sites

Кое е другото, пияни леката, надрусани ученици, пияни и друсани цигани карат незаконни коли и т.н. още много. Това ли са глупости, явно аз съм пораснал и знам от какво има нужда държавата от здрава работна ръка, а не от мамини синчета, хайде накарай някой циганин да работи, само да краде и на борсата, вместо да помага на държавата той само я скубе, и не само те, много и български келемета такива има. Трябва да имат малко страх и дисциплина.

 

 

Щото не си прибирал пияни войници избягали през казармата, обърнали се по таван на междуселски път... Пълни глупости са тези казарми и ти го казвам като О.Р.

Link to comment
Share on other sites

Всеки си има собствено мнение, мен казармата ме е научила на дисциплина и подчинение, и много други също, дай един пример за дисциплиниран хулиган от сегашното ни поколение.

Може да си прибирал пияни войници, ама в отпуск или събота неделя, а сега и в училище са пияни и друсани.

Link to comment
Share on other sites

Това са фалшиви ценности - оцеляване в гора, спане на земята... Други са ценностите в живота. И аз си мислих, че казармата ме е направила мъж, ама се оказа, че не е баш така :) Други пък срещнаха любовта на живота си в казармата. Определено станаха истински мъже  :gayviolet:

Link to comment
Share on other sites

М... Баси аргумента. Аз сума ти време преди казармата съм спал по земята и съм оцелявал в гората. И преди казармата знаех морз и ВВ. Никой нищо не каза за строителните войски като трудова сила в пазарната икономика :)

Link to comment
Share on other sites

 И аз си мислих, че казармата ме е направила мъж, ама се оказа, че не е баш така 

 

Сега е ключов момент да спреш да коментираш тогава... 

 

Наско, мен ако питаш и ТВУ трябва да се върне и то задължително.  

 

=============================

 

Дебора, какво стана, застреляха ли го или нещастен случай? 

Link to comment
Share on other sites

Да. Към 9 имаше няколко изстрела, които по това време сметнах за пиратки или нещо подобно, тъй като ми беше абсурдно да си представя, че са от пистолет. По-късно излизах да хвърлям боклука и гледам: сума народ, полицаи, ленти. Ако са верни данните в тези статии, даже знам коя е жертвата.

Link to comment
Share on other sites

Мултипъл шотс, че и контролен в главата?!?!?!? Това ще да е сериозна работа... 

 

Чааак пък сериозна... По-скоро бих заложил на някой с психични отклонения. Ако беше сериозна, нямаше да ги има тея няколко, а щеше да е един и където трябва ;)

Link to comment
Share on other sites

Мултипъл шотс, че и контролен в главата?!?!?!? Това ще да е сериозна работа... 

Журналята много обичат да украсяват новините с глупости. Как така още на петата минута установиха, че това е бил "контролен" изстрел в главата, а не просто случаен?

Link to comment
Share on other sites

Чааак пък сериозна... По-скоро бих заложил на някой с психични отклонения. Ако беше сериозна, нямаше да ги има тея няколко, а щеше да е един и където трябва ;)

 

2 на група в гръдния кош, 1 в главата ... бая сме гледали да стрелят така ... разни с черни качулки и т.н. ... нз ... май само по филмите само с 1бр трепят.

Link to comment
Share on other sites

Като има пари човек, не е истина колко бързо свършват :laughing:

Днес съм дал почти четирицифрена сума за колата, зъболекар, сметки за телефона, храна и като теглих чертата единственото смислено и желано беше едно ССД на Интел 520 и едно hdd caddy. Всичко друго беше, защото трябваше да се свърши/плати.

 

Хубавото е, че лаптопа ми още повече литна и вече съм с два харда и без ДВД :moon:

 

А, да - ето ми го мнението за казармата и как тя изгражда железния мъж
104597576.jpg

Link to comment
Share on other sites

ДОБРЕ ДОШЪЛ. ОБИЧАМ ТА! :laughing:

 

Чувствата ни са взаимни, но за съжаление вече съм женен, а жената не ми позволява никакви забежки. :laughing1:

 

Като остана малко с време, ще взема на ЛС да те питам някои неща за китайските андроиди и за андроидите като цяло, че имам някои генерални неясноти в тая материя ; а на ЛС, за да не се излагам прекалено лаишки ако пусна тема в хардуерния раздел. :shy:

Link to comment
Share on other sites

 

Я го е. А казармата може да го .....под водица :D. Съжалявам тия дето са си губили времето там. И преди някой да ме скастри, че исках да влизам в US ARMY...нямат сравнение нещата. Просто нямат.

Link to comment
Share on other sites

 а на ЛС, за да не се излагам прекалено лаишки ако пусна тема в хардуерния раздел. :shy:

 

То такава тема си има отдавна, но така се получава като се криеш по 6-8 месеца...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

1080p филмите бая се точат, с или без авария :)

Ее сега шанс :D Но пък след това си е кеф да се гледат на стената на full HD проектора :D 

Link to comment
Share on other sites

5 vs 5000000000 stars...

 

Баси и задръстената жена дето имам...винаги си е падала по по-малкото звезди, независимо колко съм я убеждавал за втората опция...

 

 

То такава тема си има отдавна, но така се получава като се криеш по 6-8 месеца...  :laughing:

 

И да има, и да няма - няма да пиша там, че много ще се изложа. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...