Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

И кво като го напишеш? Бой Батко ще си я закичи на челото ли? Или пък Ахдоги Дог?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ще изпитам някакво удовлетворение. А не тъпото чувство, че отивам да гласувам, заради циганите, анти ДПС настроен!

Link to comment
Share on other sites

не съм я писал, но съм напълно съгласен.

5-те %-та на Бареков и Волен доказват най-лошото стигнали сме такова дъно че надали ще успеем да изплуваме някога....  :Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

За мен е тъпо. Пусни глас, за тоя дето ти е най-малко противен. А така кура е за теб. 

 

Ред. И не с анти-ДПС настройка. С анти-политикани настройка. Та да не гледаме разни мутряги на власт.

Link to comment
Share on other sites

Как като всички са ми еднакво противни? Едни и същи хора зад различни абревиатури. Единствено бюрека дето е ново лице, ама незнам, кой нормален човек би гласувал за него.

 

Ако трябва да съм честен, този път бях решил да не гласувам, но много ме издразни  циганското съсловие.

Link to comment
Share on other sites

Аз си гласувах за Глас Народен. Единствено, щото нямат шанс и си слагаха кандидатите на детектор на лъжата.

Link to comment
Share on other sites

Резултатите са сбирщина от трагедия и комедия. Очаквано лидерство за ГЕРБ, но ако сега като дойдат турските протоколи ДПС подмине комунистите, ще имаме налице най-голямата им победа в историята. И най-жестокото падение за нас. Гласовете за боклуците (Бареков и Болен), показват колосалното нарастване на нивото на малоумие в страната. Пълното падение и продънване на нацията... За нас трагедия, за други - идеално постигнати цели. 

 

Тъпчовците от Деформаторския блок не разбирам за чий се бият в гърдите, все едно са качили Еверест, като на практика нищо съществено не са постигнали. И няма да постигнат. С турци и комунисти ведно реформаторство не може да има, още повече пък водени от най-големия държавен престъпник - комунистът Костов. Смях в залата. К*рвата Кунева, която не знае що е не, предимно когато се загробва Държавата, издънки на ДПС, ДС, абе супа топчета! 

 

И преди някой да вземе пак "мъдро" да ми приписва разни партийни принадлежности ще кажа ,че гласувах, но за никоя от помиите, които подминаха бариерата. Гласувах както винаги за Глас Народен.   

Link to comment
Share on other sites

Реформаторския блок яко ме изненадаха, че са просто... РЕВАНШИСТКИЯ БЛОК. 

Говоренето на г-н Радан Кънев е 1:1 с говоренето на г-н Костов... което говори за мозъчна смърт. Жалко. 
Лафа "ние на тия избори имаме 8 процента, тва след 3 месеца са 15%" е толкова ЧАЛГА, че чак г-н Борисов почва да ми изглежда като исполин на мисълта до г-н Кънев. 
 

Очаквам забавни 2 седмици.

Link to comment
Share on other sites

пълен, един в друг се бутат, пък то не, че е малко пространството, но и не е широко... вярно, некролози, скелети, тук таме някой млад и някой не чак толкова млад. Обаче пълно!

И в нашата секция имаше 10тина човека - минаваха за под минута единия. Не беше кой знае колко чакането че да се откажа. Това около обед някъде в 1-1:30. И не мисля, че не си е заслужавало, защото знам, че ако аз не гласувам, то онези от Столипиново и другите дето искат да гласуват за Бареков и Сидеров, опашката няма да ги спре и ако трябва ще чакат и 1 час.

Реформаторския блок яко ме изненадаха, че са просто... РЕВАНШИСТКИЯ БЛОК.

Дори най-десните от тях не са и наполовина реакционери като мен по убеждение за съжаление, но ще ме извинявате, но е по-добре за тях да гласувам отколкото да не го направя и ДПС да отчетат значително по-висок процент.

 

Останалото за Костов, netroot го каза добре, пък и не ми се спори - всеки да гледа, кой какво прави и да гласува както сметне за добре, но все пак да го направи отколкото да пропусне - поне гласа му се разпределя пропорционално и циганските гласове излизат значително по-нисък процент отколкото иначе (и съответно значително по-скъпо им струват на мизерниците да си вкарат хората в парламента).

 

Факта, че Атака, ББС и АБВ влезнаха говори достатъчно за количеството кръгли идиоти в тази държава. Единствената смислена държава с мислещи хора е Швейцария и до момента не е имало идиотско предложение, внесено от левицата, което да не са отхвърлили на референдум, докато в БГ е точно обратното.

Link to comment
Share on other sites

В тоя ред на мисли, Ники, аз съм в 28-а, където са и част от ул. Братя Миладинови, може би и ти. Отивам, дворът на Берон празен, викам си минавам набРЪже... Натъкнах се за минутки на безумни тъпотии. Списъците на една стена в двора, 30% от имената на височина над 2 метра. Възрастни жени споделиха, че не виждат дотам. Логично. "Разумно", секциите с адресите, чак след входа у лево, ако си направиш труд да видиш... Нашта секция - опашка 20 души - всички други - мътрвило. Поочудих се аз, но като стигнах вратата осъзнавам след комуникация, че сме 1200 човека близо, та логика се появи. Дотук добре. Защо обаче секции по 200-300 и надолу се обслужват по същия начин - логиката бяга. Защо в претоварената секция няма примерно ДВЕ "стаички", а не една - пак логиката бяга... Междувременно в другите секции си бъркат в носовете ПЛАТЕНИ хора или както имаше случай днес - един си фиркал от скука, та паднал под масата... 

Link to comment
Share on other sites

Точно в същата бяхме и ние. За това си прав - кой олигофрен разпредели маса хора в една секция, а в друга почти никой не става ясно. От 3 секции една до друга - 2те празни третата с огромна опашка пред нея. Огромна-огромна - 10тина човека бяха и минахме за под 10 минути. А в другите секции си бъркаха по носовете. И докато стоях на опашката чух поне 2ма да питат къде се слага кръстчето. Тоя път пак ще има 15/15 гласове колкото си искаш.

 

Но факта, че много кръгли идиоти гласува се доказа от това, че Атака, ББЦ и АБВ влизат в парламента. Айде АБВ чак толкова не ме бъркат - имат си хората виждания за живота - гласуват (въпреки, че коренно се разминават с моите виждания за данъците, еврозоната и други), но гласувалите за ББЦ или Атака (освен ако не са им платили) за мен са кръгли идиоти, а лично познавам 2ма гласуващи за Сидеров по убеждения.

Link to comment
Share on other sites

Аз говоря изрично за престъпника Костов

Интересно, Костов, без който България никога нямаше да влезе в НАТО и ЕС, както и да излезе от хиперинфлационния хаос, в който ни потопиха милите комунисти, бил престъпник, но пък в същото време ключова фигура от подземния свят, един от "строителите" на каналите за амфетамини се явява някаква света вода ненапита и най-подходящата тиква да ръководи държавата за пореден път. Е те такава държава определено няма да я бъде с такова "мислене" и такъв мат'рял (цитат на въпросния тарикат).

Link to comment
Share on other sites

Иван Костов е роден е на 23 декември 1949 г. в гр. София. Няма данни от какво семейство произлиза и за икономическото им състояние и политически убеждания. До 1969 г. е работник в Слаботоковия завод в София. Военната си служба отбива в Кърджали. След 1970 г. той кандидатства за летец в БГА ”Балкан” и заминава на школа в Кременчук, Украйна, където пребивава около два месеца. Когато научава, че е резерва в списъка на кандидат студентите във ВИИ ”Карл Маркс”, той се връща в България. Приет е за редовен студент и през 1974 г. се дипломира със специалност ”Политикономия”.

Започва работа като началник „Планов отдел” в завод за преработка на хартия, Гара Искър, а след това е началник „Планов отдел” на ДСО Вторични суровини.

През 1982 г. завършва вечерно висше образование в СУ ”Св. Климент Охридски”, физикоматематически факултет, магистър по математика, със специалност ”Математическо моделиране на икономическите процеси”.

В периода 1982 – 1984 г. Иван Костов е слушател в Института за повишаване на квалификацията в Москва. Като свободен аспирант защитава дисертация на тема „Икономически растеж: структура и фактори в производствената сфера” и става кандидат на икономическите науки.

 

След Москва, Костов работи като асистент във ВМЕИ „Ленин”, катедра ”Политическа икономия” на Центъра по идеологически дисциплини. През 1985 г. защитава докторат по икономика и е назначен на работа като научен консултант в Научно изследователски институт по „Прогнозиране на социално – икономическото развитие на България”. Институтът работи за Държавна планова комисия и Министрески съвет и участва в разработването на прогнози за развитието на Националния стопански комплекс. Това е много отговорна работа дори и за партиен член, а Костов е безпартиен и му се гласува голямо доверие.

”През 1988 и 1989 г. Иван Костов упорито прави опити да стане член на БКП. Във връзка с партийната му кандидатура, той е проучван от Държавна сигурност и тръгват слухове за негови идеологически отклонения. Проф. Илиев – ръководител на катедра „политикономия”, където Костов е асистент, казва: „Иван Костов е политикономист с твърде солидна подготовка. Той познава много добре произведенията на класиците на марксизма – ленинизма и е убеден марксист и защитник на нашата социалистическа система”.

В края на 1989 г. и началото на 1990г., когато вече е създаден Съюзът на демократичните сили, в партийния вестник ”Работническо дело” Костов публикува две статии, в които съветва БКП как да елиминира опозицията.

 

 

Дотук горе-долу бива, почва Якшан за балами:

 

Заедно с проф. Беров и Емил Хърсев, срещу заплащане Иван Костов участва в изготвянето на икономически анализи за Кръстьо Петков – председател на КНСБ.

Явно Костов е направил впечатление на БСП като икономист. Статията му „Анатомия на илюзиите” е отпечатана в списание ”Отечество” на 11 юли 1989 г. и има широк отзвук. Тя е публикувана само няколко месеца преди преврата и е използвана от Андрей Луканов в доклада, изнесен на 13 юли 1989 г. на разширено заседание на Политбюро на ЦК на БКП. Това е приносът на Иван Костов в борбата на реформаторите в БКП начело с Андрей Луканов. Очевидна е връзката на Иван Костов с Андрей Луканов и БСП.

 

 

Костов вече е назначен за щатен експерт на КНСБ и като такъв присъства на Кръглата маса в групата на БСП, наблюдавайки отблизо борбата между политическите партии. Улисани около многото проблеми на преговорите, Желю Желев и синята групата около него, не разбират за контактите на Иван Костов с хората на БКП и желанието му да се хареса на Луканов. Желев казва:„Ние продължавахме да го убеждаваме да се кандидатира от името на СДС за депутат.”Няколко дни преди да предадем листите, през май 1990 г. му казах: „Иване ще се явиш ли или не” Той ми отговори: ”Дайте ми три дни да питам жена си”. Аз, Любо (Любомир Павлов) и Софиянски се спогледахме. „Погледнах го очудено, сигурно вече е бил получил отказ от другите”(БСП), пише Желю Желев в книгата си ”Въпреки всичко”. След два дни Иван дойде и каза ”Добре, жена ми каза Да”. Тогава Желев не е могъл да предполага, че това е негово преднамерено поведение и тактита.

Иван Костов е включен на пето място в пропорционалната листа на СДС в гр. Пловдив и е избран за депутат във Великото народно събрание.

 

 

След загубата на изборите през 1994 г. Филип Димитров подава оставка като лидер на СДС и Иван Костов, вече наложил се трябва да заеме неговото място. Но по време на избора на Костов за лидер през 1995 г., се разбира, че в същност той не e член на СДС. За да се смегчи гафът, политическа отговорност за кандидатурата му поемат Стефан Софиянски и Едвин Сугарев. После признават, че това било най – голямата глупост, която извършили.

 

 

Има ли смисъл да продължаваме? Защото има още тонове. ДА, тонове, не скрити и /или унищожени томове...

Link to comment
Share on other sites

Аз говоря изрично за престъпника Костов, не знам ти какво разбра. И не знам дали си прочел другите неща, които написах днес. Но тук не е място за полемика - ако искаш да почваме на тая тема - в другата тема. :grin:

Видене, както написах по-рано - не ми се спори. Гласувай за който ти харесва (или мразиш най-малко). Ако щеш гласувай за този, който неприятни на теб хора харесват най-малко.

Link to comment
Share on other sites

Ники, аз не крия за кого съм гласувал и съм го написал дори. Ако това е важно за някого.

Прочетох. Аз пък гласувах за колегата Сашо Павлов. Щом е програмист няма как да е глупав. :P

Link to comment
Share on other sites

Видене, какви са тия уникални глупости, които цитираш? През април 1995-та, когато Костов става председател на СДС, това е все още коалиция от различни партии и такова нещо като "член на СДС" не съществува. Трансформацията на СДС в партия (дали добър или лош ход е съвсем друга тема) беше направено именно от Костов и чак след това се появи членството в тази партия. Какви са тия фантасмагории от някаква паралелна реалност?
И защо тотално избягваш отговорите на ясните въпроси за престъпното минало на тиквата? Да не би разпространението на анфетамини и съсипването живота на хиляди деца и тийнейджъри да не е престъпление в пълния смисъл на думата, за разлика от липсата на членство в несъществуваща партия? Ситуацията май наистина си е направо Kleta maika Bulgariq!

Link to comment
Share on other sites

Явно е, че сте били малко встрани през 90-те. Това, че някой е бил организатор на рекет, на канал... - това не впечатлява никого. Всичко беше организирано от държавата и се наследи от когото трябва. При Костов обаче има престъпление срещу целия народ. Може и с добри намерения да е бил, но "пътя към ада е постлан с добри намерения".

Link to comment
Share on other sites

Видене, какви са тия уникални глупости, които цитираш? През април 1995-та, когато Костов става председател на СДС, това е все още коалиция от различни партии и такова нещо като "член на СДС" не съществува. Трансформацията на СДС в партия (дали добър или лош ход е съвсем друга тема) беше направено именно от Костов и чак след това се появи членството в тази партия. Какви са тия фантасмагории от някаква паралелна реалност?

И защо тотално избягваш отговорите на ясните въпроси за престъпното минало на тиквата? Да не би разпространението на анфетамини и съсипването живота на хиляди деца и тийнейджъри да не е престъпление в пълния смисъл на думата, за разлика от липсата на членство в несъществуваща партия? Ситуацията май наистина си е направо Kleta maika Bulgariq!

 

Човече ти вярно ли пишеш тези неща или просто никога не си живял в България?!?

Както @AlBundy каза, ТОЯ има престъпления срещу целия български народ!

 

Гледам някви хора пишат за реформаторите. Ако да кажем не знаем за Костов, някой чете ли им програмата?!?

 

Цел: Изграждане на адекватна институционална инфраструктура с участието на експерти и представители от малцинствата.

Чрез:

  • Активна политика за включване във всички сфери на обществения живот на принципа на равните възможности и недопускане на сегрегация;
  • Проектно подпомагане на съхранението и развитието на културата и развитието на етническите и езикови малцинства, както и взаимодействието и обогатяването между различните етнически култури;
  • Десегрегация на т.нар. ромски училища и интеграция на ромските деца в образователната система;
  • Рязко активизиране на образователната политика сред ромското и турското население в рамките на общото решително подобряване на българското образование;
  • Държавна акредитация и финансиране на Висшия мюсюлмански институт и средните мюсюлмански духовни училища.

 

WTF ?!??! :censored2: :wtf: :censored2:

Link to comment
Share on other sites

 

  • Държавна акредитация и финансиране на Висшия мюсюлмански институт и средните мюсюлмански духовни училища.

 

 

Това ще ти го обясня точно - щом някой плаща (Държавата) то има право на контрол. В момента такива училища има и се финансират от "ислямска държава". Останалите цитирани точки са по скоро популизъм. 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...