Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

няма атрактивни нови тролове , те обикновено го реанимират за известно време   :lol:

 

 

 

 

И аз не схващам кое е толкова тъпото ?  :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

Тоя цитат подсказва ли малко:

 

О, мерси съм да се обяснявам защо не са ми харесали. Не ми харесаха - изобщо. Ако щете се пляскайте по главите, ако щете се плющете. Мнението ми не зависи от вас и няма да се промени.

А дали греша с филмите, айде моля ви се.

хосте,ако говориш за психара-с кой ще спори тогава при един бан?! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Признай си, че ти и ти сте едно, но просто имаш достъп до доста адреси и си драскаш от време на време да ни развличаш :D

Link to comment
Share on other sites

Филмите (и мнението ми за тях) имат нещо общо с това как сме се запознали с Жоро... Явно.

Не знаех, че спомените ми са тъпи. Благодаря за разяснението, Галакси...

Link to comment
Share on other sites

Айде едно великденско последно :)

 

 

Олеле мале, колко е сексапилна тази. Дедо, характера как и е? Общи интереси и виждания? Как я оценяваш душевно?

Link to comment
Share on other sites

Това е модел дедовото. Тази дори да изглеждаш като Брад Пит и да имаш неговата банкова сметка пак може да не ти се кефи просто щото така е решила. А ако не изглеждаш като Брад Пит или нямаш неговата банкова сметка пък изобщо няма да те погледне.

 

Което не пречи да се радвам на клипчето с нея, но това естествено не значи, че бих се наредил на опашката, нали се сещаш?

Link to comment
Share on other sites

Това е модел дедовото. Тази дори да изглеждаш като Брад Пит и да имаш неговата банкова сметка пак може да не ти се кефи просто щото така е решила. А ако не изглеждаш като Брад Пит или нямаш неговата банкова сметка пък изобщо няма да те погледне.

 

Което не пречи да се радвам на клипчето с нея, но това естествено не значи, че бих се наредил на опашката, нали се сещаш?

 

Може да не съм на Брад Пит брат му...обаче може пък да имам меден пишок :D.

Link to comment
Share on other sites

Тоя цитат подсказва ли малко:

 

 

 

Не, аз съм малък и не разбирам. Чакам да ни просветлиш с някое проникновение.

Link to comment
Share on other sites

За първи път от около пет години насам записвам диск :) Ех, доброто старо време!

 

---------------------------------

 

Това нещо мислех да си го причиня по едно време. Много се радвам, че не пристъпих към действие :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=vLveSRzsO28

Link to comment
Share on other sites

Все още средно месечно ми се налага да записвам около 20-30 аудио CD-та + няколко DVD-та, а когато имам офанзива, месечно мога да стигна и до няколкостотин CD-та. :) Явно за мен доброто старо време все още не е отминало...ама май и това ще е до време...

Link to comment
Share on other sites

И аз освежавам машината. Частите не са толкова впечатляващи, колкото тези на TAZ, но все пак ще се изфукам :P

 

Gigabyte F2A88XM-D3H

Athlon II X4 750K

Kingston HyperX Beast 8GB

Sapphire R9 270 Dual-X OC

SSD Kingston V300 120GB

 

:beerchug

Значи все пак взе Сапфирката и ссд-то. :) Добре балансирана машина е станала. Сигурно човекът, който ти е помогнал с избора на някои части е голям пич. :moon:

 

Все още средно месечно ми се налага да записвам около 20-30 аудио CD-та + няколко DVD-та, а когато имам офанзива, месечно мога да стигна и до няколкостотин CD-та. :) Явно за мен доброто старо време все още не е отминало...ама май и това ще е до време...

За този месец имам към 140 записани двд-та, като бройката до края ще стане ~ 170. Рекордът ми е около 200.

Link to comment
Share on other sites

Екскурзии. Една 6-часова като я разхвърлям на 3 двд-та и като си поръчат 50 човека :) става сметката.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...