Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

По тоя път на мисли - как хората са открили млякото? За какво му е било на някой да ходи и да дърпа кравата за циците? М?

Link to comment
Share on other sites

С едно сериозно закъснение...БЛАГОДАРЯ на всички за пожеланията за РД-то :). Празнуване така и така нямаше, но пък си имаше нерви и псувни...както си е вече 8 месеца(всеки Божи ден).

Link to comment
Share on other sites

нЕма ли неква латино кака с bubble butt да изсмуче малка част от нервите   :shy:

 

 

 

 

 

ps : почти 2 месеца минаха от както си продадох колата ..... шансовете ми за намиране на читава в БГ клонят към 0 .... от всичките обяви които съм прегледал (около 95% от мобилето за точния модел) нито 1 не става.... не моа да разбера как за 5 години успяват да смажат една кола от каране  :Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

нЕма ли неква латино кака с bubble butt да изсмуче малка част от нервите   :shy:

 

 

 

 

 

ps : почти 2 месеца минаха от както си продадох колата ..... шансовете ми за намиране на читава в БГ клонят към 0 .... от всичките обяви които съм прегледал (около 95% от мобилето за точния модел) нито 1 не става.... не моа да разбера как за 5 години успяват да смажат една кола от каране  :Facepalm:

 

не искам да видя и чуя за латинос и негри...мръсна, долна, гадна, противна утайка са това. освен на памука и за дъски за кочини, за друго не стават.

 

Ако искаш да ти продам моя Субарник. Продавам го със счупена скоростна кутия и махната лампа на чек-а, че да ги излъжа, че могат да минат емишън тест...няма това-онова :D

Link to comment
Share on other sites

ps : почти 2 месеца минаха от както си продадох колата ..... шансовете ми за намиране на читава в БГ клонят към 0 .... от всичките обяви които съм прегледал (около 95% от мобилето за точния модел) нито 1 не става.... не моа да разбера как за 5 години успяват да смажат една кола от каране  :Facepalm:

И аз минах през същото. Затова исках да взема от Англия и да я обръщам.

Взимай от Германия и да ти е мирна главата.

Link to comment
Share on other sites

Злобил, ти аудито ли търсиш още? И какво им има на автомобилите, които не стават?

 

ми да , твърдо съм решил да е точно двигателят който искам с точните екстри , всеки път правя компромиси и не си харесвам колата на 100% , тоя път искам още от момента в който я взема всичко да е така както искам а не евентуално да добавям каквито и да е работи..... най-малкото щото в повечето случаи "добавянето" така и не се случва. 

 

какво им има е много обширна тема.... като цяло просто са смазани от каране на "реални" 140-150К километра с много дребни забележки които се отстраняват тегаво , някои пък имат бонус и скъпи части за смяна , не искам да взимам мъртвец който тепърва да съживявам.....общо взето е трагично положението. 

Link to comment
Share on other sites

.....общо взето е трагично положението. 

 

Защо непременно трябва да е от България? Може би твоя вариант е да отделиш още някоя пара и най-вече време за ходене до чужбина, да си я избереш и внесеш лично.

Link to comment
Share on other sites

не искам да видя и чуя за латинос и негри...мръсна, долна, гадна, противна утайка са това. освен на памука и за дъски за кочини, за друго не стават.

 

Както много познати казват - не бяхме расисти, докато не отидохме в щатите за няколко месеца. А не че черните или латиносите са кофти хора, но в щатите боклуците някак изпъкват и а си казал нещо, а са тръгнали да те съдят за глупости. 

ми да , твърдо съм решил да е точно двигателят който искам с точните екстри , всеки път правя компромиси и не си харесвам колата на 100% , тоя път искам още от момента в който я взема всичко да е така както искам а не евентуално да добавям каквито и да е работи..... най-малкото щото в повечето случаи "добавянето" така и не се случва. 

 

какво им има е много обширна тема.... като цяло просто са смазани от каране на "реални" 140-150К километра с много дребни забележки които се отстраняват тегаво , някои пък имат бонус и скъпи части за смяна , не искам да взимам мъртвец който тепърва да съживявам.....общо взето е трагично положението. 

 

Да се замислиш освен за автомобил на 0км? :-) Преди имахме един спор, гледам започваш да стигаш до същите изводи като мен и Виден малко по малко...

Link to comment
Share on other sites

Никакъв смисъл. Той не иска гаранция 3-5г. Той иска да си я подсили лекичко...доколкото помня.

 

Злобиле направо се ориентирай към чужбинско. Никав смисъл от тук, ако искаш да в перфектна и точно както си я предатавяш.

Link to comment
Share on other sites

Мисълта ми е, че перфектна и точно както си я представяш обикновенно идва комплект и с гаранцията, както и с факта, че ти ще си първия който ще пръдне върху седалките. Идва си и със съответната цена, но както отдавна е казано - кеф цена няма. Отделно липсата на главоболия, изненади и това да се занимаваш да оправяш каквото и да било първите няколко десетки хиляди км (като изключим козметичните проблеми, за които си виновен самия ти - като в моя случай, което пък се покрива от каското)

Link to comment
Share on other sites

Да се замислиш освен за автомобил на 0км? :-) Преди имахме един спор, гледам започваш да стигаш до същите изводи като мен и Виден малко по малко...

Аз не бих го направил това, дори да имам парите. Освен ако нямам прекалено много пари, разбира се. Не виждам защо да дам 60 000лв за кола, която след 3 години ще е 20, като за 60 000лв мога да си купя по-хубава кола втора ръка на малко километри.

Link to comment
Share on other sites

Конкретно за твоята и аз мисля, че 60,000 са ѝ изключително много. Виж около 35-40 ми се вижда по-реална цена. 

Не говорех за моята.

 

А и как го прецени това, при положение, че един Голф е 35 - 40 000лв?

 

Аналога на моята по клас сега е Hyundai Genesis Coupe - от 65 000лв започват.

Друга е Toyota GT86 - пак от 65 000лв нагоре.

Най-гадното БМВ 3 купе е 70 000лв.

 

Авенсиса започва от 34 000 лв.

Седана БМВ 3-ка е 55 000лв.

 

Явно имаш някаква доста изкривена представа за цената на нови автомобили. :) Купетата са доста по-скъпи от седаните и винаги са били. Просто Алфа Ромео се обезценява прекалено бързо, което пък е добре за купувач като мен. Ако моята кола, 2006 година, беше BMW, щеше да е 15-16 000лв втора ръка, но не е.

Link to comment
Share on other sites

Нова кола ок .... но проблема е че ако си конфигурирам една а3-ка спортсбек с 2.0т 4х4 , типтроник и екстрите които имам няк'си ще дойде над 100К .... демек не мога да си го позволя. 

 

А и мненията ни продължават да се различават коренно , пред нова тойота/опел/голф и ауди на 3-4 години винаги бих избрал аудито. 

Link to comment
Share on other sites

Този фейсбук води до повече лошо, отколкото добро. Промивката на мозъците с това веганство/вегетарианство взима нови върхове. Вчера на лостовете дойде някакъв пич, който тръгна да ми говори как с веганство и 15 вида добавки постигал невероятни резултати! И СЕ ДЪЛЖАЛО НА ВЕГАНСТВОТО! НЯМА НИЩО ОБЩО С ФАКТА, ЧЕ ДАВАЛ 300 ЛЕВА ЗА ДОБАВКИ НА МЕСЕЦ!?!?!?! WTF?!?!?!?

Денис Минин и Франк Медрано не правят услуга на обществото като промотират веганството с многото добавки. Или поне на мен така ми се струва. Каква е идеята да спреш да ядеш месо и да започнеш да си купуваш месо с капачка, майна?!

Този пич от вчера ме извади извън строя направо. Тоя е бил от Герб. Гаранция!


Но като се замисля, за да отричаш нещо, трябва 1-во да се опиташ да го разбереш. Май е крайно време да направя някакъв едномесечен режим без месо и млечни продукти, за да видя какъв ще е крайният резил. Мразя нещо яростно, което не разбирам. Което е типично българска черта.

Link to comment
Share on other sites

Знаеш, че винаги може просто да ги игнорираш и да им заявиш, че 5 пари не даваш за "евангелистко" добрите им проповеди и за теб те имат тотално никакво значение, щото си просто безочливо ограничен тип, който е над тях и за разлика от тях твоя е "нестле", като ходиш по-голяма нужда мирише на глейд и всеки път като свършваш един бял еднорог става розов еднорог, а по-тозин начин помагаш на децата на химеотерапия да имат още една причина да се борят ... и няма какво да те научат в тоя живот?!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...