Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Хич не си губи времето да го гледаш.Тия келеши режат предаванията на части от по 30 минути, което си е кощунство.

Link to comment
Share on other sites

Просто Стиг? :P

Пълна липса на въображение ;)

STIG = Student Till I Graduate

 

Нещо друго, което ми се върти из главата от снощи - какъв е ефектът, който се търси при добавянето на маслина в мартинито?

Link to comment
Share on other sites

Неделя - 16:30 - bTV - TopGear на български!

Нямам търпение да видя как са превели The Stig :D

 

Ти мани, мани, аз съм го виждал преведено като Пръчката X_x.

Link to comment
Share on other sites

Вероятно разл. въздействие в/у вкусовите рецептори на езика, след или по време на консумацията на алкохолната напитка.btw аз си го предпочитам със зелена маслинка, но има и доста хора предпочитат с черешка, на мен ми е непонятно това с плодчето.

Link to comment
Share on other sites

Dude, акъла ми стига да напиша в Google define:stig :ph34r:

 

Знам че е Student Till I Graduate, но се използва като прякор-нарицателно, THE Stig. Следователно всеки превод на български, различен от Стиг, може да си... нали...

Link to comment
Share on other sites

0000048460-article.jpg

 

9 горят живи, а Гоце лòви вълци.

Link to comment
Share on other sites

Върнах си пак най - старото аватарче което имах в този форум. Ако всичко е наред съвсем скоро ще сложа пак динамичното със снимките на животни :).

Link to comment
Share on other sites

0000048460-article.jpg

 

9 горят живи, а Гоце лòви вълци.

 

През кура му е на него за изгорелите хора. И не само на него му е през кура. Даже и на тебе не ти е през кура. Стига някой от изгорелите да не ти е близък. Така че що на Жорко да му е през кура след като, освен на близките и роднитите, на никой друг не му е през кура. Да си върже освен черно по случая. Той ще си върже само ако му кажат да си върже, че да може да сложи някоя точка рейтинг отгоре.

Link to comment
Share on other sites

Защо :unsure: ? Това не беше ли с The Rock ?

Защото филмът е плод на въображението на група надрусани програмисти-фенове на Би Джийс :lol:

Честно, пълна идиотщина е.

Link to comment
Share on other sites

Защото филмът е плод на въображението на група надрусани програмисти-фенове на Би Джийс :lol:

Честно, пълна идиотщина е.

 

Психозис, ти нещо искаш да се скараме нацяло! Един програмист, фен на Би Джийс е висша единица на обществото. А Би Джийс са висша форма на музикалната изразност! Между другото преди 5 минути си пеех наум тяхна песен.

Link to comment
Share on other sites

Психозис, ти нещо искаш да се скараме нацяло! Един програмист, фен на Би Джийс е висша единица на обществото. А Би Джийс са висша форма на музикалната изразност! Между другото преди 5 минути си пеех наум тяхна песен.
Е сега ако кажеш, че и си програмист... направо сте се скарали :)
Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата от къде да намеря още песни (малко хубав рок или пънк) , защото без тях не мога да преживея нощта ... от всичко друго ми се приспива .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Това ми е пост No: 3000. Надявам се да съм бил полезен на останалите и да са останали с добро впечатление от всичките тези мнения :). Тази година ще станат 6 години от както се регистрирах във форума. Доста дълъг период като се замисля. Дано още много пъти по толкова да успея да прекарам тук.

Link to comment
Share on other sites

Ако ми предложат за една и съща заплата да съм портиер на Ада или Рая, бих избрал Рая, защото за по-малко работа ще взимам същите пари. Т'ва пък от къде ми дойде?! :lol:

Link to comment
Share on other sites

кх-кх-кх-кх!

Снощи преглеждахме на вечеря темата и по повод на:

 

Всяко хубаво нещо рано или късно свършва....хлип-хлип!

Седем сезона на Gilmore Girls минаха и си заминаха. 7 х 22 х 40 : 60 = малко повече от 100 часа. Искам поне още пет пъти по толкова!...

 

Curunir отговори с:

 

Психозис... гледаш това... нещо...

Format: Comedy-drama

По идея на/режисьор: жена

Какво ти става? Ти не само го гледаш доброволно, ти искаш още!

 

а аз казах на PSYCHOSIS:

 

Не му се връзвай. Пък той слуша Bee Gees.

 

===

 

кх-кх-кх-кх-кх-...-кх.

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

А Би Джийс са висша форма на музикалната изразност!

Ще ми е нужно доста време, за да се съвзема след това изказване...Най-лошото в случая е, че от това изказване не лъха на ирония!! Ти май наистина мислиш това, което казваш :D

За мен гореспоменатата "банда" е чиста проба смешка и толкоз. Наличието на огромно количество техни фенове ме учудва безгранично, ама какво да се прави - всеки с вкуса си.

 

Играе ми се на нещо спокойно, нещо, което мога да го играя само с мишката, докато с другата ръка си подпирам главата :zzz

 

 

Копчетааааааа, обичам ви! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...