Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Излезе новият Warhammer. Кеф. Неска ми е почивен ден и аз усилено дрема дето намера и изяждам всичко до което се докопам... :)

Link to comment
Share on other sites

Абе Xciter кажи някакъв лек рок и само на припева да кърти , търся си нещо по-спокойно да не ми изпушва главата ама да не заспивам през вечерта ... като тея от линка на поста ми .

ЛИНК

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

някакъв лек рок и само на припева да кърти , търся си нещо по-спокойно да не ми изпушва главата ама да не заспивам през вечерта ... като тея от линка на поста ми .

ЛИНК

:laughing:

http://arenabg.com/details.php?id=e54f0f9a...37a16015edaf8ef

Абе питай човека от тим музика :lol: От всякаква музика разбирал (без чалга :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Нещо превюто ме убива .

Не може да нацелиш какви песни слушам , а и аз защо ли питам тогава .

Просто вкуса ми е толкова смесен и объркан ... повечето хора ми се чудят точно какво слушам .

п.п. Абе просто няма да ви мъча с мойте въпроси или свалям песни в зависимост от това как се чувствам ама много малко само ми харесват .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Чукни Психооо!

 

В знак на добра воля към Психозис и защото съм доволен, че най-после си купих миди клавиатура, препоръчвам игра*, която е за играене с една ръка и за разпускане. Не от това разпускане, при което другата е заета де, от нормалното.

* Не нося отговорност, ако ти или Копчето напуснете работа заради играта. Не нося отговорност, ако станеш гей от играта. Не нося отговорност, ако играта те накара да си боядисаш котката във всички цветове на дъгата.

 

vivapinatams1.th.jpgvivapinatae32006pic14ip5.th.jpg

 

VIVA PINATA!

 

А това са Би Джийс: Цък!

Link to comment
Share on other sites

А , аз като видях играта се сетих за една реплика от ревю на друга игра и тя е "луд на шаренко се радва" ама и аз съм луд ... само коментара малко ме плаши ве човек .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Как може Георг Вилхелм Фридрих Хегел да е толкова скучен за четене :cry

Link to comment
Share on other sites

Чукни Психооо!

 

В знак на добра воля към Психозис и защото съм доволен, че най-после си купих миди клавиатура, препоръчвам игра*, която е за играене с една ръка и за разпускане. Не от това разпускане, при което другата е заета де, от нормалното.

* Не нося отговорност, ако ти или Копчето напуснете работа заради играта. Не нося отговорност, ако станеш гей от играта. Не нося отговорност, ако играта те накара да си боядисаш котката във всички цветове на дъгата.

 

vivapinatams1.th.jpgvivapinatae32006pic14ip5.th.jpg

 

VIVA PINATA!

 

А това са Би Джийс: Цък!

Само VIVA PINQTA- ааааааа. Сладурска игра. Става ти лежерно от нея. Psiho, споко, няма да станеш гей от нея. Цъкай си и си свиркай!

Офффф, пак работа! Кога ще свърши мъката!!!! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Кога ще свърши мъката!!!! :wacko:

 

 

Мъката свършва тогава

когато ангел ръка ти подава

и в последния си миг

надаваш страшен вик

искам да съм мъченик

 

;)

Link to comment
Share on other sites

Хубаво го написа .

Няма какво да правя .

Огромна скука ми е в момента ... просто ще полудея .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ами аз слушам на Гари Мур разни шитни, Tosca, Zero 7, на Ред Хот квото дойде от по новите албуми, на Айрън Мейдън разни импровизации от разни концерти. Радва ме да слушкам и Paul Oakenfold и Nine Inch Nails, Skunk Anansie. Иначе Smash Mouth ми е забавно как свирят. Stone Temple Pilots може също или Coldplay ако ти се слушат скопени пяфци. Издирвам и дискографията на The Darkness щото ме радват. Имат уникално извратени клипове.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък чак сега разбрах към какъв стил ме влече повече .

Поправете ме ако греша ама това където го слушам е "Christian" рок / пънк , защото не съм на ясно и свалям само хубавото за мен .

Ти го удряш на по-твърдо ... аз обичам да е нещо разпускащо с надъхващ припев .

п.п. Спи ми се и викам да излезна от вън и да се просна на стълбите с цигарите и кафето и така да разпусна .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

VIVA PINATA!

Имах най-искреното желание да сваля играта и да й дам шанс да ме омагьоса, ама 8 ГБ - еми, свинявам се, няма да го бъде :)

Link to comment
Share on other sites

Днес сутринта бях единственият човек, който не се беше опашкулил в якета, качулки, шапки, шуби, чадъри и т.н. И докато си чаках трамвая, Пламен Марков мина покрай спирката със златиста кола и ме погледна с леко учудване ;)

 

 

Според хороскопа на Ретро радио днес:

стрелецът ще потърси помощта на ядрен специалист. (ако не ме лъже слуха... :D)

рибите - не се притеснявайте, всичко е наред, всичко е ок!

 

:music

Link to comment
Share on other sites

Защо се загледах... :nugget:

 

Синьото с рогата на аватара на Копчето... има нещо между краката си. Или е виме в профил, или е друго... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Незнам хороскопа какво казва, но аз си знам ,че днес ще бъде натоварен ден, утре пак , вдругиден пак и така докато се пенсионирам с диплома и здраве и живот се махна някъде на спокойствие :bgrin:

 

Кафе ,шоколад, кафе ,шоколад с малко гЪзирано това е моята закуска.

Да ви е честит новия ден и нека поне усмивките ни не падат от лицата :P

 

Относно вимето , аз смятам че не е виме това , а нещото продължаващо рогатия род :P

Link to comment
Share on other sites

Онова до синьото е момиченце, следователно ще е по-добре това между краката на синьото да не е виме...защото крава лезбийка ми звучи по зле от самата идея за връзка между бик и момиче :lol:

Link to comment
Share on other sites

mr_testis.jpg

Казва се Mr. Testis и е символ на култа към празниците в Памплона. :devil

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...