Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

За мен 10ти беше... Култуф! 10ти клас ми бе най - незабравимия! :) Ама беше отдавна.. :)

Дам и при мен беше така . Тогава беше лаиф ис лаиф .

Спал съм 3 часа , цял ден ме пека слънце , сега имам да пиша.

АААА време е за Топ гиър :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Сега... :cry Старост нерадост.
Я млък! Аз в момента кипя от неизчерпаеми вулкани от енергия, без да съм влюбен или под въздействието на психотропни вещества. Просто съм жив във всички смисли на думата. Така че тихичко за годинките, че ти водя с няколко :)

 

-> psihar и на мен 10-ти ми беше култув. Да минаваш по коридора и цялото даскало да те поздравява, а ти се чудиш "коя па беше тая?!

 

Иначе тази ругатня определено ще я логна :)

Link to comment
Share on other sites

Хахаха , тогава тук всички сме повече от пичове .

Слагайте по 200 грама кафе + 4 лъжички вода ... енергиините напитки го отнасят .

Днес цял ден съм с кафето в ръка и като на системи го карам с тая чаша из къщата .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Депресирано ми е много, деа мама му. Искам да си взема една бира, да седна и цяла нощ да дрънкам бавни протяжни акорди.

Link to comment
Share on other sites

Нидей, седни и чети "Нежна е нощта".Става му хубаво на човек като види как една книга може да е толкова прекрасна в началото и толкова противна в средата, края още ми предстои.Има доста попадения в нея.Иначе през главата ми минава, че утре не ми става в 7:00, че не ми се ходи до ПУ-то, че искам да изкарвам по 350+ лв с почасова работа, която да е съответветстваща ми, че искам да привърша ремонта по-рано от срока, че няма да е лошо да не си деля колата с никого, че съм крайно забавно същество, но малко хора го знаят и май ми е хубво, че е така...

Link to comment
Share on other sites

Кофти е да трябва да се концентрираш върху нещо и да си тананикаш песни на тъпи бой изпълнители: "Май харт уил брейк, коз ай мейд а стюпид мистеееейк....".

 

На всичкото отгоре Барса губят, вместо да печелят - красотааааа. Ай сиктир с тия мачове!

Link to comment
Share on other sites

Днес цял ден съм с кафето в ръка и като на системи го карам с тая чаша из къщата .

:laughing:

 

Накрая да не трябва да ти правим пластична операция на ръката с цел отделяне на чашата? :devil

Link to comment
Share on other sites

Днес цял ден съм с кафето в ръка и като на системи го карам с тая чаша из къщата .

:laughing:

А така ,после що млати имаме кръвно :D , спокойно и аз съм така ,но не само в нас но и навън :lol:

Накрая да не трябва да ти правим пластична операция на ръката с цел отделяне на чашата? :devil

Защо с пластична операция, нали има козия крак :P

Мюсли със зрънчо, шоколад на прах, мляко и кафе! :lol:

Няма кой да ми се опре - айв гат да пауър!!!!

Ти си направо "супер" Любо, само остава и нет да прекарваш, важното е да скачаш ,че иначе незнам тоя пауър к'во жа го правиш

 

Виртят ми се едни мисли , че бат Виден е прав за операторските умения на Ванката :lol:

Айде наздраве, но с кафенце :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

@Pitbul - !??! Какво ми има на операторските умения?! Не си ли личи, че съм супер, мега, хипер, про оператор? :)

Снощи не спах... Мъчат ме някакви мисли. :)

ПОЧВАМ ПОСТИ!!! Станал съм маааааааааса кила и тряа се свалят!

Link to comment
Share on other sites

@Pitbul - !??! Какво ми има на операторските умения?! Не си ли личи, че съм супер, мега, хипер, про оператор? :)

Снощи не спах... Мъчат ме някакви мисли. :)

ПОЧВАМ ПОСТИ!!! Станал съм маааааааааса кила и тряа се свалят!

Да, така си е зад камерата си ненадминат :punk (така като гледам и аз не съм разбрал къде е паузата )

с пости не се слабее, все пак само месо не ядеш ,а тесто може.

Трябва да минеш на зеленчукова диета и може да стане нещо , примерно с една две филиики на ден хляб.

Link to comment
Share on other sites

Какъв кози крак да имам ... "О , Гордън Фрииман радвам се да те видя" ?

А , за постата трябва да хапваш квото си искаш ама по малко о често .

Примерно по 4 пъти на ден по една филиика с майонеза и яйце или нещо от тоя сорт и това чак като усетиш корема да ти стърже .

Аз като бях малък (преди пет години) тежах колкото сега и само по активно живуркане и с такъв режим на хранене се опрайх .

п.п. Сега като ме види човек си имам някви мускули и момиченцата ми се кефат ама и приятелите завиждат .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Очертава се едно много скитническо и музикално лято :music

 

 

На мен пък ми се очертава първото лято, в което няма да имам време да си вея задника насам-натам. :|

 

 

Честито и на двамата

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...