Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Само ароматът, който се носи от чашата с кафето ми, може да убие възрастен слон :) Тъй като ме домързя да си намеря лъжичка, реших да си сипя направо от кутийката. В резултат напълних чашата до половината. Сега или ще си свърша работата за отрицателно време, или ще получа инфаркт (или каквото там се получава от свръх доза кафе).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

От свръх доза кафе нищо няма да ти стане , най-много да заприличаш на мен ... не спи по цели нощи и се занимава с всякакви неща .

Ама ако не си пил големи дози , може да ти причернее малко .

Ако почне да ти се вие свят ти препоръчвам да изпиеш чаша вода и да седнеш на едно столче .

Аз от такива причернявания съм падал по стълбите ... вече понасям на 24/6 пиене на кафе и един ден само спане .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Преместих всички бутони от Bookmarks Toolbar-а за бърза връзка с вестници и информационни агенции. В папката "good news for people who love bad news". И се чувствам по-спокойна. :)

Link to comment
Share on other sites

Преместих всички бутони от Bookmarks Toolbar-а за бърза връзка с вестници и информационни агенции. В папката "good news for people who love bad news". И се чувствам по-спокойна. :)

Не знаех, че слушаш Modest Mouse, честно :blink:

Link to comment
Share on other sites

Не знаех, че слушаш Modest Mouse, честно :blink:

Че какво му е странното? :laughing: Даже ги имам в един специален "ch r d" диск.

 

Току-що гледах Juno и...:

 

 

Mac MacGuff: In my opinion, the best thing you can do is find a person who loves you for exactly what you are. Good mood, bad mood, ugly, pretty, handsome, what have you, the right person will still think the sun shines out your ass. That's the kind of person that's worth sticking with.

 

Juno MacGuff: I sort of already have.

Link to comment
Share on other sites

Имената при тях се образуват по малко по-различен начин, затова е така. ;)
ЮПАК номенклатурата е международна. :)
Link to comment
Share on other sites

Ей много ме бива да прецаквам нещата...

Link to comment
Share on other sites

Снощи най-после седнах да поиграя на спокойствие малко Oblivion и след час и половина игра заби и излезе обратно в Windows. А не си бях save-нал играта. Откачих просто. Като се сетя пак и ми идва да метна PC-то през терасата.

 

На седмица имам точно по 2-3 часа, в които да се отпусна и да поцъкам на спокойствие и сега нановипо ийклмсдг890иошг'есл; ААААААААААААААААААААААА! :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Снощи най-после седнах да поиграя на спокойствие малко Oblivion и след час и половина игра заби и излезе обратно в Windows. А не си бях save-нал играта. Откачих просто. Като се сетя пак и ми идва да метна PC-то през терасата.

 

На седмица имам точно по 2-3 часа, в които да се отпусна и да поцъкам на спокойствие и сега нановипо ийклмсдг890иошг'есл; ААААААААААААААААААААААА! :angry1 :angry1 :angry1

 

Аз спрях докато е време... Не убива последната доза, а първата :lol: . Лятото може би пак ще се зарибя.

 

След приблизително 1 седмица робство на тотален и абсолютен мързел съм отново във формааааа! Фийлс гуууууд! :)

 

Как го постигаш? Я, сподели как си преодоляваш мързела, щото аз последните 4-5 дена имам сериозен проблем с него :[.

Link to comment
Share on other sites

Дълбок поклон пред бркера !! Толкова е прав, че повече няма накъде. След като се предлагаш като стока, как да се очаква другите срещу тебе да те приемат като жив човек, с душа, разум и т.н. И наистина не е смешно, щото болшинството е така. Има и такива мъже даже.

Link to comment
Share on other sites

Ако момата имаше и други критерии покрай половината милион, нямаше да има нищо нередно, не смятам за вредно една жена да търси да се омъжи за човек, който може да издържа семейство. Но тъй като единствения споменат критерий на търсенето и са парите, да, малко грознично се получава и си е заслужила burn-а от брокера.

Link to comment
Share on other sites

Какво ме гледаш? Боклук.. Взе ли си твойте 15 секунди слава? Аз всеки ден ги имам! Искаш да ме победиш на мой терен? На моята игра? Аз съм създал шибаните правила! По - добре изчезни, докато е време, защото после ще боли.

...

А боклук.. Как е там долу? Без противник е много лесно, нали? Но сега съм тук. Хайде, покажи ми, покажи как си толкова "добър и известен"! Не е лесно, нали? Тепърва започвам, тъпо копеле. Ще страдаш и ще се молиш! И ще страдаш и ще се молиш! Ще изнасиля сестра ти, ще обеся майка ти, а баща ти ще го удавя в Марица! Болка ли? Тепърва започвам.

...

Това си мисля аз. :)

 

EDIT: Умишлено спестявам нещата в триеточието... :)

Link to comment
Share on other sites

Надявам се това мило послание да е насочено към човек , който го е заслужил .

И ако не е нещо особено , ще споделиш ли за какво става въпрос ?

Изгаря ме от сърце да разбера за какво ти ври главата !

п.п. Ако не е свързано с линка и обсъждането му до сега ... иначе това ми е на акъла в момента .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Няма нищо общо с постовете преди моя. :) Последния ред наистина е зловещ. :) Но не е нищо, което няма да направя, ако се наложи. Но това е само ако успее да се възстанови след сегашното му падение. А това не може да стане.. Или.. Може. Ако Господ му помогне. Но аз и за това се погрижих. Бях забравил какво е отмъщението. Мммм, не е зле. Обикновено, след като направя нещо такова, ми е гузно, тъпо и съжелявам. Но не и този път. Този път не страдам аз, неее!

Link to comment
Share on other sites

Вече ми допадна , псевдонима започва да си върви с теб ... сега си сипи едно кафе и повече не му мисли или ще ти е тежко като си помислиш още колко такива като този има .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Сериалчето по което се зарибявам свърши 15 мин. по-рано :P от очакваното, а чакам ШЛ...

ще подгрея за концерта на Металика с малко от черния... :punk

Link to comment
Share on other sites

И аз едно време си мислех така. "Аз на тоя ша му проста, па незнамсикво"... К*ра ми Янко... Всеки трябва да се поставя на мястото му! Защото в даден момент... Както и да е. Точно това страдание е добре дошло. Аз страдам - той се мъчи. Аз се мъча - той умира. Всички сме квит. Само силните оцеляват...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...