Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Както казва тати "Прошката показва колко си голям."( в смисъл на зрял и силен в ситуацията ).Аз лично предпочитам конфронтацията за момента ама съм млад.На моменти съм си налагал да простя, воден от максимата горе и винаги резултата крайния е бил много по-добър в дългосрочен план.

 

А през ума ми минава, как може пак да не мога да намеря 1/2 работен ден бачкане!?!??!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Защо не мога да се оправя с тъпото време, дения минава като един час и накрая пак нищо :blink: ...

 

Кафето нещо взе да не ми действа ,май трябва да го сменям и да бягам от клуба на хората като мен и lil_stenly , които шпорат кафе яко :woot

 

Растението ми яде като лудо тея либарки

Тея хора са напълно изтряскали , вчера целия свят беше в нета, сървърите на повечето сайто бяха яко прегряли :bgrin: :read:

Link to comment
Share on other sites

Ти нямаш ли си мейдж за игране ами се занимаваш с разни вампири ;) Я вземи си направи един паладин на Vek'Nilash, че няма кой да ме хийлва :)

 

Минава ми през главата, че е време да се заема с някои важни неща, дето ще ми променят живота занапред. Дошло е времето и е настъпил момента. Трудно ще е, но то пък лесно няма. Тоест няма лесно ако искаш да направиш нещо повече от това да пиеш кафета по цял ден в тоя живот.

Link to comment
Share on other sites

Тук с кафетата си много прав бат Весо B)

 

Има момент в живота на човек когато трябва да се огледа и да си направи равносметка какво е направил и какво трябва да направи , стига да се сети навреме ,че.....

 

Човек трябва да знае какво иска , да има цел в живота която да преследва , иначе се става част от сивото ежедневие :huh:

Link to comment
Share on other sites

Разбиха ми количката.. ;(

 

Да не би да е жертвата на предишната ти агресия? Или провидението ти го връща вместо него? Ванка, отмъщението облекчава, но те кара да се оглеждаш после...

Link to comment
Share on other sites

Минават ми мисли подобни на тези на Psihara^^ в началото на тази страница...

Link to comment
Share on other sites

Аз не си падам по боя ама бих направил нещо откачено ако ме изкарат от релси и започвам да се чудя в нещо малко ли си се забъркал или само ще се трошите един друг ?

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Всяко хубаво нещо рано или късно свършва....хлип-хлип!

Седем сезона на Gilmore Girls минаха и си заминаха. 7 х 22 х 40 : 60 = малко повече от 100 часа. Искам поне още пет пъти по толкова! Страх ме е да проверя дали ще има осми сезон, защото ако няма, ще се самоубия чрез преяждане с бананови маршмелоуси!

Link to comment
Share on other sites

Психозис... гледаш това... нещо...

 

Format: Comedy-drama

 

По идея на/режисьор: жена

 

Какво ти става? Ти не само го гледаш доброволно, ти искаш още!

Link to comment
Share on other sites

Решавам задачки по Механика от раздел Статика - айляк раота, учил съм го 2 години в механото :P Пийвам си кафенце, слушам си любимата Ети Зах :lol: Въобще готин следобед...

Link to comment
Share on other sites

Психозис... гледаш това... нещо...

 

Dude, дай шанс на малкото бонбонено същество в себе си :)

Сериалът е очарователен и изобилства с остроумен хумор. Има си и сълзливи моменти за по-изнежените души (като мен :) ). Въобще - да гледаш Gilmore Girls не е губене на време, напротив - гарантира non-stop fun от 8 сутринта до 8 вечерта :D

Link to comment
Share on other sites

Еми то пък е гати и лошият късмет тогава .

Първо да се разправяш с идиоти на всяка крачка .

Сега се опитват да ти окрадат колата ... явно нямаш много късмет тея дни .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Мани, мани.Оня ден спрам Волвото до кино "Орфей" и тръгвам към бингото за една среща и какво да видя...на една корсичка( стара, беличка ) й счупили стъклото и измъкнали на човека СД Плеър-а.Егати и жалката картинка.Толкова гадно ми стана.

Link to comment
Share on other sites

Затова вече се ползват портативни плеъри - като спреш някъде си го изваждаш и слагаш в жабката за да не привлича погледите ;)

Link to comment
Share on other sites

Мани, мани.Оня ден спрам Волвото до кино "Орфей" и тръгвам към бингото за една среща и какво да видя...на една корсичка( стара, беличка ) й счупили стъклото и измъкнали на човека СД Плеър-а.Егати и жалката картинка.Толкова гадно ми стана.

 

Не беше ли хонда сивик от старите ?! Щото аз някакъв такъв смътен спомен имах :( Аз се ядосах адски много.. :angry1

Link to comment
Share on other sites

от 20.15ч. нататък ми се случва "дежа вю" след "дежа вю"... мога да се закълна, че определени неща са ми се случвали... подозирам извънземна намеса... :allien

Link to comment
Share on other sites

Слушам си Paul van Dyk и чакам да ми изгори видеокартата , да се надяваме ,че това няма да стане :lol:

Разбрах ,че лагера е отишал , със смазване нищо не стана така,че е време да се пробва дали досега така е работил вентилаторчо :bgrin:

 

Освен да си сипя нещо за пиене и да се моля и големия вентилатор (домашния) който съм пуснал да духа в компа да държи работите :pirate

 

 

Не правете Война , не правете Любов ----- ПРАВЕТЕ СЕКС :devil

Link to comment
Share on other sites

от 20.15ч. нататък ми се случва "дежа вю" след "дежа вю"... мога да се закълна, че определени неща са ми се случвали... подозирам извънземна намеса... :allien

 

Усещането за "deja vu" означава промени в матрицата... Така че внимавай :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...