Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Мъже... :pirate

 

Преди малко на нашата тераса беше кацнало едно много красиво котараче с опашка като бухалка! Пис-кахме си мъничко, то дойде да си мъркаме, даже влезе в кухнята и тъкмо реших да си го гушна - то се шашна и избяга...

:cry

Link to comment
Share on other sites

Те това е, ти си мъркаш с някой, мяукаш си и тя ти налети да се гушкате.То не става толкова бързо :)

 

Мисля си, колко е гадно да знаеш нещо и да го осмисляш...

Link to comment
Share on other sites

Ми тогава да си мърка в собствената къща, а не да ми разбива сърцето по такъв брутален начин...

 

п.с.

 

Обожавам вкуса на лекарството след стоматологичен преглед. :)

Link to comment
Share on other sites

Мисля си как Шамара се е преименувал на Big 6a и е започнал да "рапира" на английски бастуна.... нямам думи. Мисля си още, той да не си мисли, че като си промени езика в песните си и ще се му се отвори пазара All around the world.

 

Едит: Мисля си още за едно приключение и ако не е скъпо да го реализирам този месец а именно Скок с парашут (Skydiving) от над 4000 метра. Не мисля, че ще може да се сравни с бънджи скок.

Link to comment
Share on other sites

Няма нищо по-събуждащо от топла тестяна закуска :lol: , кафенце и любимата музика...до дупка :laughing:

И сега разбирам че свалих 2 assassin's creed-а 14 гиги и не тръгва :bgrin: дева

Link to comment
Share on other sites

Тея форнети ще ми докарат нещо... От 2 седмици насам трудно минава ден без да съм ял форнети...

Link to comment
Share on other sites

Бати... Вчера беше нова година , днеска вече сме март. Имам чувството, че утре като се събудя ще е Коледа.... Иначе много съм доволен че вече е топло...

Link to comment
Share on other sites

Бати... Вчера беше нова година , днеска вече сме март. Имам чувството, че утре като се събудя ще е Коледа.... Иначе много съм доволен че вече е топло...

 

Нали няма да спиш зимен сън :bgrin: :P :P

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че днес за пореден път се убедих колко много значат т.нар. малки жестове

 

И че на Ванчо ще му сипна една две три - пет бири. Защото е младо момче на място :punk

Link to comment
Share on other sites

....(2RS)-2-(3,4-диметоксифенил)-5-[[2-(3,4- диметоксифенил)етил]

(метил)aмино]-2-(1-метилетил)пентаннитрил хидрохлорид... и други такива :)

Link to comment
Share on other sites

....(2RS)-2-(3,4-диметоксифенил)-5-[[2-(3,4- диметоксифенил)етил]

(метил)aмино]-2-(1-метилетил)пентаннитрил хидрохлорид... и други такива :)

 

3етил4бутил6хлор123метан :lol:

 

Шегувам се :):)

Link to comment
Share on other sites

Добре, грешката е моя! Просто ми се стори странно ...1-метилетил... Но да речем, че са имали предвид ..1,1-метилетил.. :)

Link to comment
Share on other sites

Добре, грешката е моя! Просто ми се стори странно ...1-метилетил... Но да речем, че са имали предвид ..1,1-метилетил.. :)

Имената при тях се образуват по малко по-различен начин, затова е така. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...