Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Що бе , Йохан Готлиб Фихте не те ли кефи :D

 

Факта, че сам се оформих по тоя предмет в даскало дали е красноречив, че не ме кефят :):).

Жорката може да потвърди, ако е разбрал де, че ние го пазихме в тайна :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Хаха, sandman-е, аз на нея засега освен Tubular Bells темата не мога да изсвиря нищо читаво бе. :P ю

 

Тъкмо снощи мислех да те тормозя с PM-и за някакви хубави сайтове с Piano for Dummies. Не искам да ставам Клайдерман, искам малко музикална теория, акорди, хармонии, малко упражнения, подобни. Довечера ако произведа нещо читаво, ще кача.

Link to comment
Share on other sites

Иване престани да постваш във Форума, 16.30 отива! Тръгвай си веднага за България :punk

Няма как. До 9 часа съм на работа. А не мога да си тръгна. Все пак е само по 1 човек на смяна. Даже официално нямам право да отида до тоалетната ако няма кой да остане в офиса :lol:.

Link to comment
Share on other sites

netrootbg, мерси!

 

За акорди и скали ето този сайт:

http://www.pianoworld.com/fun/vpc/piano_chords.htm

А относно теория и хармония, по-добре си купи учебниците по Елементарна теория на музиката от Парашкев Хаджиев и Хармония на същия автор!

Даже май няма нужда да си купуваш учебника по хармония - доста сложно е написан, а и няма да ти върши много работа, понеже е написан за класическа музика и то за хорове. Съвременната поп и джаз музика се основава именно на забраните от гледна точка на класическата хармония. Но както се казва - дайте да научим правилата, пък после да ги нарушаваме!

:)

Link to comment
Share on other sites

А те щото другите са супер интересни :)

Ами има интересни автори, но да си призная, Фихте не съм го чела. На мен ми харесва Ръсел примерно, Фром, Ортега и Гасет, Бурдийо донякъде...

Link to comment
Share on other sites

Това е най-якото нещо, което съм виждал от месеци! :punk :punk :punk :punk :punk

 

 

 

Aко говориш за дъжда подкрепям с 2 ръце само дето при мен е от седмици иначе през главата ми минава че утре трябва да ставам много рано а изобщо не ми се спи

Link to comment
Share on other sites

Май изгубих себе си по пътя, докато се опитвах да се слея с другиго.Грешна посока, грепен перон, грешна е май и гарата...грешен е целия свят.

 

Едит: На @Stenli аватара е много готини и верен.

Link to comment
Share on other sites

Леееееее ЛЕееееееееееее Каква русалка видях. Леее лееее Момичето мечта си видях.... ЛЕ леееееее защо беше с някъв 2 пъти колкот мене. ЛЕ леееееееееее за пореден път съдбата доказа че ме мрази...леееее леееееее каква е.... :love :love :love :love :love

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че умората ме поваля и лягам да спя да ми минават разни сънища през главата.

Да са живи и здрави всички онези хора при които бях сега, Наздраве.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че умората ме поваля и лягам да спя да ми минават разни сънища през главата.

Да са живи и здрави всички онези хора при които бях сега, Наздраве.

 

Наздраве мили ми приятелю!

 

Минава ми през главата, че един голям човек липсваше много на масата тази вечер...

 

Но ти и останалите я направихте достатъчно красива

 

Дано липсващият поне е бил стабилно на стабилен стол..... Той много ми липсваше...

Link to comment
Share on other sites

Като много изчаткал ли ме класифицира факта, че в един от почивните си дни доброволно съм станал в 6:45?

Link to comment
Share on other sites

Като много изчаткал ли ме класифицира факта, че в един от почивните си дни доброволно съм станал в 6:45?

5:45 ;) С любезното съдействие на тъпата ни котка. Не го разбирам това добиче. Стои си в хола цяла вечер, има си вода, храна и тоалетна и по някое време решава, че трябва да се блъска във вратата на спалнята и да реди ария след ария. Когато й отворя, тя се завърта около краката ми и се изстрелва...към купичката с храната в кухнята!!! Как да не му скършеш врата?!?

Link to comment
Share on other sites

Като много изчаткал ли ме класифицира факта, че в един от почивните си дни доброволно съм станал в 6:45?

 

Като колко изчаткал ме киласифицира факта, че още не съм лягал и слушам Mylene Farmer в момента

Link to comment
Share on other sites

Я легни да си починеш братле, стига стоя така , има време ще се стои още много :P

Все пак идва сезона на Кими :D

 

Нещо ми става с очите , цветовете днес ги виждам много ярки :blink: или съм се наспал или имам сериозен проблем с настройките B)

Link to comment
Share on other sites

Дай малко контраста , при мен няма такива ефекти .

От много време си мисля дали ще излезне нещо хубаво скоро време , като игра филм или някаква програма .

Само глупости има по сайтовете ... нищо хубаво и ново .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Наздраве мили ми приятелю!

 

Минава ми през главата, че един голям човек липсваше много на масата тази вечер...

 

Но ти и останалите я направихте достатъчно красива

 

Дано липсващият поне е бил стабилно на стабилен стол..... Той много ми липсваше...

 

Липсващия си умря на мъка, че не можа да дойде, за което се извинява. Следващия път ще наваксаме. А иначе беше на стабилен стол, за това спор няма :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...