Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

дали моето момченце ще се съгласи да я сподели с мен? :unsure: Или пак ще се опива? :wacko:

 

Ето, на хората мъжете им пият, аз само цъкам на компа и евентуално правя музика под домашен надзор и пак женското тяло е недоволно! Несправедлив е тоя свят! :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

По-лошо - рекламни брошури. Прекарах сумати време в главоблъскане аджеба как "Lovely bubbly!" би звучало най-малко идиотски на български. Накрая с котката ни постигнахме консенсус, че такава вратичка в случая няма :)

Link to comment
Share on other sites

Станах преди малко , избръснах се едно хубаво ама се порязах , няма топла вода , захарта за кафето свърши и интернета пак не върви ... еми поне деня е хубав .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Да**а шибаният вторник скапан :angry1 :angry1 :sick

 

И уискито не помага, ми сега? Какво ще правя оттук нататък? Пак ли ново начало? Тъкмо работата ми харесваше вече 8ма година... и сега пак кръстопът... :confused

 

Квото ще стане, ще стане до седмица-две.. Ще поживеем ще видим, ама и ще мислим резервните две врати, дето се отварят като се затвори едната... Брррр... Малко е страшничко... Ново... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

мъжете, които дават от кастинга в Русе на Music Idol са само педали, мангали и някакви умствено изостанали (без един-двама)... нямам думи :blink:

Link to comment
Share on other sites

Е*ати и WoW-а нестига че се инсталира над 1 час ама ся и 72 минути свалям 871MB patch :(

 

 

Епа ти на пишеща машина ли го инсталираш бе човек :) И що пак го иснталираш. Ако си го инсталирал на друг дял, не на C:-то, то си тръгва и без инсталация. Щото се предполага че си преинсталирал джам за да ти се налага да го инсталираш пак :)

Link to comment
Share on other sites

Тука инсталирам едни нови усилватели и ефекти за електричката, седя, експериментирам някакви импровизирани сола в wah-wah ефекти, ехота, едно друго... По едно време излизам да запаля една цигара на терасата... от блока отсреща дъни Азис, хората врякат... друг свят, къде попаднах?

Link to comment
Share on other sites

за първи път в живота си бягам от полицаи лелее :lol: :woot :ghost

Link to comment
Share on other sites

ДА , защо си бягала от чичковците?

 

Минава ми през главата ,че някои хора изобщо не мислят ,че с едно тяхно просто действие могат да объркат работите на друг :angry1 :angry1 :angry1

Полудявааааам , днес ако не ме вкарат в лудницата няма кога да е :sick

 

Bahti, tuka birata e pulna piknia....Kraj, do kraia shte pia samo vodka.Pone e hubava i evtina/mejdu drugoto tuka boroto struwa 1,65lv

 

Еми какво лошо има да пиеш водка там , пък и с тези тънкана цигарки си супер :pirate

Link to comment
Share on other sites

Сънувах един сън как някой избива всички мой познати ... много тежко ми стана ама случея беше доста заплетен , другата вечер чакам продължение .

п.п. Само дето ако сериала е хубав не мога да го кача .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Някои казват ,че съм курва........ Е нали всеки си има характер

Някои казват, че съм уличница......По покривите ли да ходя?!?!?

Някои казват ,че съм спала с мъже.....Мъж остава ли те да спиш???

 

от подписа на една моя позната набор 87 comandops5.gif

Link to comment
Share on other sites

Уф... нещо не ми достига въздуха.. за капак гърлото ми е леш и почти цялото тяло ме боли... wadafak..

Link to comment
Share on other sites

Явно си издишал всичкия кислород покраи теб или не те оставят да дишаш .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Като знам сериала на Tomahawx , май си го оставят да диша . По вероятно е да го е тръшнал грипа което е ........... :cry

 

Минава ми през главата какво винаги освен кафето (което е редовно по всяко времЕ) ,

дали ще мога да си свърша работата и да си наглася така всичко ,че да мога да избягам малко от града ни и да отида в друг град за няколко дни B)

 

Инче с голямо удоволствие бих се метнал за седмица до Италия, смятам че ще си прекарам добре,

пък и там е доста красиво (не само държавата ) :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Като знам сериала на Tomahawx , май си го оставят да диша . По вероятно е да го е тръшнал грипа което е ........... :cry

 

Минава ми през главата какво винаги освен кафето (което е редовно по всяко времЕ) ,

дали ще мога да си свърша работата и да си наглася така всичко ,че да мога да избягам малко от града ни и да отида в друг град за няколко дни B)

 

Инче с голямо удоволствие бих се метнал за седмица до Италия, смятам че ще си прекарам добре,

пък и там е доста красиво :rolleyes:

Те доста нови серии излязоха на моя филм.. :) Иначе сичко тва със недостига на въздух се получи след няколко часова игра на баскетбол , свършваме и аз си вървя към нас и изведнъж въздуха почна да не стига и кофти болка в краката.. едвам се домъкнах до нас...ще видим утре как ще е , ако не ще се виждам с личната...

Link to comment
Share on other sites

Абе питбул дай да основем един фенклуб на кафето ве .

Ти не спираш да говориш за кафе , само то ти било в главата , аз пия кафе по 24 часа на денонощие , а направо си ставаме основатели .

Пък който цени кафето колкото нас да се присъедини към клубът .

п.п. И аз играя баскетбол ама не ме бива .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Да , идеята не е лоша, стига да не стане някой гаф :blink: .

Все пак като пия много кафе ставам някак си супер нервак , но какво да се прави Обожавам кафето , заедно с шоколад и "торти".

 

Ако ще основаваме клуб на кафето трябва да знаем и съответните комбинации от различните видове :P .

Да знам ,че съм кофеинов наркоман , шоколадов ценител и обожавам да ям "торти". :wub:

Link to comment
Share on other sites

Знай едно ве човек ... не си единственият .

Аз знам и песен към фен клуба .

Виж това видео .

п.п. Абе що няма смайли с кафеварка ве ...?!

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...