Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Аз пък се дразня от темата за мирорите във форума .

До сега само чета и препрочитам постовете ама се издразних още повече .

И сигурно ще вали скоро ... още по-гадно ще ми стане .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

charovni

 

Last Active 29th January 2008 - 13:33

 

бил е тук и да не се обади! срамота!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

хаха, прасета!

Аз в по-стабилна форма не съм бил от много време насам и продължавам да работя в тази насока. Просто... спра ли се на едно място издивявам... ходя до супера тичешком, че нямам къде да я изразходвам тая енергия.

Толкова жизнен и енергичен не съм се чувствал през целия си досегашен живот.... и щастлив :)

Link to comment
Share on other sites

Ще има Deus Ex 3 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

И тя ще бъда също толкова отачйващо бездарна и зле направена като Deus Ex 2? :P

 

Don't get me wrong, DX1 е култова, но от доста години дори игрите на големите фирми се превръщат в едно голямо изпражнение (Doom 3, Thief 3, Quake 4, UT 3).

Link to comment
Share on other sites

Invisible Wars имаше лошия късмет да бъде продължение на една от най-добрите игри за всички времена - трудно е да се справиш добре, при положение че летвата е тооолкова високо. От една страна съм убеден, че DE3 няма да се запомни, но от друга се надявам - какво пък, колко му е да измислят нещо революционно, нещо впечатляващо, нещо, което да ме накара да се изръся 600+ лв за видео :)

 

Ще поживеем, ще видим.

 

Бтв, вчера баща ми ме предизвика на conquiztadors :) Бил се зарибил, вече е с 2 корони и рейтинг над 6000. Срещу мен и копчето обаче няма шанз'ализе :D

Link to comment
Share on other sites

:) Станал съм, колкото чистачите взети заедно. :)

 

Не че нещо Ваньо, ама бая хляб(и не само) ще трябва да издеш още за стигнеш тея висоти :love

Link to comment
Share on other sites

хаха, прасета!

Аз в по-стабилна форма не съм бил от много време насам и продължавам да работя в тази насока. Просто... спра ли се на едно място издивявам... ходя до супера тичешком, че нямам къде да я изразходвам тая енергия.

Толкова жизнен и енергичен не съм се чувствал през целия си досегашен живот.... и щастлив :)

звучиш кат реклама на активия или супрадин - не помня кое от двете беше :lol:

Link to comment
Share on other sites

Днес сутринта на бензиностанцията видях едно 20 годишно хлапе да кара един черен Мустанг и ми стана весело на душата :)

Черен или червен ? Относно реакцията ти, дано има повече хора като теб, а не всеки да плюе по такива хлапета...

Link to comment
Share on other sites

За продълженията на игрите ут3 си беше добра , след това е развалиха с превозните средства .

За тая енергия дето говорите ... аз така се чуствам след 24:00 часа на поредната чаша кафе ама няма къде да тичам .

За хлапетата с коли , весело е ако имат книжка и карат внимателно и тогава всичко си е добре .

п.с. Аз се славя с доброто си каране ама така и не се научих да паркирам като хората .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Не, няма.И аз така си мислех, 2 коли очуках 3-тата не съм защото си спирам като г-ца на по 15 санта от тротоарите :)

Link to comment
Share on other sites

звучиш кат реклама на активия или супрадин - не помня кое от двете беше :lol:
бахахаха

Като се замисля - да, определено :)

 

Не, наистина се чувствам адски добре - от близо пет месеца не съм докосвал цигара, жизнения ми тонус е страхотен, не съм консумирал по-сериозни от една-две бири количества алкохол, както и марихуана от адски много време. И за това не са виновни никакви медикаменти, а просто позитивния начин на мислене и психическата ми нагласа.

 

Помня, че в края на миналата година kopche ми пожела подобни неща и заедно с искрените си благодарности мога да се похваля, че са се сбъднали на 80%. Останалите 20% - скоро :)

Link to comment
Share on other sites

Божичко, трябва да си измисля някакъв anger management. Току що слушах People = Shit и сега не мога да си стоя на краката и да си ползвам ръцете ефективно. Май днес съм набрал повече отколкото ми изглеждаше в офиса. Това не го бях правил от 9-10 клас.

Link to comment
Share on other sites

Божичко, трябва да си измисля някакъв anger management. Току що слушах People = Shit и сега не мога да си стоя на краката и да си ползвам ръцете ефективно. Май днес съм набрал повече отколкото ми изглеждаше в офиса. Това не го бях правил от 9-10 клас.

 

В английската си учил, нали?

 

Тея холандците са баси тъпите. Ти им приказваш, те пак, гледат да извъртят нещата така че на тях да им отърва.

Link to comment
Share on other sites

В английската си учил, нали?

 

Как... стигна до това заключение? 1) хората от английската слушат Slipknot? 2) хората от английската спират да бъдат метъли между 9 и 11 клас? :laughing:

 

[Edit] Слагам слушалки, буча електриката и започвам да джангъря! Имах някакво желание да правя рекалсиращи музики днес рано сутринта, но вече просто искам мозъка да ми изкапе от жици. [/Edit]

 

[Edit 2]

най-великото видео на света ли е или се бъркам? :unsure: [/Edit 2]
Link to comment
Share on other sites

Вий английската оставете на нас :) Не всички в англ. слушат метъл м/у 9-11 клас. :) През главата ми минава, че е прекрасно да се шофира из Плд към 23-00:00 часа( само да не бяха пияните бакшиши и др. изроди състезатели ).

Link to comment
Share on other sites

Тея холандците са баси тъпите. Ти им приказваш, те пак, гледат да извъртят нещата така че на тях да им отърва.

 

Това звучи малко като "тия българи са ебати тъпите - ти си правиш нещата, така че да ти отърва на теб, а те пак си приказват"...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...