Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Мм заслужала ли си нексус 4 ? Че много се чудя за 200 euro дали да не взема един към 20ти септември.

За тази цена си заслужава ;).
Link to comment
Share on other sites

Да бе - няма ли някой да си идва от там да ми поръча два и да ги донесе :( Не ми трябват 16Гб, и 8гб версиите ми стигат.

Link to comment
Share on other sites

Е,разлика от 50 евро едва ли е дребнавост поне за мен.Мога да им намеря поне 10 приложения на тези пари тутакси... :popcorn-and-drink-smiley-emotic  :))

Link to comment
Share on other sites

Мразя да сменям квартири, и като знам, че ще се местя поне още веднъж и съвсем не ми се занимава ...  А докато си я избирах имах такъв мерак да се преместя. 

Платих си и за удоволствието да имаме 3 коли вкъщи - вземи си тия 3 комплекта зимни гуми за местене. Совалка да бях нямаше да правя толкова кръгчета на града ... :D

Единственото което ме успокоява е, че ще си имам моя си стая, кабинет или каквото там е модерното название :))

Link to comment
Share on other sites

Някой ходил ли е скоро в тая кръчма над тунела на Центъра ?

Става ли ? 

 

Последно ходих преди 3-4 години и беше доста зле ма се прокрадва като идея за тая вечер..... 

Link to comment
Share on other sites

Някой ходил ли е скоро в тая кръчма над тунела на Центъра ?

Става ли ? 

 

Последно ходих преди 3-4 години и беше доста зле ма се прокрадва като идея за тая вечер.....

 

Вън да, вътре според зависи ;)

 

Мразя да сменям квартири, и като знам, че ще се местя поне още веднъж и съвсем не ми се занимава ... А докато си я избирах имах такъв мерак да се преместя.

Платих си и за удоволствието да имаме 3 коли вкъщи - вземи си тия 3 комплекта зимни гуми за местене. Совалка да бях нямаше да правя толкова кръгчета на града ... :D

Единственото което ме успокоява е, че ще си имам моя си стая, кабинет или каквото там е модерното название :))

Дай, боже, всекиму ( за стаята де :) )

 

Имам и въпрос, ама ще е за другата тема.

Link to comment
Share on other sites

хубаво ли готвят поне ?

Всъщност я кажете някоя кръчма в която наистина да готвят хубаво щото ми писна да обикаляме по един и същи места.

Ефира и Даяните ги пропускаме.

Link to comment
Share on other sites

Хотел-ресторант Реал.

 

В четвъртък бяхме там. Не беше лошо (скарата). Пържените картофки бяха домашни, а не бланширани. Персонала е малко неориентиран ама явно нямат опит. Цените са приемливи.

 

Има ги тагнати в гугъл мапс.

Link to comment
Share on other sites

хубаво ли готвят поне ?

Всъщност я кажете някоя кръчма в която наистина да готвят хубаво щото ми писна да обикаляме по един и същи места.

Ефира и Даяните ги пропускаме.

"Валдес", ресторант "Далия" в Кючук Париж... Готвят невероятно вкусно, цените са достъпни.

Link to comment
Share on other sites

Тия ги знам ама са по подходящи да седнеш да хапнеш и после да те няма.

Не става за хубав мохабет и пиене..... май ще пробвам тая Българска къща.... 

Link to comment
Share on other sites

Hoste, шъ мъ прощаваш, но да преценяш "ресторант" по скарата и пържените картофки е по-български от чехлите с чорапи...

чехлите с чорапи са част от международната туристическа униформа. така че: This argument is invalid.

Link to comment
Share on other sites

Hoste, шъ мъ прощаваш, но да преценяш "ресторант" по скарата и пържените картофки е по-български от чехлите с чорапи...

 

Ти живееш ли в гр. Пловдив и забелязал ли си, че 98% от заведенията като им поръчаш точно това  + една салата и може да си издрайфаш червата?

Link to comment
Share on other sites

Е направо от гугъл шоп-а :lol: Но пък е с 8гб.То не че ми трябва повече ;)

 

Трябва ти, трябва ти. Вземи си по-големия.

 

Някой ходил ли е скоро в тая кръчма над тунела на Центъра ?

Става ли ? 

 

Последно ходих преди 3-4 години и беше доста зле ма се прокрадва като идея за тая вечер..... 

Аз съм ходил. Кухнята е зле, обслужването е още по-зле. Последния път (преди месец) чаках 20 минути да ми обърнат внимание като седнах при едни приятели, после чаках още 10 минути да ми донесат алкохола.

 

хубаво ли готвят поне ?

Всъщност я кажете някоя кръчма в която наистина да готвят хубаво щото ми писна да обикаляме по един и същи места.

Ефира и Даяните ги пропускаме.

Ако не искаш кръчма, аз ти препоръчвам ресторант Рая. Снощи салатата ми я донесоха за по-малко от 10 минути. Напитките ми ги донесоха за 2. Паниран кашкавал ми донесоха малко след салатата. Масата ми я обслужваха 3-ма сервитьори. Кухнята е хубава, обстановката е приятна, а цените са същите като на другите места.

Link to comment
Share on other sites

Трябва ти, трябва ти. Вземи си по-големия.

 

Аз съм ходил. Кухнята е зле, обслужването е още по-зле. Последния път (преди месец) чаках 20 минути да ми обърнат внимание като седнах при едни приятели, после чаках още 10 минути да ми донесат алкохола.

 

Ако не искаш кръчма, аз ти препоръчвам ресторант Рая. Снощи салатата ми я донесоха за по-малко от 10 минути. Напитките ми ги донесоха за 2. Паниран кашкавал ми донесоха малко след салатата. Масата ми я обслужваха 3-ма сервитьори. Кухнята е хубава, обстановката е приятна, а цените са същите като на другите места.

И от мен един глас за "Рая". Останах с приятни впечатления от обслужването и кухнята. Отдавна не бях ходила в ресторант "Класик", но един приятел много ми го похвали - кухнята била превъзходна...

Link to comment
Share on other sites

Кухнята е рулетка в "Класик". Ако ще ядеш обедното меню е ОК.
Последния път едни приятелки си оставиха храните по чиниите. Не от обедното меню. От нормалното.

Link to comment
Share on other sites

Тоест , е пепел положението над тунела ? Дейба....

 

Рая-та готвят хубаво ма не е за напиване.

 

Класика е дроб , от както умря баш шефа западна страшно много.

 

 

 

edit : за пореден път се убеждавам че сме мноо зле от към кръчми в ПлоиФ..... 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...