Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

В централна африка основно пращахме един колега, защото беше безсмъртен.

 

Това ми хареса. :)

 

Ferante, пишеш, че съм с абсолютно погрешно схващане за Африка, защото казвам, че няма да отида на драго сърце някъде, закъдето се налага допълнително да се ваксинирам и поясняваш, че ако тръгна натам, ще трябва да се ваксинирам допълнително. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Така ми виеше, де*а и вятъра, че не можах да заспя до 4 часа... Щот съм на 11-ти етаж, заобиколен от блокове джуджета и е *ахти и ветрилника, честно!

Link to comment
Share on other sites

Така ми виеше, де*а и вятъра, че не можах да заспя до 4 часа... Щот съм на 11-ти етаж, заобиколен от блокове джуджета и е *ахти и ветрилника, честно!

При нас е още по-неприятно, защото на терасата имаме две малки столчета, които постоянно се подмятат насам-натам и вдигат шум до небесата. Ключовото в случая е, че вратата към терасата е на ремонт и на нейно място е закован един термо панел, така че няма как да прибера столчетата :)

Link to comment
Share on other sites

Това ми хареса. :)

 

Ferante, пишеш, че съм с абсолютно погрешно схващане за Африка, защото казвам, че няма да отида на драго сърце някъде, закъдето се налага допълнително да се ваксинирам и поясняваш, че ако тръгна натам, ще трябва да се ваксинирам допълнително. :)

 

Цвети, няма какво да ти харесва. Пешо, пикаейки на шумка да му тропа, си прави тъпанарски бъзици с човек, чийто черен дроб е увреден и/или е на път към сериозно увреждане. И това ще се разбере ясно като подмине 45 години. И особено ако ходи в Африка често.

 

За да няма неясноти и тъпи коментари - казвам го от челен опит - моят баща е кръстосвал оня континент повече от нашия. Да не ви разправям при всяко ходене какви хапове и ваксинации са били. Тия хора са блъскани с безумни "медикаменти"... И разбира се рано-рано (тъкмо около 50-те) - стеатоза.... Грамотните знаят в какво прераства тя, особено при хора, които обичат да си пийват.

 

================

 

Между другото ви благодаря сърдечно на всички, че обърнахте внимание на 10-годишнината... Понеже мислех да правя едни интересни неща по тоя повод, но така и не успях, защото така и никой не се намери да помогне - до последно се чувствах гузен. Всъщност не до последно - до снощи. Когато разбрах за пореден път колегите колко са прави. Те отдавна са разбрали каква неблагодарна паплач е тука - от челен опит... И някак са свикнали с това. А аз, като един тъп, прост утопист си въобразявах, че има уважение... КАЙСИИ! (както е казал поетът). Е - сега съм една стъпка по-близо до колегите....

 

Накратко казано - благодаря и аз на всички.

 

Все пак на шепа хора ще кажа "наздраве", понеже пък днес са 10 години откак аз се регистрирах в Булфорум.

 

И понеже все още ги помня всичките, бих искал да кажа:

 

1. Благодаря за създаването на това малко, мило общество

2. Благодаря за тренинга в интернет общуването

3. Благодаря за приятелствата, за хубавите хора

4. Благодаря за отношението

5. Благодаря за ... на себе си е трудно да благодарим за положения труд

6. Благодаря ви, че ви има - вие, 50-ната редовни пишещи извън търговския раздел

7. Благодаря ви, колеги, именно днес, вече изцяло ви разбирам, както и колко тъп утопист съм след всички тези години

8. Благодаря ви, на всички тези, които нищо не заслужавате в този Форум

 

beer.gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

Тази вечер, мили деца:

 

Какви фанфари, какво чудо. Айде да ни е честит и да са живи и здрави хората, които го поддържат от собствения си джоб.

Link to comment
Share on other sites

Видене, първо - тази сложна метафора какво трябва да значи? Щото аз споменах ваксините именно катонегатив на посещението в черния континент.

 

Бях написал една стена от текст, ама се отказах, че пак ще го приемеш лично. Честита годишнина и със здраве :)

 

Благодарности на хората, които го осигуриха и поддържат работещ :)

Link to comment
Share on other sites

Какви фанфари, какво чудо. Айде да ни е честит и да са живи и здрави хората, които го поддържат от собствения си джоб.

 

 

Видене, първо - тази сложна метафора какво трябва да значи? Щото аз споменах ваксините именно катонегатив на посещението в черния континент.

 

Бях написал една стена от текст, ама се отказах, че пак ще го приемеш лично. Честита годишнина и със здраве :)

 

Благодарности на хората, които го осигуриха и поддържат работещ :)

 

Ами, Пеше, ти употреби думата "безсмъртен". Аз просто искам да поясня, че какъвто и и имунитет да има човек, минава през химическа обработка на път за Африка. И няма избор, защото пък от баща ми съм научил, че може като/от комар да си умреш там, само, щото си пил вода, примерно. Но не случайно казвам, че бидейки обработен, тоя човек е с увреждания на черния дроб - гарантирани, за съжаление.

 

 

Какъв текст си написал не знам, но днес не е ден, в който искаш да ме дразниш, казвам го открито. Но пък аз ще си позволя да те подразня - написал си куп глупости, най-вероятно biggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

20 тона вълна :laughing1:

 

Бах тая космата п%та...laughing1.gif

 

ЕДИТ: Е те така се праи laughing1.gif

 

Пламене....Ни та е страм... Човек една п♛тка да не може да напише

 

НЕ Е ПЛАМЕН БЕ, КАУН!

Link to comment
Share on other sites

Ами, Пеше, ти употреби думата "безсмъртен".
Да, и я употребих в кавички. Надявах се да е достатъчно ясно от тях с какъв смисъл я използвам...

 

Дали искам да те дразня или не си е лично мое решение. Не си мисли, че притежаваш властта да се разпореждаш чак до там. Точно за модераторските ти "качества" беше изтрития текст. Обърни внимание - кавички.

Link to comment
Share on other sites

Да, и я употребих в кавички. Надявах се да е достатъчно ясно от тях с какъв смисъл я използвам...

 

Дали искам да те дразня или не си е лично мое решение. Не си мисли, че притежаваш властта да се разпореждаш чак до там. Точно за модераторските ти "качества" беше изтрития текст. Обърни внимание - кавички.

 

Пич, ти верно ли за такава тъпотия се опитваш да правиш проблем??? Ти верно не разбираш какво и как се пише. Аз ИНФОРМАТИВНО, отново ИНФОРМАТИВНО, споменавам някои работи около пътуването из черния континент. Но ти си твърде себично детенце, че да се сетиш, нали? Дай да го видим изтрития текст, няма да се уплашим от него, я.

 

В другото измерение - разбира се, свободата да ме дразниш си е твоя и никой няма претенции да ти я отнема, както и правото ми да отговоря подобаващо

Link to comment
Share on other sites

:иконкаспуканкибирагнилидоматизазамеряне:

 

А де е Пламен?

 

318867_4611053122043_582140550_n.jpg

 

 

Така и така повдигнахме темата, ще си го пусна довечера...

 

Ред. Ахахахаха!! Видях Видовден!!! Сега ще съм усърден ползувател на иконката censored2.gif, щото censored2.gif потребители и има малки censored2.gif дето censored2.gif четат тука, вместо да си четат censored2.gif уроци.

Link to comment
Share on other sites

:иконкаспуканкибирагнилидоматизазамеряне:

 

А де е Пламен?

 

Такава ще ти ми е трудно да ти намеря..

 

За Пламен - не разбра ли вече, че всяко лято той се крие някъде в Родопите? Имам приблизителен таргет, но засега не ми се е налагало да го търся и се радвам, че намира спокойствие там. И му завиждам дори.

Link to comment
Share on other sites

censored2.gif... Изпростявам нещо. Видене, като идвам към Плд, ще видя колко време мога да заделя, че пак ще сме целокупно...
Link to comment
Share on other sites

censored2.gif... Изпростявам нещо. Видене, като идвам към Плд, ще видя колко време мога да заделя, че пак ще сме целокупно...

 

Не си сам в изпростяването, споко. Плътно сме до теб (ти знаеш групата). laughing1.gif

 

 

А за другото - колкото толкова - времето е наше! Поне още 20 години - ако разбира се междувременно не умрем по НЕестествени причини. beer.gif

 

ЕДИТ: Сега се замислям над думата "целокупно"... Ми защо не ми дойдете целокупно на гости бе, кришнар? Ще дойде и поручик Галицин и сме готови за подвизи! ninja.gif

Link to comment
Share on other sites

Добро утро. Галине, пусни снимки ма.

На, вее стига си мрънкАл! Се едно ако е нещо гадно, та ще седна да ти го фала emoticon-0173-middlefinger.gif

http://www.servotool.eu/index.php?brand=FERM&p=item_list&cat=CORDL&prod=COMBITOOLS&id=CTM1013

Освен индикаторите за мощност и управлението на оборотите, има и вградено осветление за осветяване на работната площ. Кат ти казвам, че вече две седмици на едно такова са мъча да му взема здравето ти пак не ми вярвай. Първият ми Dremel се предаде доста по-бързо :bgrin:

 

ЕДИТ: Сега се замислям над думата "целокупно"... Ми защо не ми дойдете целокупно на гости бе, кришнар? Ще дойде и поручик Галицин и сме готови за подвизи! ninja.gif

 

Хаахахаха... emoticon-0140-rofl.gif Насю бил кришнар :bowdown:

 

П.п. Ъъъ..., таковата - И честит да е юбилеят на всички ви, криви кратуни такива :beer:

 

П.п.2 Момци... Продължавате да са излагате;)

Link to comment
Share on other sites

Кришнари сме, кво да правим !!!! laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

 

ЕДИТ: Аз не разбирам ТИ кво се праиш, като си ТОТАЛЕН кришнар - и в казарма си бил, и семейство си правил, и работа си вършил........ laughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

Честит юбилей! И на форума, и специално на Виден! :)

 

В коментара на Antares ми стана забавна комбинацията "беше" + "безсмъртен": две смислово изключващи се думички. Не ми е била идеята да засягам някого.

В Африка надали ще стъпя през живота си, тъй като съм параноичка на тема зарази.

 

Днес ходихме на някакво "Зоо ревю" в панаира, след като прочетох на сайта на панаира това:

 

"На домашните любимци е посветено изложението „Зоо ревю“ от 26 до 28 октомври, което е част от Дните на семейството и свободното време. На него ще се представят котки, канари, гълъби, декоративни птици и рибки, влечуги. Атракцията на тазгодишното издание ще са охлювите гиганти, скачащите мишки и голите плъхове. В експозицията на терариум „Пловдив“ ще има питон, игуана, варани, боа и гърмяща змия.

 

В рамките на „Зоо ревю 2012“ ще се проведе Седмата национална екстериорна изложба на канари. На нея ще бъдат показани близо 500 екземпляра, собственост на 32 участници."

 

Обаче останахме страшно разочаровани, защото освен птиците нищо друго не видяхме: ни питон, ни варани, ни бои. Имаше някакви охлюви, но трудно бих могла да ги нарека гиганти. Средностатистически охлюви си бяха. И някакви нещастни мишки се бяха сврели по ъглите на клетките си. Нито една не си направи труда да поскача пред малкото посетители. :)

Link to comment
Share on other sites

Спах 12 часа

 

Ако си го направил без да се въртиш и събуждаш и сънуваш простотии - ЗАВИЖДАМ ТИ. Аз лично не съм го правил от дете...

 

Обаче останахме страшно разочаровани, защото освен птиците нищо друго не видяхме: ни питон, ни варани, ни бои. Имаше някакви охлюви, но трудно бих могла да ги нарека гиганти. Средностатистически охлюви си бяха. И някакви нещастни мишки се бяха сврели по ъглите на клетките си. Нито една не си направи труда да поскача пред малкото посетители. :)

 

Много просто, Цветенце - Иво го няма....

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...