Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Чудя се да тръгвам ли към София сега или да тръгна към 4 и половина сутринта.

Въпроса е по скоро, да си сипя ли питие или да тръгвам да карам. Така като гледам питието ще наделее, ама пък утре ще трябва да направя 4 проекта. Баси и дилемата "Да пия или да не пия, това е въпроса."

Наздраве.

Link to comment
Share on other sites

Егати алкохолиците в тоя форум..

 

Имаме още доста път да извървим (питиета да изпием) докото стигнем до алкохолизма.

Батето бог да по прости, се надявам, че няма да го кремират, че ще тлее поне седмица.

 

А полицаите съм сигурен, че преди да ги назначат минават IQ тест и ако изкарат над 30 точки ги късат.

Спират ме оня ден (нощ де) и ме питат на къде съм тръгнал (тръгнал съм да вздривявам нарадното събрание, мавицата ви да е.а), в интерес на истината бях тръгнал към Русе, ама мога да му кажа всичо, Бургас, Сливен, Велико Търново, Шумен и още поне 50 населени места. Какво го интересува къде съм тръгнал да ходя, документите са ми наред, колата не е крадена.

Само дето не те питат колко точно пари получаваш.

Link to comment
Share on other sites

Бахти, за тия пари и аз се замислям да си взема билет... Не че съм му най-големия фен, ама за 25 кинта...

Link to comment
Share on other sites

В нас да ми пее тоя миндил, ще ида в Даяната :D :rofl:

Tiesto да пее...?! Все едни Емилия да пуска на винил....

Link to comment
Share on other sites

Можеше да си спестиш всички тези главоболия ако просто използваш електронно плащане на битовите услуги. Имаш доста варианти. Директно чрез банка, epay.bg, ebg.bg.

 

И аз се чудя защо други освен пенсионери чакат по опашките. Освен това пощата пък е най-неприятното място за плащане на такива сметки след като в магазините на Office 1 също може... или беше друга верига магазини но помня че някъде можеше и се изненадАх - който го вълнува да си ровни гугъл къде може освен на касите на EVN и в пощата. А пък бабите в пощата точно както кълват в по 1 пръст чак да те е яд да ги гледаш. В клон 2 не само че е тромава с компютъра и го гледа като голям камък, намества си по 5 пъти очилата (явно и недоскиф) ами и като цяло е една мудна и тромава и говори и по този начин - аз я забелязвам как работи докато взимам разни неща от колегно гише чат-пат и ме хващат нервите нищо че не обслужва мен та ако трябва там да плащам сигурно ще трябва да обърна 2 малки преди да ми дойде реда за да съм по-спокоен... или това или 1мг ксанакс...

Link to comment
Share on other sites

Каква е тази простотия с името на връх Мусала че било турско? Кой тъпанар е седнал да мисли глупости и му е щукнало това? То аналогии с думи в други езици може да се намерят с какво ли не и току-виж излезе че има нещо подобно и на китайски.

 

ПС: В този ред на мисли колко хора си мислят че думата "курорт" има нещо общо с лечение а не с к*рове?

Link to comment
Share on other sites

Галя дневна смяна с дълбоки деколтета laughing.giflaughing.giflaughing.gif

 

Ако Коста е навит, уговаряме надницата и съм там. Деколтето голямо, колкото се налага.

 

И без това няма да има изненади, те съфорумците са запознати с някои части от мен, още отпреди 3 години и половина

 

 

В нас да ми пее тоя миндил, ще ида в Даяната :D :rofl:

 

КУЛТОВО!!! Щях да падна от смеховка.

Link to comment
Share on other sites

Бахти, за тия пари и аз се замислям да си взема билет... Не че съм му най-големия фен, ама за 25 кинта...

 

Ако ще взимаш - побързай, че скоро няма да са по 25. :) В деня на партито, като почне да пуска, входа ще е към 100-120лв.

Link to comment
Share on other sites

Еббааааасиии 5 часа?! Сега разбирам що друсат толкова хаутиците... Без психотропни вещества толкова не мога да издържа....

Link to comment
Share on other sites

Ако Коста е навит, уговаряме надницата и съм там. Деколтето голямо, колкото се налага.

 

Той Коста е навит ама от 3 месеца си е без съдружник все едно, пък никога не е искал сам да си има магазин. За това, нье.

Link to comment
Share on other sites

Еббааааасиии 5 часа?! Сега разбирам що друсат толкова хаутиците... Без психотропни вещества толкова не мога да издържа....

 

Що говорите глупости не мога да разбера.... Това да не ти е да друсат ония финландски или каквито там са психопати? Това е ПАРТИ и 5 часа са нещо напълно нормално. Ако някой някъде се друса, то е поради други причини и той обикновено откарва с афтърпарти до обяд, което е много повече от 5 часа. Пеше, ти като идеш на парти, по колко часа стоиш? 2-3? tounge.gif

Link to comment
Share on other sites

Еббааааасиии 5 часа?! Сега разбирам що друсат толкова хаутиците... Без психотропни вещества толкова не мога да издържа....

 

Тя музиката те вдига бе. Като ти мине през тялото и изобщо не усещаш умора, докато не спре. Като наркотик е. И не са 5 часа. С 2-ма подгряващи, поне 7.

Link to comment
Share on other sites

Незнам кво се засягате ма по тия партита се друса много здраво и никой не може да ме обеди в противното ..... заебете ги тия митове с дигащата музика и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Незнам кво се засягате ма по тия партита се друса много здраво и никой не може да ме обеди в противното ..... заебете ги тия митове с дигащата музика и т.н.

 

То тия дето друсат здраво се виждат. В повечето случаи не са там заради музиката, а да се правят на готини. Миналата година на Армин, "ВИП" секцията беше пълна мизерия. Обърнати маси, счупени бутилки, разхвърляни възглавници от сепаретата, повръщано по масите, повръщано по земята. Мъжете бяха разгърдени и се вееха като на Емилия. Жалка картинка.

 

И ти ходил ли си на такова мероприятие, че знаеш дали аджеба музиката те вдига или не?

 

Не знам какво си представяте.

 

Ето за това става въпрос.

 

http://www.youtube.com/watch?v=wfR0waKcuA0

 

Link to comment
Share on other sites

Незнам кво се засягате ма по тия партита се друса много здраво и никой не може да ме обеди в противното ..... заебете ги тия митове с дигащата музика и т.н.

 

Никой не се опитва да те убеждава в каквото и да било. Само че ние ходим по тия партита и като че ли малко по-добре знаем какво става и какво не става. Така че дайте да не си говорим смешки. В чалгите в София се изшмърква 5 пъти повече дрога отколкото енергийната дрога, която се ползва на едно такова парти. Хората консумират много повече енергийни напитки в комбинация със спиртни питиета, отколкото Екстази и други такива химии и синтетики.

 

То тия дето друсат здраво се виждат. В повечето случаи не са там заради музиката, а да се правят на готини. Миналата година на Армин, "ВИП" секцията беше пълна мизерия. Обърнати маси, счупени бутилки, разхвърляни възглавници от сепаретата, повръщано по масите, повръщано по земята. Мъжете бяха разгърдени и се вееха като на Емилия. Жалка картинка.

Ти да не говориш за тия животни, дето нахлуха откъм Час Пик след 4 сутринта laughing.giflaughing.giflaughing.gif

Никога няма да забравя какъв добитък се изсипа като отвориха вратите...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...