Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Американците свитнаха Осама бин Ладен. Операция на американски и пакистански спецчасти разби силно укрепената бърлога на Осама в предградия на столицата на Пакистан. При оказаната съпротива са ликвидирани всички, влключително Осама. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Американците свитнаха Осама бин Ладен. Операция на американски и пакистански спецчасти разби силно укрепената бърлога на Осама в предградия на столицата на Пакистан. При оказаната съпротива са ликвидирани всички, влключително Осама. :ph34r:

 

Чакай де нали го бяха направили това преди нам си колко години ужким. Пак ли?

Link to comment
Share on other sites

Ти следиш нещата майче :D

Онзи беше друг ;) Споко. Сега чакам "конспираторите" да почнат с версиите как Осама, Елвис и Дж.Ф.Кей си пият заедно кафето с Майкъл Джексън.

Link to comment
Share on other sites

Чакай де нали го бяха направили това преди нам си колко години ужким. Пак ли?

Пак си се объркал нещо. До ден днешен го издирваха. Досега се знаеше, че уж се спотайва из разни пещери и се мести от дупка в дупка. Обаче очевидно всичко това са били просто митове. Пича е спипан в доста гъсто населен район на някакво предградие в солидно и укрепено убежище, очевидно специално строено за целта - голяма триетажна сграда, високи бетонни стени и т.н. По последна информация всъщност операцията е извършена само от малък спецекип на американските морски пехотинци, които взривяват части от укрепената сграда и нахълтват вътре, при което срещат съпротива. Всички вътре биват ликвидирани, като Осама е нацелен в главата и тялото му се намира в ръцете на американските спецчасти, които са се изтеглили веднага след операцията, взривявайки само един от хеликоптерите поради неизвестни причини (най-вероятно проблем). Няма жертви сред американските части. Това е засега официалната информация, потвърдена включително и от президента на САЩ в обръщение по телевизията.

 

Дали не искат просто да успокоят масите веднъж за винаги.. Малко като приказката за лъжливото овчарче.

При такъв голям залог какъвто е Осама, трбява да си много наивен, за да мислиш, че някой може да си сглоби подобна измислена история.

Link to comment
Share on other sites

Пак си се объркал нещо. До ден днешен го издирваха. Досега се знаеше, че уж се спотайва из разни пещери и се мести от дупка в дупка. Обаче очевидно всичко това са били просто митове. Пича е спипан в доста гъсто населен район на някакво предградие в солидно и укрепено убежище, очевидно специално строено за целта - голяма триетажна сграда, високи бетонни стени и т.н. По последна информация всъщност операцията е извършена само от малък спецекип на американските морски пехотинци, които взривяват части от укрепената сграда и нахълтват вътре, при което срещат съпротива. Всички вътре биват ликвидирани, като Осама е нацелен в главата и тялото му се намира в ръцете на американските спецчасти, които са се изтеглили веднага след операцията, взривявайки само един от хеликоптерите поради неизвестни причини (най-вероятно проблем). Няма жертви сред американските части. Това е засега официалната информация, потвърдена включително и от президента на САЩ в обръщение по телевизията.

 

Дали не искат просто да успокоят масите веднъж за винаги.. Малко като приказката за лъжливото овчарче.

Link to comment
Share on other sites

Хора, само на мен ли ми е ТОТАЛНО през оная работа днешната сватба, която е пощурила медиите и е превърната в печалбарска история?

Аз си мислих подобно нещо в последните дни преди сватбата и накрая стана така, че бях откъснат от всякаква комуникация за 2-3 дена и пропуснах цялата простотия в последните 2 дена преди и след сватбата.

 

И аз имах такива хрумвания, докато не разгледах из интернет, че има разлика между SSD и SSD ако ще се ползва за системен, а в определени случаи дори е по-зле от един нормален 7200 оборота. Не ме питай как и защо. Само казвам прочетена информация. И аз се бях замислил да си взема SSD за системен диск.

В огромна грешка си. Доста от колегите вече минаха на SSD. При логване в Windows 7 след натискането на Enter отнема няколко секунди за да се зареди всичко. Говоря за под 5 :).

 

Возиха ме с 220 на две колела. От колелото на Еврокома до светофара на Кауфланд. Не знам с колко влезнахме в колелото, ама не е било с повече от 80...баси макята.

TED може да те повози с 300 ако ти стиска :). Suzuki GSX-R1000 K8. Леко подобрен.

 

Ти си клинично луд. Аз карах в лява лента с колело, ама това, което си написал ме изправи на нокти. Поне кажи коя кръвна група си... УжасТ. Пожелавам ти да си жив и здрав и никога да не си патиш от превозно средство.

Твоето каране в лява лента е по - опасно от неговото преживяване ;).

Link to comment
Share on other sites

Взехте да ме замисляте с тея SSD дискове.Моят джам е инсталиран на един 160гб-ов диск.Seagate.На около 4-ри години вече...Cache: 8MB.Не че не съм доволен от него де, ама нали се стремим всичко да става ултра бързо :lol: Сега ми зарежда за около минута...Не че ме бърка де, ама нали трябва да сме в крак с модата.....

Link to comment
Share on other sites

Американците свитнаха Осама бин Ладен. Операция на американски и пакистански спецчасти разби силно укрепената бърлога на Осама в предградия на столицата на Пакистан. При оказаната съпротива са ликвидирани всички, влключително Осама. :ph34r:

 

И това ако не е поредния нагласен панаир като за малоумни американци - здраве му кажи!!! Смешно става вече...

 

Дали не искат просто да успокоят масите веднъж за винаги.. Малко като приказката за лъжливото овчарче.

 

Много ясно! Ама не става въпрос за успокояване. Изцедиха каквото можаха от Осама, отдавна вече не е актуален и разбира се го убиха. Ама така случайно точно сега го убиха... Аз все пак бих искал да видя как ще докажат на света, че е той. Защото ще е интересно tounge.gif

 

Аз си мислих подобно нещо в последните дни преди сватбата и накрая стана така, че бях откъснат от всякаква комуникация за 2-3 дена и пропуснах цялата простотия в последните 2 дена преди и след сватбата.

Блазе ти!

 

В огромна грешка си. Доста от колегите вече минаха на SSD. При логване в Windows 7 след натискането на Enter отнема няколко секунди за да се зареди всичко. Говоря за под 5 :).

Събираме пари вече за SSD laughing.gif

TED може да те повози с 300 ако ти стиска :). Suzuki GSX-R1000 K8. Леко подобрен.

 

На този с колело не бих му дал да ме вози, какво остава да му дам да ме качи в нещо с двигател....ph34r.gif

Link to comment
Share on other sites

Събираме пари вече за SSD laughing.gif

 

Много са 250лв за SSD диск. Дали един 10000 оборотен втора ръка няма да свърши подобна работа? То е ясно, че няма да е същата, но дали няма е неусетна разликата..

Link to comment
Share on other sites

И това ако не е поредния нагласен панаир като за малоумни американци - здраве му кажи!!! Смешно става вече...

Абе Видене, понякога наистина ти се чудя на емоционалните изблици. Дори да се съгласим, че американците са лесни за баламосване, какво трябва да кажем за останалия свят? Този го търсеха една камара специални служби по света - британски, германски, испански и т.н. И тях ли ги баламосват американците и по какъв начин? Да не говорим пък, че има по света още толкова играчи, които с най-голямо удоволствие биха извадили на открито подобни американски конспирации, черпейки директно информация от извора.

Link to comment
Share on other sites

Много са 250лв за SSD диск. Дали един 10000 оборотен втора ръка няма да свърши подобна работа? То е ясно, че няма да е същата, но дали няма е неусетна разликата..

Дори няма да се доближи като резултати. SSD дисковете постигат високият си резултат благодарение на ниското време за търсене.

Link to comment
Share on other sites

Дори няма да се доближи като резултати. SSD дисковете постигат високият си резултат благодарение на ниското време за търсене.

 

Ами сега гледам едно ревю на OCZ Vertex SSD и нормален Seagate 7200rpm. Boot на Windows - 20сек срещу 40сек. VelociRaptor-а сигурно ще го направи за 30 секунди, което не е чак толкова фрапиращо.

 

На мен ми е ясно, че като диск с диск не могат да се мерят SSD и 10000rpm, но в случая става въпрос дали разликата ще е осезаема при ежедневна работа, ако въпросния диск е системен.

Link to comment
Share on other sites

Много са 250лв за SSD диск. Дали един 10000 оборотен втора ръка няма да свърши подобна работа? То е ясно, че няма да е същата, но дали няма е неусетна разликата..

 

Много за душманите Ангеле laughing.gif

 

Абе Видене, понякога наистина ти се чудя на емоционалните изблици. Дори да се съгласим, че американците са лесни за баламосване, какво трябва да кажем за останалия свят? Този го търсеха една камара специални служби по света - британски, германски, испански и т.н. И тях ли ги баламосват американците и по какъв начин? Да не говорим пък, че има по света още толкова играчи, които с най-голямо удоволствие биха извадили на открито подобни американски конспирации, черпейки директно информация от извора.

 

Момчиле, аз не съм казал, че не са го убили. Ама ако ти вярваш, че досега не са могли да го убият и не са знаели къде е, значи си доста наивен. Всичко това е по сценарий и си личи от километри. Аз имам други съмнения относно това дали него са убили, поради простата причина, че фамилията му и приятелския кръг там дефакто осигуряват петрола на Америка. Сега като нищо може да очакваш отмъстителни атентати, които да преместят войната в Иран, примерно.

 

Дори няма да се доближи като резултати. SSD дисковете постигат високият си резултат благодарение на ниското време за търсене.

 

Мисля да говоря с брат ми какви са цените в Англия, защото много различни цифри стават. Тука свалят кожи за малките обеми, което не е честно, да кажем. laughing.gif

Ванка, я виж какви са твоите опции, може да ми донесеш един ако ми харесат devil.gif

Link to comment
Share on other sites

А тука ме навиха и спрях да карам там, сега си карам крайно дясно. Бля пък.

 

 

Това означава, че има поне една даже две ползи от тоя форум.

Един човек по-малко в болница (да не е и по-лошо) и един човек по-малко по съдилища или затвори.

Казвам го без капка ирония.

Link to comment
Share on other sites

Ами сега гледам едно ревю на OCZ Vertex SSD и нормален Seagate 7200rpm. Boot на Windows - 20сек срещу 40сек. VelociRaptor-а сигурно ще го направи за 30 секунди, което не е чак толкова фрапиращо.

 

На мен ми е ясно, че като диск с диск не могат да се мерят SSD и 10000rpm, но в случая става въпрос дали разликата ще е осезаема при ежедневна работа, ако въпросния диск е системен.

Не знам какви тестове четеш, но разликата е огромна. Мисля на брат ми да правя подарък един SSD диск.

 

Мисля да говоря с брат ми какви са цените в Англия, защото много различни цифри стават. Тука свалят кожи за малките обеми, което не е честно, да кажем. laughing.gif

Ванка, я виж какви са твоите опции, може да ми донесеш един ако ми харесат devil.gif

При нас няма. Поръчваме си ги през ebay.co.uk или ebay.de.

Link to comment
Share on other sites

При нас няма. Поръчваме си ги през ebay.co.uk или ebay.de.

 

Цени гледал ли си на марков 60гб, примерно?

 

К'во сте се разписали всички?! Понеделник е! Бързо на работа!!!

Че ние работим бре!!! laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Цени гледал ли си на марков 60гб, примерно?

 

70 паунда е OCZ Vertex 60GB, но е първия модел. Гледам има Vertex 3 вече.

Link to comment
Share on other sites

70 паунда е OCZ Vertex 60GB, но е първия модел. Гледам има Vertex 3 вече.

 

Такива цифри чух и от брат ми - значи добре съм запомнил. Хайде да поръчваме!!! laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Такива цифри чух и от брат ми - значи добре съм запомнил. Хайде да поръчваме!!! laughing.gif

 

Ами притеснява ме единствено гаранцията и това, че е 1-ва генерация и е на 2 години. Сега ще погледна някое ревю, да видя как се класират различните дискове и кой е най-далавера. Да видим Amazon за колко го предлагат и ако е изгодно, ще поръчаме 2. :)

 

 

А защо не се спрете на нещо средно - хем по-евтино, хем достатъчно бързо? Вероятно с такъв ще ъпгрейдвам лаптопа...

 

Пак пише SSD. Какво ще рече Hybrid?

Link to comment
Share on other sites

210 лева с доставката.

 

Ванка, много бре! Но пък допустимо biggrin1.gif

 

А защо не се спрете на нещо средно - хем по-евтино, хем достатъчно бързо? Вероятно с такъв ще ъпгрейдвам лаптопа...

 

Няма средно, Пламене SSD е истината. Друго си е Вирус 7 да ти грейва за 5-6 секунди и да лети машината.

Link to comment
Share on other sites

Ванка, много бре! Но пък допустимо biggrin1.gif

Максимално бърз модел е това.

 

Edit:

Това е цена за лаптоп. Сега ще ти намеря за нормален компютър. SATA 2 или 3?

Link to comment
Share on other sites

Пак пише SSD. Какво ще рече Hybrid?

 

Ами разгледай малко и сам ще видиш - хем си върти на 7200, хем са му подредили сумати чипове. Има и видео със сравнения на 4 диска: 7200, 10000, SSD и хибридния, виж го - всичко е показано в секунди и паралелно. SSD-то е на първо място ; хибридният изостава малко, но достатъчно малко ако сметнем разликата в цената и големината от 500 Gb; 10000 rpm изостава мноооого ; 7200 rpm е на около 2 светлинни години отзад. :)

 

 

П.П. А що се отнася до Бен Ладен - малко съмнително ми се вижда веднага "да го погребат в морето". :ghost

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...