Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Защо точно там и точно в токова часа?

 

Дядо Мразе - какви хора търсиш, че толкова трудно ги намираш? Какво ги караш да правят и на какво? :)

Link to comment
Share on other sites

@Jozo, живей си щастливо с твоите дипломи и си карай каручката на воля :D

 

За справка - аз не съм работил нито един ден за другиго докато съм учел, а не съм и разчитал на пари на нашите. Така, че стига да искаш, начини има :)

 

PS: и в крайна сметка ако никой не търси квалифицирани хора в бранша в който работиш, това означава, че не работиш по специалността. И да ти напомня, че ти каза:

... ама ся никой неще квалифициран персонал.

Никъде не спомена за каква работа става дума. Предполага се и че при разцвет на икономиката, изискванията за чистачите в магазина, СОТ-аджиите и т.н. пак няма да са по-различни. Така, че от изказването в случая говорим за всички останали сфери.

Link to comment
Share on other sites

@Jozo, живей си щастливо с твоите дипломи и си карай каручката на воля :D

 

За справка - аз не съм работил нито един ден за другиго докато съм учел, а не съм и разчитал на пари на нашите. Така, че стига да искаш, начини има :)

 

Еми имам си дипломи твърдя, че и мога. Не случайно и работя вече 5-та година по специалността си. Сигурно ме държат заради приятната ми външност не за това което мога. Пък хич да не работя това инсталации ще правя и ще си докарвам 1000-ка. Както ти писах по-горе от 14 годишен не съм оставал без работа, работил съм за други. Не ме е срам какво съм работил.

 

П.П. Управление на процеси и агрегати не е автоматика? Евала, голям си. То затва сме на тоя хал, щото хора дето хал хабер си нямат дават "компетентно" мнение.

Link to comment
Share on other sites

Защо точно там и точно в токова часа?

Питай чичо ти Мидекс...

Link to comment
Share on other sites

Управление на процеси и агрегати не е автоматика? Евала, голям си. То затва сме на тоя хал, щото хора дето хал хабер си нямат дават "компетентно" мнение.

Мда така е. Къде изобщо прочете, че говоря за автоматика и управление на процеси, не знам :)

И да, прав си - смея да твърдя, че съм по-наясно от теб :D

Link to comment
Share on other sites

Не е важно каква работа работиш,а е важно да е работиш със желание и удоволствие а не да отбиваш номера.

Колкото до студентите които бълват всяка година вузоветв са 90 процента брак,хора на които не им се бачка ама се мислят за много умни,и после ходят да продават гащи на руският пазар.

Иначе се тупат у гърдите е па я имам више.

Link to comment
Share on other sites

Мда така е. Къде изобщо прочете, че говоря за автоматика и управление на процеси, не знам :)

И да, прав си - смея да твърдя, че съм по-наясно от теб :D

 

Еми казваш, ми че не съм работил по специалността. Да не забравиш цитирам ти го:

 

PS: и в крайна сметка ако никой не търси квалифицирани хора в бранша в който работиш, това означава, че не работиш по специалността.

 

Казах какво съм завършил по-горе и какво работя.

Link to comment
Share on other sites

Стига сте се яле вече, бе! Итината е, че народът изпростя и измързеля яко! Колкото до това дали има къдърни специалисти, които седят без работа..., не, такива няма! Причината е проста - такива хора се знаят и конкуренцията дебне да ги прелапа, такъв човек струва теглото си в злато... повече няма смисъл да приказвам.

Link to comment
Share on other sites

Дядо Мразе - какви хора търсиш, че толкова трудно ги намираш? Какво ги караш да правят и на какво? :)

 

Как "какви"...и не се ли сещаш "какво"? Дедо беше поместил преди известно време една негова снимка, заобиколен от "работния си персонал", разпускащ след тежък работен ден...:devil :devil

 

П.П. Накарай Виден да ти даде линк, ако още не си видял тази компрометираща снимка...:P

Link to comment
Share on other sites

А за форума пред Тракия... ако ще ходят 2ма трябва поне още 3ма да гледат, още 3ма да обяснят на другите 3ма как всъщност се прави, един пряк ръководител и един шЕф.

 

А в крайна сметка няма да се съберат, няма и да се обадят, че няма да се съберат - а като попиташ "какво стана?" ... "лесна работа, ще го направим".

 

99.9% вероятен сценарий за развитие в нашата родина ако трябва нещо да се върши.

Link to comment
Share on other sites

Аз нямам против да се разходя до форума в Тракия. Даже съм готов да шамаросам някой (или някой да ме шамароса), щото ми е прикипяло тези дни :)

Link to comment
Share on other sites

Стефчо, пак ша те гуша с одеалцето... :wub:

 

идеааааалллнооо :D

 

За какво говорите бе?

 

за интересни неща :)

 

fionaii006.th.jpg

 

Eeeeх спомени laughing.gif

 

Пончото на Стефчо...

 

ама ся съм триЖ по-убав...без коса и с ебати якия катанец :D

 

Не е важно каква работа работиш,а е важно да е работиш със желание и удоволствие а не да отбиваш номера.

Колкото до студентите които бълват всяка година вузоветв са 90 процента брак,хора на които не им се бачка ама се мислят за много умни,и после ходят да продават гащи на руският пазар.

Иначе се тупат у гърдите е па я имам више.

 

В тоя ред на мисли много....ама адски много завиждам на Кларксън и на Стиг за работата им. Такава работа бих я бачкал 8 дни в седмицата макя мууууу :(

Link to comment
Share on other sites

П.П. Накарай Виден да ти даде линк, ако още не си видял тази компрометираща снимка...:P

 

Коя е тъз снимка tounge.gif

Link to comment
Share on other sites

Защо точно там и точно в токова часа?

 

Дядо Мразе - какви хора търсиш, че толкова трудно ги намираш? Какво ги караш да правят и на какво? :)

 

Програмисти с малко опит (>2години), разбиране за това как работят уеб сайтове, бази данни и подобни. За момента основно с .net се занимавам, php не ща да чуя.

 

 

 

Как "какви"...и не се ли сещаш "какво"? Дедо беше поместил преди известно време една негова снимка, заобиколен от "работния си персонал", разпускащ след тежък работен ден...:devil :devil

 

П.П. Накарай Виден да ти даде линк, ако още не си видял тази компрометираща снимка...:P

 

A? Какво? Къде? Кога сте ме щракнали за компромат бе гадове недни? :)

 

 

 

ПП: Ааааа ТАЗИ ли... хехе :rofl:

Link to comment
Share on other sites

fionaii006.th.jpg

 

Eeeeх спомени :laughing:

 

Пончото на Стефчо...

 

 

Ама какъв студ беше тогава :rolleyes:

 

Ама какво уважение, да ми одрежете половината глава :laughing:

Link to comment
Share on other sites

един приятел беше намерил iPhone в мола и не могъл да се обади на "мама" от контактите, защото нямал кредит

Буахахахаха, това е култово. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз ПУ ли мислиш, че съм завършил? Баш инж. съм си и знам как съм завършил. И ще дойде тука да ми обеснява някакъв си как съм бил завършил без да ме знае кой съм и какво съм минал!

 

П.П. От програмиране разбрам съвсем малко. И на мен да дадеш някоя задачка дори елементарна за теб няма да я направя. Специално за тая област аз нищо не претендирам.

 

Ти от оплакващите се че не могат да си намерят работа ли си? От тези с многото висши образования които хем са хипер квалифицирани хем за тях работа няма?

 

 

За програмиране не става дума (т.е. не единствено за програмиране), аз просто говоря от собствен опит и за да не говоря теоретично споделям на какво съм бил свидетел. Защото хора разбиращи колкото теб са се кандидатирали за доста ясно описана работа с написано черно на бяло какви умения трябва да притежава кандидата и колко опит да има в няколко конкретни области и въпреки това хората се натискат с мисълта че може да не знаят но щом дават за специалист такива пари тях ако ще да ги огрее и на половината пак добре... само че не става така.

Link to comment
Share on other sites

Ама то има една още по-добра, на която аз и Стефчо сме заедно под пончото... :lol:

То не е много за Фалене...ама айде :D :D :D

 

Дядо...ако ми предложиш 2500...както ти каза преди няколко страници...защо ли имам странното чувство, че след 1 година ще съм изчел де що има издадени и НЕиздадени книги за виондовс и всички езици за програмиране + дисертация на тема ТЕЛЕШКИ език с вино и има ли почва у нас :D

Link to comment
Share on other sites

Ти от оплакващите се че не могат да си намерят работа ли си? От тези с многото висши образования които хем са хипер квалифицирани хем за тях работа няма?

 

 

За програмиране не става дума (т.е. не единствено за програмиране), аз просто говоря от собствен опит и за да не говоря теоретично споделям на какво съм бил свидетел. Защото хора разбиращи колкото теб са се кандидатирали за доста ясно описана работа с написано черно на бяло какви умения трябва да притежава кандидата и колко опит да има в няколко конкретни области и въпреки това хората се натискат с мисълта че може да не знаят но щом дават за специалист такива пари тях ако ще да ги огрее и на половината пак добре... само че не става така.

 

 

Очевидно, не щом си имам работа. Както писах и по-горе в близките години не съм седял, имам работа и не ме е било срам да сложа гащиризона и да чукам ел.инсталация на стълбата. Не го намирам за срамно, че съм се измърлял.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...