Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

П.П. Поздравявам Виден със:..........

 

И аз поздравявам Виден с....една снимка от детството му...:beerchug :rofl:

 

a1b64988964a6fea.jpg

 

П.П. Това е от времето, когато още не си беше купил машината...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Остана ли някой да ползва ICQ? Щом вече и последния човек, с когото пишех там не засичам вътре, не остана никой, с който да пиша там, а виждам онлайн само някакви остатъци от миналото, с които от години не съм писал.

Явно скайп масово открадна хора от останалите месинджъри. Майната му на скайп, да се надявам, че няма да ми потрябва критично да общувам с хора там, неползващи други IM. Засега ползвам GTalk (през Миранда). Скайп ужасно ме дразни, дори вече не толкова с липсата на алтернативни клиенти, а с бъговете, тромавостта и претрупания интерфейс, неподлежащ на простификация и кустомизация, бъговете в протокола, статусите и съобщенията, които понякога не се получават веднага и т.н. и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Майка ми и леля ми отказват да преминат на скайп. И още един-двама приятели имам, които все още се появяват. Но аз не влизам :D

 

Скайп и мен ме дразни, но като го ползват 90% от хората, с които искам да имам IM комуникация - нямам избор. А иначе по-ново от 3.80 не слагам - не ща да се пъна с ужасно яките и готЯни фийчърси...

Link to comment
Share on other sites

Майка ми и леля ми отказват да преминат на скайп. И още един-двама приятели имам, които все още се появяват. Но аз не влизам :D

 

Скайп и мен ме дразни, но като го ползват 90% от хората, с които искам да имам IM комуникация - нямам избор. А иначе по-ново от 3.80 не слагам - не ща да се пъна с ужасно яките и готЯни фийчърси...

Тъкмо да разбереш кой те уважава достатъчно че да си сложи и някакъв по-нормален месинджър :pirate .

Който се е прецакал да сложи отвратителния Скайп надали ще му е проблем да сложи и ползва нещо далеч по-безобидно за друг протокол.

Скайп имаше късмета да се появи и да предложи накуп и трите вида комуникация, да го популяризират, във време когато има поне дузина известни IMесинджъри и нито един кой знае колко по-масов от другите. Далеч по-удобно е човек да ползва един единствен месинджър. Това е хубаво на теория (да не слагаш по 5-10 програми за чат), но не и когато говорим за такова изчадие, което се поддържа само от тяхната програма, пълно с бъгове и недомислия и практически пълна липса да го настроиш както на вид така и в други аспекти. Всъщност си има сума безплатни програмки като Миранда, които поддържат всички по-известни протоколи и така в един интерфейс комуникираш с различни мрежи, без почти да забелязваш. Ако скайп беше отворен, бих го включил в Миранда като поредния протокол и ползвал като останалите без много много да роптая. Ми то нито отворен за имплементация от други, нито читав. Нещо като фейсбук, напоследък светът е луднал нещо.

Link to comment
Share on other sites

Остана ли някой да ползва ICQ?

 

Разбира се! Повечето разумни хора laughing.gif

 

---------------------

 

Пламене, ще ви пердаша, ей beer.gif

Link to comment
Share on other sites

Разбира се! Повечето разумни хора laughing.gif

 

Да бе. След като започнах да получавам по 30-40 покани за приятелство от анонимни руснаци с неизвестни сайтове в профилите, спрях да го включвам.

Link to comment
Share on other sites

Тъпа, проста, загубена, изрусена, накъдрена ***** :woot

 

По ЕК върви поредната тъпотия с награди - Познайте марка кола с втора буква "о". Тая е толкова тъпа, че се хвана на една дъска да ги пише на латиница. Един се обади с предположение "Роувър" и тъпата като започна "Rovar"...трие...и пак пише "Rovre"...пак трие и се оправдава...."Ееее, все пак съм блондинка...", спира, казват и в слушалките буква по буква и накрая на дъската остана написано "Rouver". :banned:

 

Както и да е, тая си е за другаде, ама много мразя да ме взимат за дебил - на призивите "Хайде...защо не чувам телефона....не искате ли тези пари..." се обадиха поне 10 "случайни граждани" с предположения "Голф", "Корса"....та чак до "комби". Че нацията си е изпростяла - изпростяла е, ама не чак дотолкова, колкото се опитват да ме убедят "случайните" зрители.

 

Според мен трябва да има строг контрол върху тези игри, тъй като се въртят достатъчно големи пари всеки ден. Явор Колев да не се прави на голям мъжага, като затваря торент сайтове, ами да си пусне телевизора първо и да се "самосезира".

 

 

П.П. Ще ме питате, защо гледам тази тъпотия ли? Ами по 2 причини - 1. Чакам ги да видя докъде ще стигнат в издевателствата и 2. Някъде ми се е затрило дистанционното, а не ми се става до другия край на стаята.

Link to comment
Share on other sites

Да бе. След като започнах да получавам по 30-40 покани за приятелство от анонимни руснаци с неизвестни сайтове в профилите, спрях да го включвам.

 

Случва се понякога. За тази цел има блок и report as spam. Вече почти не получавам. Всичко е въпрос на редовна употреба и подредба.

Link to comment
Share on other sites

Случва се понякога. За тази цел има блок и report as spam. Вече почти не получавам. Всичко е въпрос на редовна употреба и подредба.

 

Ами така правех с всеки. Но по едно време ми писна и ги зарязах. Та не съм го пускал отдавна.

 

Ти на партито на van Buuren ли ще ходиш само или си го съчетал с по-дълъг престой и почивка? :)

Link to comment
Share on other sites

Ами напоследък по 2 причини не пускам миранда - 1во - и да я пусна се разпада често а и всеки път излиза един досаден екран. Като ми прекъсна 3 пъти поред една игра на старкрафт просто я спрях после не ми е липсвала особено защото освен в теди и още един приятел с друг там не остана да си пиша. А в скайп са хората с които работя и няма не искам защото от тях си получавам парите, ако искат и с гълъби ще си комуникирам - щом плащат...

 

 

 

 

П.П. Ще ме питате, защо гледам тази тъпотия ли? Ами по 2 причини - 1. Чакам ги да видя докъде ще стигнат в издевателствата и 2. Някъде ми се е затрило дистанционното, а не ми се става до другия край на стаята.

 

А да си дойдем на думата. Пък и не пречат много. По същата причина и жена ми ги гледа (или слуша по-скоро) мен обаче ме хващат нервите и на 2рата минута го намирам и сменям канала. Толкова са досадни че ми идва да ги замеря с нещо да млъкнат. Или това или всевъзможни нецензурни неща по повод на водещата иначе те поне хващат окото...

Link to comment
Share on other sites

кучки пие ми се няма с кой желаещи

ScreenHunter_01%20Jul.%2030%2015.33.gif

На къде отива тоя свят, майко-татковино???! :confused

Link to comment
Share on other sites

до дупка + 1бр е28 m535i

 

1. Много смешно :sick

2. Изобщо не е до дупка :sleep:

3. К'во са им виновни отсрещните :confused

4. Чаках да видя насрещния Камаз, но явно клипчето е резнато в края. :inqn

Link to comment
Share on other sites

до дупка беше за песента, а клипчето е просто образец за прекрасния автомобил от 80те (и песента е от тогава). Цялостния замисъл беше послание "80s BABY" :)

 

____________

 

спИцЯлно за ДонЧефо >

Яница ще пее на концерта в Пловдив

http://signal.bg/view_article.php?article_id=9306

Link to comment
Share on other sites

Цялостния замисъл беше послание "80s BABY" :)

Който гледа само едното така става. :bowdown:

 

спИцЯлно за ДонЧефо >

Яница ще пее на концерта в Пловдив

 

Специално заради Чефо ще бъде облечена в червено и ще дойде яхнала изправено конче с 20 цолови копитца. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че се хванах да завиждам на един човек..ама много му завиждам...ама адски много...и той е Stig :P

 

Специално заради Чефо ще бъде облечена в червено и ще дойде яхнала изправено конче с 20 цолови копитца. :lol:

А дали ако я помоля любезно ще дойде до нас... :D...Eй за тая ша опъна и дявола и брат му и домашния им любимец хахаха

Link to comment
Share on other sites

Ами така правех с всеки. Но по едно време ми писна и ги зарязах. Та не съм го пускал отдавна.

 

Ти на партито на van Buuren ли ще ходиш само или си го съчетал с по-дълъг престой и почивка? xmas.gif

 

Отивам за шоуто и се връщам, няма време за почивки....

 

Кило скариди, кана с леден Туборг - засядам да свинея пред HEROES beer.gif

Link to comment
Share on other sites

Отивам за шоуто и се връщам, няма време за почивки....

 

Аааа. Интересно. Я си изчисти кутията със съобщенията да те попитам нещичко. :)

Link to comment
Share on other sites

Баси за каквото говоря, т'ва се случва!

Пиша тема за menage на hard drives и оп windows-а увисва ама яко... като конски *** и ся бакъп!

Хвала акронис! За 10 минути up n runnin thru the hood!

 

Ся казвам да закриете форума! XD

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...