Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

В стола има вграден UPS, 3 монитора, осветление, система за пречистване и озониране на въздуха и като нищо някоя по-дребна японка да те масажира докато си работиш защото тези изкуствените масажни столове не струват. Сигурно и японка има защото само това би оправдало цената му :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Намери си същия, но с китайка :lol: Така и така едва ли би различил японка от китайка, а цената ще е наполовина :lol:

Link to comment
Share on other sites

Да ама китайките са мързеливи... нищо не разбираш ти.... жена-японка е уникално нещо (ама истинска японка не родена в щатите!)

Link to comment
Share on other sites

При мен нищо не се случва - лява стрелка връща клипа в началото и толкоз.

 

 

 

НЕ МЕ ДРАЗНИ БЕ! Аз нарочно не гледам такива работи, че после не мога да спра да мисля за тях...devil.gif

 

Аз пък от моя страна да подразня Стефчо - ХОП

 

Стефчо, на подобно нещо разплака децата във "Форума". Много съм добър баси :) Първо сядане на Г25 + Гран Туризмо 5 и спечелих айпод :)

 

Кви пари струва тоя стол да го еВа....

Link to comment
Share on other sites

Деденце, за 40 бона половината китайски народ ще ми бара ушите, а другата половина ще ми прави тай масаж ве мен :D Да не говорим, че това е една яка JDM-ka и ще те возя напреки на уличното платно докато не се изчистим някъде :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Да ама китайките са мързеливи... нищо не разбираш ти.... жена-японка е уникално нещо (ама истинска японка не родена в щатите!)

 

в твоя случай няма ли да е полезно въпросната японка да е имала дядо-нинджа или друга минимална подготовка по оцеляване под тежък интензивно усмрътителен поглед на настояща съпруга, която не е много убедена в полигамията?

Link to comment
Share on other sites

Мамка му де*ба! Как да обясня 1-вия закон във физиката, математиката, електротехниката, механиката, топлотехниката и всичкото точни науки:

НЕЩО РАБОТИ ЛИ - НЕ ГО БАРАЙ!

Ама ... Все ще се намери някой, който не разбрал закона и решил да барне!

А обяснението на 2-рия закон:

НАЙ-ПРОСТОТО ОБИКНОВЕНО Е НАЙ-ВЯРНО!

е почти невъзможно! Винаги има някой със сложна схема, обхващаща завладяването на Европа... ПРЕЗ ЯПОНИЯ! :blowup: :throw: :cry :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Чистача е гаден copycat! И не е писал от къде е изкопирал статуса си!

 

FB разкрива много и интересни неща в полето "mutual friends" XD Така повъзстанових контакти с един приятел, с който не се бяхме засичали от поне 5 години...

Link to comment
Share on other sites

...и като нищо някоя по-дребна японка да те масажира докато си работиш защото тези изкуствените масажни столове не струват. Сигурно и японка има защото само това би оправдало цената му :lol:

МУХАХАХАХА

I approve this post!!! :rolleyes:

 

И сигурно в близко бъдеще прототипите на японските коли ще бъдат снабдеси с миниатюрни японки, които да ти правят масажи за да те успокояват докато си в някое задръстване!

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че трябва да понауча малко српски и да си поусъвършенствам руския... за да мога да псувам още по - пълноценно и описателно (защото нашенският напоследък ми иде малко беден от към псувни) Чудя се дали ако започна да тегля майни едновременно и в случаен ред на три езика.... Всъщност майната му! Май вече е дошло време да изляза в отпуска, която да прекарам в пиянстване и лентяйстване някъде из балкана, при това в условия на пълно информационно затъмнение..., т.е. с изключен телефон, който в последствие е заметнат небрежно през рамо... в дебрите на багажника...

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че трябва да понауча малко српски и да си поусъвършенствам руския...
Ja pierdole twoja kudlaty matke jak zwierze!

 

Pojebem ti lebec koga ga jedes u ustata!

 

Chuj cie w dupi!

 

Ja pierdole twojey jebany dupi!

 

Afatottari!

 

Ssij moja palke!

 

Kurwa mac!

 

Като за начало. Удобно е, защото повечето остават в тайна от изключително възпитаните и културни хора, сред които работя...

Link to comment
Share on other sites

Afatottari!

 

Само няма да ми говориш на исландски, jebana kupo gowna, czekam kurwa na twoj telefon! :D

Link to comment
Share on other sites

Сега пък и на чужди езици различни от англьонския се разписахте,че чак се и разпсувахте браво,браво похвално така се почва кариера на полиглотин! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

А ну пошли все в чертовой заднице, толстожопи такие. Като ще се псуваме...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...