Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ааа зависи от Хайнекените.Ако са два, но като тези на Raptor...ша го боли глава не ами...май всичко ще го боли. :bgrin:

 

 

Еее браво, сравнително бързо си се оправил.Има хора чакат по два-три месеца.

верно е бързо.... нашите два дни загубиха...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

И аз искам барабани ама махам с ръце във въздуха... така че като искаш пц, клякаш, зацикляш в една точка и почваш да си мърдаш пръстите, така всички са доволни. :lol:

 

Очаквах да продължиш с "и се напъваш здраво, след това се обръщаш да разбереш какво си 'сътворил'" :lol:

 

Не си особено прав по начина който мислиш но не мисля че ще успееш да ме разбереш защо...

 

 

Абе не е правилно да се потиш да ги изкарваш тея пари, а другите да се потят да ги харчат!

 

Честно само на олимпийските игри... живота не е много честен... то и на олимпийските игри пак не е много ясно колко е честно но поне има надежда да е горе-долу такова...

 

 

Ся на всеки съм купил ПЦ, гадженцето искало и то...

 

Чудесно, ето ти идеален повод за ъпгрейд - даваш ѝ на нея твоята машина (или части от нея) а си взимаш нещо като i5/i7 с 12gb ram и прочее глезотийки. Ми тъй де - това си трябва за работата. Момче, аз ли да те уча как да обясняваш на лаици кое какво е и защо е нужно??? :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Цал ден се въртя като обран евреин, да го еа! Ма така ще е..., като не съм се запознал овреме с произведението на великият, древен, китайски философ и мислител Бай х♚й - "Прасни го с чука"...

Link to comment
Share on other sites

Не мога да свикна с новия начин, по който гуглето показва картинките. За момента не ме радва особено.

Link to comment
Share on other sites

Не мога да свикна с новия начин, по който гуглето показва картинките. За момента не ме радва особено.

отврат е...аз викам, че е няква настройка ли кво ли...а то длИбок шит :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

отврат е...аз викам, че е няква настройка ли кво ли...а то длИбок шит :D :D :D

 

хахахах :Д А аз си мислих ,че проблема е в моя телевизор :Д Според мене е хубаво ,че са махнали страниците , но са много близо една до друга кртинките и това дразни поне мене де :)

Link to comment
Share on other sites

"Въпрос на вкус...", казало кучето и си облизало...знаете какво. :P

За да няма припознали се, доброволно влизам в ролята на кучето без да си облизам задника. Искам да кажа, че този начин ми допада - с показалеца на мишката всяка картинка става малко по-голяма, като под нея се изписват подробностите за нея, заедно с линка.

 

+1 :))

 

П.П. В интерес на истината не ми допада после, когато започна да отварям снимката. Отваря се, заедно с прилежащата страница и няма възможност веднага да прекратиш процеса - ако отвориш наведнъж няколко снимки започва едно безкрайно чакане, генерира се сериозен трафик, тъй като някои страници съдържат доста снимки или друга информация и целият процес става доста муден...това според мен трябва да пооправят.

Link to comment
Share on other sites

Очаквах да продължиш с "и се напъваш здраво, след това се обръщаш да разбереш какво си 'сътворил'" :lol:

Ммм зависи, ако го искаш много силно и се напънеш прекалено много... винаги има шанс да "омажеш" положението.

Не си особено прав по начина който мислиш но не мисля че ще успееш да ме разбереш защо...

Просто ми е писнало от всичко, *ей ся е момента да си резна вените* хахах, ама днес ми тръгна перфектно и смятам да го отложа за друг път.

Чудесно, ето ти идеален повод за ъпгрейд - даваш ѝ на нея твоята машина (или части от нея) а си взимаш нещо като i5/i7 с 12gb ram и прочее глезотийки. Ми тъй де - това си трябва за работата. Момче, аз ли да те уча как да обясняваш на лаици кое какво е и защо е нужно??? :ph34r:

Хахха тоя номер го направих... 1 2 3... три пъти, вече не върви! XD

Ама те с годините хората забравят, така че мога да се пробвам!

 

"Въпрос на вкус...", казало кучето и си облизало...знаете какво. :P

За да няма припознали се, доброволно влизам в ролята на кучето без да си облизам задника. Искам да кажа, че този начин ми допада - с показалеца на мишката всяка картинка става малко по-голяма, като под нея се изписват подробностите за нея, заедно с линка.

 

+1 :))

Ставаш банален с тоя лаф хаха!

 

 

_______________

 

 

Колко ще е яко да отговоря на всички постове от форума само в един мой пост хм? хах

Link to comment
Share on other sites

Ставаш банален с тоя лаф хаха!

 

Може и да съм го казал още веднъж някъде, но за да стана банален, би трябвало да е поне 3 пъти - я дай жокер кога и къде пак съм го казвал...

Link to comment
Share on other sites

Хахха тоя номер го направих... 1 2 3... три пъти, вече не върви! XD

 

Какви години бе момче, ако предните 2 месеца не си го правил вече не си актуален :lol:

Link to comment
Share on other sites

+1

Дори бих казал - идеална!

 

Защото не си го гледал на телефон с андроид как е още по-готино. Подрежда ги колкото е екранчето и отдолу имаш бутони за следваша и предишна страница... на мен даже ми харесва там повече

Link to comment
Share on other sites

Именно. И аз за нея говорех. Явно аз нищо не виждам, защото при мен е така:

 

Capture.JPG

 

И си е било така от сумати време. Може отново да е поетапно.

Link to comment
Share on other sites

Аз обаче не я харесвам като цяло.

Наблъскани целия екран като в консерви една до друга и само картинки, вместо да отделят местенце за големината, УРЛ-а тва онва..

Освен това има 9 или колко страници наведнъж показва, и отдолу има Show more results бутон, като се цъкне, показва 12 или 18 или колкото там още, и повече не можеш видя. Няма странициране или нещо, и са решили че ще видя 18 страници по 70 парчета на екран (около толкова събирам аз) и повече няма да искам да гледам! Уникално тъпо, що за измислица. Като търся картинка понякога разлиствам и по 50 страници.

Искам до картинките да има поне минимално инфо, а не с тоя тъп ефект като задържа мишката, след 1 сек да се появява, да видя всяка картинка колко е размера ѝ, ще чакам ефекти 1 час, аман.

Link to comment
Share on other sites

1. Пуснете клипче в ютюб.

2. Дайте пауза и задръжте лявата стрелка на клавиатурата за 5 секунди.

3. ?????

4. PROFIT!

Link to comment
Share on other sites

Blitz^^, това беше яко :)

 

 

Мисля си че някой ден като забогатея толкова че да се чудя какво да си правя парите може да си купя такова "работно място": http://www.novelquest.com/emperor_200.html След леко ровичкане излезе че струва скромните $40,000 но пък има отопление и проветрение за задните части :) А и система за пречистване на въздуха и какво ли не още...

 

154solqhpaqqhs1ft.jpg

Link to comment
Share on other sites

1. Пуснете клипче в ютюб.

2. Дайте пауза и задръжте лявата стрелка на клавиатурата за 5 секунди.

3. ?????

4. PROFIT!

 

При мен нищо не се случва - лява стрелка връща клипа в началото и толкоз.

 

Blitz^^, това беше яко xmas.gif

 

 

Мисля си че някой ден като забогатея толкова че да се чудя какво да си правя парите може да си купя такова "работно място": http://www.novelques...mperor_200.html След леко ровичкане излезе че струва скромните $40,000 но пък има отопление и проветрение за задните части xmas.gif А и система за пречистване на въздуха и какво ли не още...

 

154solqhpaqqhs1ft.jpg

 

НЕ МЕ ДРАЗНИ БЕ! Аз нарочно не гледам такива работи, че после не мога да спра да мисля за тях...devil.gif

 

Аз пък от моя страна да подразня Стефчо - ХОП

Link to comment
Share on other sites

154solqhpaqqhs1ft.jpg

Усещам че, т'ва ще е на дедо мраз новата шейна! :D

 

Дедо, ако му сложеш едно 6V ще може да долиташ с него на форумни сбирки.

 

Може и да съм го казал още веднъж някъде, но за да стана банален, би трябвало да е поне 3 пъти - я дай жокер кога и къде пак съм го казвал...

Май на мен ще ми трябва жокер... помощ от публиката, ммммм сигурен съм че си го казал поне 3 пъти за една седмица!

Ама айде да не се обзалагам с модератори! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...