Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Добро утро, мошонки необръснати :ph34r: Тука подхуйнова един лек приятен ветрец, ама е 20 градуса...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Дубрутро бе майна. Не знам къде си ма тук където съм аз ни'къв ветрец не се усеща и съм пуснал климатика да се раз'лаждам.

 

http://www.romancortes.com/blog/pure-css-coke-can/ това е направено единствено със CSS :) ЯКО!

Link to comment
Share on other sites

Ами, аз съм в западното предградие на Пазарджик, на 16-тия етаж. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Брр... Първият истински почивен ден от мноооого време насам. Ранно ставане, дълго пиене на чай... Към този час съм отметнала от плана за деня една тава с мъфини и мноооого оладьи. Да живее сладкото от смокини!

Link to comment
Share on other sites

Добро утро!

 

Да станем на крака за сладкото от смокини, пък и за сладкото от малини, нищо че не ги обича много много тея бурканчета, които само запълват рафтовете по избата.

Аз съм от хората които за зимнина са си скрили тютюн и много кафе в някой шкаф. XD

 

Никога не стойте на перваза на прозореца... особенно ако е валяло и сте на втори етаж! ЩЯХ ДА СЕ ПРЕЧУКАМ МАА МУ СТАРА тъпите му габарчета!

Link to comment
Share on other sites

Можеш да допълниш и "ако живеете в моята къща"... Последната ми квартира беше на втори етаж и не съм имал проблеми с первазите на прозореца.

Link to comment
Share on other sites

Глори, човек като останалите съм. И никоя скапана феминистка с веещи се като бойни знамена косми по краката няма да ми казва какво да говоря за жените.

 

Не разбирам кого визираш тук,както и да е.

Никой нищо не ти казва,просто ми е чудно.. :)

Link to comment
Share on other sites

Не разбираш, но си мислиш, че визират теб, та скачаш... Или като защитницата на онеправданите жени по света

:devil

Link to comment
Share on other sites

Не разбираш, но си мислиш, че визират теб, та скачаш... Или като защитницата на онеправданите жени по света

:devil

 

Тц.. бях забравила какво е в тоя форум. Нищо не си мисля изобщо,не разбирам кой визира.Както вече казах. Просто му се чудя. И не скачам.

Link to comment
Share on other sites

Не разбираш, но си мислиш, че визират теб, та скачаш... Или като защитницата на онеправданите жени по света

:devil

Не, не! Според мен се изказа по-скоро като защитница на развяващите се като бойни знамена феминистки крачни и т.н. космаляци...

Link to comment
Share on other sites

Не, не! Според мен се изказа по-скоро като защитница на развяващите се като бойни знамена феминистки крачни и т.н. космаляци...

 

?? нали споменах вече ,че нищо не защитавам. Но нека всеки напише първата тъпотия,която му дойде.

Link to comment
Share on other sites

Бррр брррр брррр брррррррр бум бум бум тряяяяяяс

 

Е тва беше първата тъпотия дето ми дойде на акъла :lol:

 

PS: Имаше едно клипче където някакъв викаше "бръм бръм" и нищо. Някакъв тест беше колко време ще издържиш преди да се захилиш но нещо не мога да го намеря. Някой сеща ли се?

Link to comment
Share on other sites

Глори, никой не визирам, най-малкото теб :ph34r: И според мен не е тъпотия, а житейска философия. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

?? нали споменах вече ,че нищо не защитавам. Но нека всеки напише първата тъпотия,която му дойде.

Ето..., дори започна с оправданията ;)

Link to comment
Share on other sites

70 квадрата покрив покрит с ламарина за 6 часа сам - задобрявам...

 

Яд ме е обаче, че изпуснах най-интересните мачове от началото на първенството angry1.gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

Глори, никой не визирам, най-малкото теб :ph34r: И според мен не е тъпотия, а житейска философия. :ph34r:

 

Еми аз цял ден разправям,че не казвам че визираш мен.. А че просто ти се чудя..

А Гадо си няма работа просто.

Link to comment
Share on other sites

70 квадрата покрив покрит с ламарина за 6 часа сам - задобрявам...

 

Колко взимаш на час че ме чакат едни ремонти пък майстора дето съм хванал малко скъпо ми взима? Освен покриви плочки можеш ли да слагаш? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Освен покриви плочки можеш ли да слагаш? :lol:

Това надали го прави..., но за сметка на това, може да пие бира професионално ( с материали на клиента)...

Link to comment
Share on other sites

Даа.. бе! Не се искало майсторлък !? Ми то по тази логика и за да си зъбар не се иска нищо особено..., работата ти е само да сложиш диагнозата, а останалото... пациентът и сам може да си го свърши...

Link to comment
Share on other sites

То, това за бирата, всеки го може. lol.gif Там майсторлък не се иска.Стига да има студена бира.Охоооо.Ай Наздраве. beer.gif

П.П. Е, почти всеки.

 

Голяма глупост каза! Ама нищо - наздраве.

 

Майсторлък на биропиенето? Подобен на този за правене на зъби? Аз ли нещо не разбрах ти ли...

 

Всяко пиене си има майсторлък, който разбира се няма нищо общо със зъботехниката или каквото и да било от сорта... laughing.gif

 

Ники, консултации относно строителство и ремонти давам срещу 12-18 и повече годишни питиета tounge.gif

Link to comment
Share on other sites

Ники, консултации относно строителство и ремонти давам срещу 12-18 и повече годишни питиета tounge.gif

 

Бе то на мен ми трябва някой да го направи не да ми казва как да си го направя сам :)

 

Много скучен форума тази вечер...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...