Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

А най-якото в клипчето е ето този коментар под него:

#

подай на них в суд! в низу экрана нужно было по руски а не по английски написать "НЕ ВОСПРИНИМАЙТЕ ЭТО ВИДЕО ОЧЕНЬ БУКВАЛЬНО БЛЯДЬ ДИБИЛЫ НАХУЙ!!! и всё будет ЗАЕБИСЬ!!!

Link to comment
Share on other sites

Аааа.... ! Ей сега скокнах до деноношното до си купя фасове и вътре се натъкнах на две АБИТУРЕНТКИ ! Бъчва Кацарова от с. Чембер, облечена с цикламен минижуп и безжалостно стегнат корсет - мязаше на добре натъпкан дюшек или хамбургски салам... и Меца Страшимирова от с. Злокучане - натъпкана в нещо като булченска премяна (поне ръст и половина по-малка от необходимото). Големи зверове ви казвам, сумарно към 180 кила живо тегло! За такива един приятел едно време казваше - Такава да я впрегнеш в ралото и направо на лозето..., там на дългия ред... И това са деца на по 18..., ми като станат на по 35-6... :blink: Би трябвало да има закон който да забранява на подобни създания да излизат по тъмно без чувал (от зебло) налузен през глава, та чак до петите...

 

Опитай се да си ги представиш сега ходещи по тъмното с чувал от зебло на главата. Аз си го представих... отивам да пия едно малко за успокоение :lol:

 

Без чувал са по-страшни, повярвай ми!

Link to comment
Share on other sites

по тъмно без чувал (от зебло) налузен през глава, та чак до петите...

 

Опитай се да си ги представиш сега ходещи по тъмното с чувал от зебло на главата. Аз си го представих... отивам да пия едно малко за успокоение :lol:

Link to comment
Share on other sites

Стига бе, животни, опитвам се да пия!!! При мен днес имаше само хубаи засукани аборигенки, дет да ти е кеф да ги плющиш, докато не им се изприщят...бедрата..

Link to comment
Share on other sites

Аааа.... ! Ей сега скокнах до деноношното до си купя фасове и вътре се натъкнах на две АБИТУРЕНТКИ ! Бъчва Кацарова от с. Чембер, облечена с цикламен минижуп и безжалостно стегнат корсет - мязаше на добре натъпкан дюшек или хамбургски салам... и Меца Страшимирова от с. Злокучане - натъпкана в нещо като булченска премяна (поне ръст и половина по-малка от необходимото). Големи зверове ви казвам, сумарно към 180 кила живо тегло! За такива един приятел едно време казваше - Такава да я впрегнеш в ралото и направо на лозето..., там на дългия ред... И това са деца на по 18..., ми като станат на по 35-6... :blink: Би трябвало да има закон който да забранява на подобни създания да излизат по тъмно без чувал (от зебло) налузен през глава, та чак до петите...

 

 

 

Без чувал са по-страшни, повярвай ми!

 

 

Мдаа в това отношение си много прав... За жалост там никога не сме били толкова зле всяка втора 18-19-20 годишна е с наднормено тегло и прилича на леля...

Link to comment
Share on other sites

Бухаха по НОВА ТВ върви някаква малоумна игра в стил - обадете се да ни кажете 4-буквена дума почваща с буквата К пък ние ще ви дадем нам си колко лв. И каката подсказва "помислете какво сте видяли днес и което почва с буквата К". Не им искам парите само да мога да се обадя и да им съобщя че днес първото нещо което видях след като станах и почва с буквата К (при това всеки ден го гледам) беше като бях в тоалетната че си видях К**А. Не че толкова го гледам и съзерцавам но хвърлям по 1 око да съм сигурен че няма да оцвъркам всичко.

 

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Потърси във vbox за едно клипче от подобна игра. Водещата беше руса и обелечена в червена рокля. Думата която търсиха беше п**ка. Първият зрител абсолютно вярно предположи какво може да е... След това се обади някакъв друг който каза папка, а тя чу патка. А може и обраното да беше. Последният зрител беше някаква бабичка. Тя реши, че ще е пишка. Клипчето е уникално. Не мога да се сетя как точно се казва. Името на първият зрител е Аспарух. Реакциите на водещата също не са за изпускане.

Link to comment
Share on other sites

Потърси във vbox за едно клипче от подобна игра. Водещата беше руса и обелечена в червена рокля. Думата която търсиха беше п**ка. Първият зрител абсолютно вярно предположи какво може да е... След това се обади някакъв друг който каза папка, а тя чу патка. А може и обраното да беше. Последният зрител беше някаква бабичка. Тя реши, че ще е пишка. Клипчето е уникално. Не мога да се сетя как точно се казва. Името на първият зрител е Аспарух. Реакциите на водещата също не са за изпускане.

http://vbox7.com/play:73beb54f

Среднощен хумор :)

Link to comment
Share on other sites

Баси имитатора дето съм... нагъл!

___lil_stenly_______solidasp___

lilstenly.gifsolidasp.gif

Link to comment
Share on other sites

Зеления е по-готин :P

Знам... т'ва щото за разлика от човека, аз пуших на двора в даскалото когато имахме часове по рисуване! :(

 

Това ме навежда на една мисъл, в България съм забелязал, че когато става въпрос за уеб дизайн, всеки очаква да имаш и идеите и уменията с даденият софтуер и таланта да рисуваш и да знаеш езиците... и да владееш втори език по възможност.

Тоест те искат от теб да си "One man team" за някакви си от 400 до 1600 лв!

А, по другите страни, само за идеите и презентациите ти предлагат толкова, другото от изредените горе умения се счита за бонус и ти се заплаща много повече ако умееш и други неща.

Link to comment
Share on other sites

Това ме навежда на една мисъл, в България съм забелязал, че когато става въпрос за уеб дизайн, всеки очаква да имаш и идеите и уменията с даденият софтуер и таланта да рисуваш и да знаеш езиците... и да владееш втори език по възможност.

Тоест те искат от теб да си "One man team" за някакви си от 400 до 1600 лв!

 

Не е точно така. Има просто много такива хора но не са те определящи. Аз преди си скъсвах г.з. от бачкане и правех програми по задание на клиента за по 200лв а съм бачкал може би месец. Да беше преди близо 20 години но една нормална заплата беше повече от 200лв тогава. Но бях студент - широко ми около врата един вид.

 

А и се връзвах на приказки от сорта "айй това много пари бе момче, тези неща знам от приятели че вървят по еди колко си" а ме беше страх да им каза "ми ай кажи тогава на приятеля ти да ти го нарави той, ето ми визитката като се убедите че не става и евентуално като сте похарчили 3 пъти повече пари отколкото си мислете и имате едно голямо нищо вземи ми се обади тогава да си поговорим сериозно". Ама аз не - държа на всяка цена да угодя на всички.

 

Първия път когато се усетих че ме бъзикат леко беше като ходих да говоря с някакви хора и те търсеха за някаква немска фирма ама човека да знаел и английски и немски и да можел да програмира. Викам си - а е те това съм аз - колко хора се занимават с програмиране а са завършили езикова гимназия още повече с немски или пък да са живяли там и да са се върнали тук - аз освен мен друг не познавам такъв. Отивам и почнаха да ме мотаят та след близо 2часа чакане се бях нервирал и аха аха да си тръгна. Почнахме да говорим най-накрая и малко по малко разбрах че ще им върша идеална работа. Викам си - нормална заплата на германец - 4000 марки (даже скромно леко), аз ще им искам 2... говорим аха аха да си стиснем ръцете а те едни усмихнати такива вече (че и аз) и ги питам - добре а за заплата нещо да се разберем и те такива - ми тя заплатата е определена - 800 марки на месец, но след 3 месеца обучение, 1 месец нам си къде на техни ужким разноски и аз се опулих. Викам им - момчета, я се стегнете - аз искам 2000 и то стартова при това започваща да тече от първия ден в който почна да работя за вас и ако ще се ходи искам допълнително командировъчни при това командировъчните ги искам авансово и съобразени с командировъчните в Германия защото с български командировъчни там не мога и до кенефа да ида. Не бяха съгласни и аз си тръгнах. След това на 2 пъти ми звъняха да ме питат дали съм размислил... ми не бях, а те нещо ня бяха навити да ми дават пари изобщо май и така... Тарикати - да ида на място, ужким за обучение, да върша някаква работа и след това почва да ми тече заплата а те щели да поемат разноските ми там... да да... и пътуване с рейс дотам и обратно - ей на това последното се смях с глас те ме гледаха като отровени.

 

Е те тогава за първи път ми щукна как стоят нещата и взе да ми идва самочувствие. После взеха да си идват много неща на мястото :)

 

 

ПС: Май много ми се спи... като гледам обясненията ми са в стил bokoboko7 (или както му беше ника на онзи майстор на късия разказ дето го номинирахме за победител в другата тема) :)

Link to comment
Share on other sites

...ПС: Май много ми се спи... като гледам обясненията ми са в стил bokoboko7 (или както му беше ника на онзи майстор на късия разказ дето го номинирахме за победител в другата тема) :)

 

Направо е време да лягаш. Слънцето откога е изгряло вече. :)

 

---

 

А по вашата тема: ми хитреци винаги ще има, докато има кой да им се връзва разбира се.

Ей сега гледах Господарите на ефира, за оная мацка с големите силиконови боцки и големите силиконови джуки, дето на никой заплати не плаща и отделно и тук таме ужилва някой с по някой заем. Направо да и се неначудиш на наглостта. И аз така не малко пари съм раздал, докато разбера, че проблема не е в хората, а е в мен.

Link to comment
Share on other sites

Я дай линк да го изгледам и аз преди да си легна (малко след като свърша с последната задача за днес).

 

От Замунда си ги дръпни. Но тя мацката я дават от 20 -ти насам. Накратко дължи заплати на повечето си работници, като схемата е идваш, работиш 1-2 месеца и те разкарва и следващите моля. И е ултра нагла, не знам как е жива и здрава до момента.

Link to comment
Share on other sites

A и някаква леля завлекла дето си ипотекирала апартамента за да и даде пари да откриват нови обекти май. Майка ми има 2 познати които от подобна лакомия си ипотекираха апартаментите и в последствие им ги взеха банките. По-голяма тъпотия от това да вземеш заем от банка за да ги дадеш назаем на друг човек за мен няма но хора продължават да се връзват на сладки приказки и мечти за охолен живот.

Link to comment
Share on other sites

Аааа.... ! Ей сега скокнах до деноношното до си купя фасове и вътре се натъкнах на две АБИТУРЕНТКИ ! Бъчва Кацарова от с. Чембер, облечена с цикламен минижуп и безжалостно стегнат корсет - мязаше на добре натъпкан дюшек или хамбургски салам... и Меца Страшимирова от с. Злокучане - натъпкана в нещо като булченска премяна (поне ръст и половина по-малка от необходимото). Големи зверове ви казвам, сумарно към 180 кила живо тегло! За такива един приятел едно време казваше - Такава да я впрегнеш в ралото и направо на лозето..., там на дългия ред... И това са деца на по 18..., ми като станат на по 35-6...
Дойдоха колеги... да видят какво ми става... :rofl: :rofl: :rofl:

 

Гадине, понякога изригваш по-брутално от Ейяфятлайокутл и в такива моменти се заливам от идиотски хилеж... На описаните от теб, един приятел им вика "жени с откат" - погледнеш ги и главата ти сама се отмята в другата посока.

 

 

Иначе за трудовия пазар - преди време баща ми ми каза нещо много важно. Трябва да цениш труда си. И целта не е да се стараеш да подбиваш цените на другите, а да ги биеш с качество.

Link to comment
Share on other sites

Абе то това си е гавра, дедо, аз като се усетих, половината ми клиентела се изгуби изведнъж! хаха

Обикновенно фирмите, които ти казват, че си перфектен човек или те карат да си мислиш така, за не толкова перфектни условия, винаги искат да кажат че си балък в подтекста на тези думи. :)

 

И... МИГРЕНА, СИНУЗИТ, ФАРЕНГИТ OWNZ, не мога да седя!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...