Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

ПЕРФЕКТНО СТАВАНЕ

*15 минути ти звънят по тел за да ти кажат нещо което вече се знае

*слизаш да си направиш закуска, оп хора с топлинна треска драйфат покрай теб (ти се изнасяш със закуската като някой хирург непукист)

 

Единственият минус:

Обадиха ми се че днеска нямало да работя (ми развалиха ставането)... ще ви тормозя със спам тогава! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Днес отново минах покрай 'най-голямата книжарница в Пловдив' и отново се възмутих. Бива ли такава скръб, бе? То вкъщи има повече книги, отколкото там... Изтормозена история :ghost

Link to comment
Share on other sites

Стига мрънка за тая книжарница, и аз имам повече книги от бибилиотеката, ама не се хваля.

Link to comment
Share on other sites

Днес отново минах покрай 'най-голямата книжарница в Пловдив' и отново се възмутих. Бива ли такава скръб, бе? То вкъщи има повече книги, отколкото там... Изтормозена история :ghost

 

 

Ти нали живееш в София - площад Славейков като слънце имаш...

Link to comment
Share on other sites

Винаги съм се чудил какво ще се получи ако се кръстоса дърта вещича която е и тиреоидно джудже страдащо от артрит с мазен, гърбав педераст със синдром на Даун който на всичкото отгоре е преследван от натрапчивото идея, че е касичка с два кинта на дребно в нея. По въпроса източници от центъра за изследване на демокрацията направиха следното изявление:

- Е, кафа вече де! Аман от толкова таксиджии...!

Аз обачи съм по-скоро на мнението, че в резултат от такова кръстосване би се получил един съвършен образец на шеф-мизерник...

 

П.с. Това горното е в никва връзка, седя си, смуча си биричка и си разсъждавам за вечният въпрос....

Link to comment
Share on other sites

Стига мрънка за тая книжарница.

Тц, ще мрънкам, 'щото се навъдиха една камара недоразумения, чиято реклама и поведение на пазара съвсем не са адекватни.

Поне малкото им налични книги са добре подбрани като за типа клиенти, които биха я посещавали - предимно езотерични, детски, малко Паулу Коелю, малко Стивън Кинг. Като за мол и това е много :D

Link to comment
Share on other sites

Що не почна с това, че е в мол? Книжарница в мол за мен е оксиморон.

Link to comment
Share on other sites

Прилича на Code128 но май не е точно той... и какво си кодирал ми е чудно? Не е BULFORUM.COM защото щеше да е по-дълго, не е и BULFORUM на Code128 а типа на баркода не е Code39... и защо с баркод да не сме магазин нещо? То не че някои хора нямат форума за магазин ама все пак...

 

Мисля си че бюрото ми е малко... а е 1.40мх1м... а мога да се разположа и на 2х1.50 и пак да не ми стига :)

Link to comment
Share on other sites

Пфу....готвя се да преинсталирам винбоза през флашка..ей така, за спорта...Ако не ми се доспи прекалено де...

Link to comment
Share on other sites

Точно 128 си е (просто щото се осъразмерява картинката, иначе излиза по-дълъг)... ся си представете там една въображаема бутилка от ракия зад тоя баркод! XD

 

Имам странното усещане че колкото повече ненавиждам алкохола, толкова повече го употребяват хората от тоя форум. XD

Link to comment
Share on other sites

Тц, ще мрънкам, 'щото се навъдиха една камара недоразумения, чиято реклама и поведение на пазара съвсем не са адекватни.

Поне малкото им налични книги са добре подбрани като за типа клиенти, които биха я посещавали - предимно езотерични, детски, малко Паулу Коелю, малко Стивън Кинг. Като за мол и това е много :D

Колко неадекватно пазарно поведение - наличните им книги са добре подбрани за типа клиети, които биха я посещавали :)

Link to comment
Share on other sites

Айде стига съм дърдорил глупости, ми като сте толкова по книгите ми кажете един хубав криминален роман или ужаси... да има какво да чета утре?

Link to comment
Share on other sites

Война и Мир. След това Железният Светилник. След него Прокълнати Души. Преди да ги прочетеш да не си се върнал!!!

 

Ако и тези са ти малко - ще ти дам Большая Советская Энциклопедия 48тома ли колко беше да я минеш 2 пъти.

 

 

Айде отървах ви от lil_stenly за идните 6 месеца (най-малко!) :P

 

 

 

__________________________

 

 

 

На мен пък ми минава че винаги избягвам да инсталирам говната от CDтата на видеокартите, кой ме би тоя път по главата да ги инсталирам. Ама ужким да ми управлява по-умно вентилаторите че да не бръмчи толкова. Дрън дрън. Нито го прави толкова умно нито са нужни всичките тези щуротии дето ми накичи. Сега ги махам 1 по една че не просто не помагат ами пречат. Едната от тях ми прецака на Aero-то прозрачните истории.

Link to comment
Share on other sites

Аз ще чета и ще пиша!

Никой от нищо не си отървал! *grins*

Я дай втори дубъл... фантастика... само не казвай пак "Война и Мир"! хаха

 

______________________________

Ти пък... нали си знаеш че от дисковете никога не е поместена най-новата версия на софтуера, как от дисковете ще записваш.... тцтцтц срам и позор за тебе дедо.

То и най-новото не е добро, щото все е каша... така че по-добре НИЩО не записвай! Ако искаш да не ти шуми дори НЕ ГО включвай!

Надявам се това да ти разреши проблема с шумът!

П.П. В случай, че шумът продължава, ориентирай се с поглед към кухнята за работеща пералня или микровълнова!

-LS

"Wrecked support"

Link to comment
Share on other sites

Аз ще чета и ще пиша!

Никой от нищо не си отървал! *grins*

Я дай втори дубъл... фантастика... само не казвай пак "Война и Мир"! хаха

 

Ако ще пишеш по-добре чети нещо от Тери Пратчет тогава. Там поне е пълно с лафове.

 

За дисковете - то не е въпроса във версията а изобщо че качвам програми които не са драйвери. Нищо че са на АСУС - пак са некадърно написани очевидно. Не че е лесно да се пишат но все пак

Link to comment
Share on other sites

За дисковете... да ама също така не е лесно да се уредиш на добро място в такава компания и да ти плащат добре да ги пишеш тези програми... явно някои хора работят точно като мен!

Мултитаск-стил... вършиш глупости и работа едновременно, което е еквивалент на глупава работа! XD

 

За книгите... и без това не мога да заспя... явно ще отида до библиотеката и ще се лутам там час и нещо, пък може и да заспя само от четене на заглавия!

 

За стола ми... изкърти се, едва не се потроших... кафе навсякъде по пода!

 

За спамът... спирам, лека сутрин на всички... да си отдъхнете от мен... утре ме чака работа, както и цялата седмица и няколко месеца вероятно.

 

Лека! :)

Link to comment
Share on other sites

Днес бях на гости на инспектор от ГДБОП. Учтиво посрещане от типа "елате вие, да не дойдем ние". Или иначе казано "що не ни дадете пълен списък с инсталирания софтуер, а ние ще ви благодарим *мило*"

Link to comment
Share on other sites

Виж сега...ГДБОП са по-особено настроени хора...Не е хубаво да ги каниш...Радвай се, че са те поканили.Но пък иначе са големи майтапчии.

Link to comment
Share on other sites

Аз ще чета и ще пиша!

Никой от нищо не си отървал! *grins*

Я дай втори дубъл... фантастика... само не казвай пак "Война и Мир"! хаха

"Stranger in a strange land" ("Странник в странна страна") - препоръчвам с всички ръце. Мога да ти пратя нея, както и няколко разказчета на автора (Хайнлайн) за да придобиеш представа за стила му.

Link to comment
Share on other sites

"Stranger in a strange land" ("Странник в странна страна") - препоръчвам с всички ръце. Мога да ти пратя нея, както и няколко разказчета на автора (Хайнлайн) за да придобиеш представа за стила му.

 

 

Наскоро я четох, много ме израдва.Наистина много!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...