Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Що не си вземеш скутер. 1200 лева за колело само в някой свят тип Аватар бих дал. :D.
Настоящия ми чушкопек ми е излезнал малко над 3 бона :lol: Ама аз си знам де, в друга категория съм :lol:

 

Оф, защо хората имат рожденни дни през седмицата... сАтанасе, снощи си махнахме тиквите за твоя съзодийник Аладжов :D

Link to comment
Share on other sites

Що ли друго не съм очаквал. Абе оня ден ми се стори, че видях Аналия из Сф. Жива ли е още тая плоскогърда трътка? И пак ли е с това огромно самочувствие без покритие?

Link to comment
Share on other sites

Когато през 2004-та година си отрязах косата - отрязах и всички нежелани комуникации. Беше просто - никой не можеше да ме познае, тъй че и аз не си давах зор да им се представям. Аналия беше една от многото, с които прекратих срещите. След това шадоуса изпедерастя до неочаквани висини и стигна логичния си край - стана детски кът. И от там нататък нямахме никакви пресечни точки. Бях чул от незапомнен източник, че е на шприц, че отишла в чужбина, че била станала баба, но ще бъда честен - дреме ми на камбанарията и за нея и за плиткоумното й обкръжение.

 

От онези години единствените хора, с които поддържам някаква комуникация са Аладжов, Попа, Мирко, Васко и ти (дето се виждаме веднъж на три-четири години).

Link to comment
Share on other sites

Пий бе!! Аз засядам на водка.

Хост, я да пробваме с това: http://www.vbox7.com/play:b56a5b29 - другия път да ти помогне да решиш дали да пиеш :)

10х

 

Парацетамола няма видими (в тоалетна чиния) ефекти при прием с алкохол - установено.

Пешо (рожденика), ти си почетно прасе (изпи си сам ДанЗката).

Аз повече няма да пия (чуват се викове лъжИш).

Време е за изпит (утре).

Link to comment
Share on other sites

10х

 

Парацетамола няма видими (в тоалетна чиния) ефекти при прием с алкохол - установено.

Пешо (рожденика), ти си почетно прасе (изпи си сам ДанЗката).

Аз повече няма да пия (чуват се викове лъжИш).

Време е за изпит (утре).

Хахаха т'ва да не са ти бележките на "изтрезвителното" рано сутрин?

 

_____________

 

СКАПАН СЪМ... станах преди 40 минути, а сега вече ми се спи ужасно!

Link to comment
Share on other sites

Защото нищо не разбираш затова и си приказваш колкото да не заспиш. Има колела по 5000 евро и нагоре. Аз нямам претенции да разбирам особено но сложи все пак едно хубаво и едно евтино колело едно до друго и ще забележиш и ти разликата. Аз пък скутер не бих си взел никога.

 

Въпроса е дали ще го караш и колко или ще се лигавиш като мен по 5 пъти в годината. Ако е втория случай е абсолютно излишно да се дават пари за хубаво колело дори да ги имаш

 

Na Армстронг колелото може и 500 хилки да е,....ама пак има два педала дето моите крака трябва да ги въртят. Сешсе, че леко ме мързи :D :D :D.

 

Настоящия ми чушкопек ми е излезнал малко над 3 бона :lol: Ама аз си знам де, в друга категория съм :lol:

 

Оф, защо хората имат рожденни дни през седмицата... сАтанасе, снощи си махнахме тиквите за твоя съзодийник Аладжов :D

 

3 бона....жалко, че не съм ти продал колелото :):).

Link to comment
Share on other sites

Чефо, изказването ти беше от сорта "еб**х ги тия ферарита ша ми искат над 100 бона за кола като и моя московец има 4 колелета, волан, газ и спирачка, че каква е разликата!? Жалко че не са дошли при мен да им продам за толкова пари моя джуган"

Link to comment
Share on other sites

Абе Чефо ти каква сециалност си в ТУ ? Че тука голям спор настана и продължавам да се чудя много каква сепиалност да запиша.

Link to comment
Share on other sites

Чефо, изказването ти беше от сорта "еб**х ги тия ферарита ша ми искат над 100 бона за кола като и моя московец има 4 колелета, волан, газ и спирачка, че каква е разликата!? Жалко че не са дошли при мен да им продам за толкова пари моя джуган"

 

Да не влизаме в религиозни теми :D :D :D

 

Абе Чефо ти каква сециалност си в ТУ ? Че тука голям спор настана и продължавам да се чудя много каква сепиалност да запиша.

 

Шеф :D

 

.....ел. техника. Ще видим как ще мине последната сесия от студентския живот.

Link to comment
Share on other sites

Е то всеки се учи за шеф ама дали от всеки става ?

Абе аз уж съм се насочил към индустиалното инженерство,ама пък сестра ми е там и вика че заради турците нивото било мн зле.

Link to comment
Share on other sites

Е то всеки се учи за шеф ама дали от всеки става ?

Абе аз уж съм се насочил към индустиалното инженерство,ама пък сестра ми е там и вика че заради турците нивото било мн зле.

нямам идея как е във ФМУ.

Link to comment
Share on other sites

Господ идва и носи в ръцете си няколко ябълки и пистолет.

 

 

Шъ гу питам що не ми е домъкал и курва :D

Link to comment
Share on other sites

Ми малко ми е писнало от курви, че да се занимавам само с тях ;) Добър утър.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...