Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ами и ти да изядеш толкова люто, яйца и репички...

Да не стане малко като вица, дето на един му звънят на вратата. Отваря и срещу него 2 души в защитни облекла и запалена горелка. И го питат - вие ли сте Иванов, който вчера е дал кръв за изследвания?

Да те търсят за обгазяване на района с лютиви вещества :)

Link to comment
Share on other sites

Нещо не мога да си избия

от главата. Странно, и преди ми се е случвало - някаква песен, която "знам" от доста време изведнъж, сякаш от нищото, ми харесва и почвам само нея да слушам ^^
Link to comment
Share on other sites

Бахти...Събудих се по ракиено време...

Да, бе..., да! А ония в Бургас вече са седнали..., а в Русия даже са повърнали по един път и се канят да ошамарват булките, щото не щат да им правят салата...

Link to comment
Share on other sites

Ми тъй де!!!Тоя от Бургас вече е седнал...В Русия пък има поговорка:" Слабъих сплют лицом в салате, силнъим - лицом в десерте." Аз си чакам десерта :D

Link to comment
Share on other sites

Странно, и преди ми се е случвало - някаква песен, която "знам" от доста време изведнъж, сякаш от нищото, ми харесва и почвам само нея да слушам ^^

 

На мен това ми се случва с почти всяка песен, която харесвам. Или я чувам и изведнъж ми харесва много, слушам я до пръсване, после ми писва, или ми писва от слушане по радиото, след което започва много да ме кефи.

Link to comment
Share on other sites

Май не трябва да пия тая вечер, някаква температура ме преследва от обяд...да пийм или да се нарежем като талпи в тайгата тая вечер.

Парацетамола дано няма странични ефект при прием с алкохол :D

Link to comment
Share on other sites

Май не трябва да пия тая вечер, някаква температура ме преследва от обяд...да пийм или да се нарежем като талпи в тайгата тая вечер.

Парацетамола дано няма странични ефект при прием с алкохол :D

 

 

Аз съм се усмъсртявал с алкохол многократно на няколко coldrex-a и не съм усетил странични ефекти :D

Link to comment
Share on other sites

Офф баща ми е протива да си взема колело за 1200 като мога да взема за 200.Малко се нервя,че не мога да му обясня за кво става въпрос,но ще го накарам да взема това за 1200лв.

Link to comment
Share on other sites

Да, бе! Ест, че не е! И алкохола се влияе от алкохола. Пий изопропилов алкохол като разреждаш с метилов и стой да гледай цирк ;)

Link to comment
Share on other sites

Офф баща ми е протива да си взема колело за 1200 като мога да взема за 200.Малко се нервя,че не мога да му обясня за кво става въпрос,но ще го накарам да взема това за 1200лв.

Що не си вземеш скутер. 1200 лева за колело само в някой свят тип Аватар бих дал. :D. Хем 1200 лева ще дадеш хем педали ще въртиш. Къде е керията?

 

Хост, я да пробваме с това: http://www.vbox7.com/play:b56a5b29 - другия път да ти помогне да решиш дали да пиеш :)

Link to comment
Share on other sites

Що не си вземеш скутер. 1200 лева за колело само в някой свят тип Аватар бих дал. :D. Хем 1200 лева ще дадеш хем педали ще въртиш. Къде е керията?

 

Хост, я да пробваме с това: http://www.vbox7.com/play:b56a5b29 - другия път да ти помогне да решиш дали да пиеш :)

 

Защото нищо не разбираш затова и си приказваш колкото да не заспиш. Има колела по 5000 евро и нагоре. Аз нямам претенции да разбирам особено но сложи все пак едно хубаво и едно евтино колело едно до друго и ще забележиш и ти разликата. Аз пък скутер не бих си взел никога.

 

Въпроса е дали ще го караш и колко или ще се лигавиш като мен по 5 пъти в годината. Ако е втория случай е абсолютно излишно да се дават пари за хубаво колело дори да ги имаш

Link to comment
Share on other sites

Някой, ако може да ми каже защо не ми се спи, при положение, че съм станал рано-рано вчера. Подозирам, че само Мидекс и Дядо Мраз имат отговори на този въпрос. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...