Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Хич не ти приемам аргументите за първата част...

 

хич не става дума дали одобряваме или не, дали ни харесва или не - просто няма да е изненада за никого, нито нещо невиждано до сега, мъж да мисли по този начин.

Link to comment
Share on other sites

Ама много дърти!

 

дърти като dirty или дърти като seniors? :)

 

Започвам да се плаша сред какви индивиди живеем.

 

мдам... и като знаем, че битието определя съзнанието, то параноята не изглежда толкова ненормално състояние на съзнанието в такова битие :)

 

това, представи си, може да е лелката в детската градина или началната учителка на дъщеря ти...

напълно разбирам родителите, които не искат да дават децата си в ръцете на общественото образование.

Link to comment
Share on other sites

Вие сте много дърти, бе!

 

 

Ама много дърти!

 

 

Много.

 

тц. напъни се още малко и ще стоплиш какво казвам... ама хайде ще ти помогна - казвам, че такова нещо с тези разбирания може да възпитава дъщеря ти, да и насажда гореспоменатите разбирания... и да я направи свое подобие. сещаш ли се? и някой като теб да я срещне във фитнеса...

 

Те хора с такива разбирания работят, колктоо да отбият номера, та силно се съмнявам да се опитват да насаждат своите разбирания ако не им го изисква длъжността, а тя не го изисква.

 

Освен ако горното мнение на въпросната жена не е силен сарказъм, а на мен точно на такова ми прилича с оглед използваните епитети.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми, че спрях да пия сутрин, почти вече (една седмица) не пия и от обяд. Само по 1 малко следобед. Ако продължавам така ще почнат да се носят разни гнусни инсинуации по мой адрес...

Link to comment
Share on other sites

нали? нищо де, нали има модератори. ;) сега ще сложат на теб 20% че искаш да е* форума, и на мен 20% за.... бе ще намерят за какво. и реда ще възтържествува! щото такива не се допускат в този форум, от мен да го знаеш.

Link to comment
Share on other sites

нищо де, нали има модератори.

 

Позна, от време на време дори и в тази тема има. Аз не раздавам лесно процентите, но винаги трия помията, която е сложена с цел да се провокира в отсрещния някаква реакция или просто да го обиди. Затова мисля, че изтритите 13 мнения няма да липсват на никого, освен може би само на тези, които ги бяха написали.

 

Едит: @w00x -да, вярно - върнах го.

Link to comment
Share on other sites

Midex, едното ми мнение (първото, преди Вещицата да започне да пее отново) не пасваше на класификацията, но все пак е изтрито.

Link to comment
Share on other sites

так держать! :)

 

за процентите - ми взимай пример от по-старите от теб. не сте последователни в действията си... хич даже.

 

оставам с впечетлението, че списъка с допустимите обиди включва минети, ебанета и прочие... но пък е недопустимо да наречеш някого цирков актьор или изпразнен от съдържание обект :)

 

хайде публикувайте двата списъка - кое може и кое не може - и да го имаме предвид. или те списъците са строго индивидуални - някои могат да ебат наред, други не могат да използват дори "палячо"? :)

Link to comment
Share on other sites

Апендиксът може да бъде разположен: в малкия таз,субхепатално,ретроцекално,мезоцекално и всяко едно положение клиничната картина има характерни особеннсти,а после апендицитът бил лесна диагноза да бе да :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Ами спори се още ама:

1. Мукозата на апендикса отделя редица ферменти, които оказват влияние на функционирането на органите в перитонеялната кухина и перисталтиката на червата.

2. Невъзпалената мукоза на апендикса отделя сиялова киселина, която играе защитна бактерицидна роля. При възпалителни процеси- количеството на отделената сиалова киселина намалява.

3. От мукозата и субмукозата на апендикса се отделя специфичен хормон- мелатонин, които играе роля в регулирането на жизнените процеси в организма.

4. Имунологична функция - лимфната система на апендикса се отнася към Б лимфоцитната система която произвежда имуноглобулините.

5. От апендикса се отделя секрет - ферменти които неутрализират микробните токсини.

6. Влияе на растежа на организма чрезз хипофизата .

7. Влияе на формирането на скелета,

8. Влияе на функцията на вегетативната нервна система.

9. Има мошна инервация .

ето това се предполага!Асистента ми по обща хирургия ни даде 40 страници само за него,лечение усложнения,диагноза и то това на кратко :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Midex даваи по-смело с процентите...нали знаеш като си опърлиш ръката на огъня...после известно време не си е вреш там, та така... :)

Аз обичам да раздавам проценти, а от както има новата опция да се слага на модереитед без процент...мисля,че ще е ползвам в най-скоро време върху....е то ще се разбере :)

 

Да...общо взето това ми минава през главата.

Link to comment
Share on other sites

Асистента ми по обща хирургия ни даде 40 страници само за него,лечение усложнения,диагноза и то това на кратко :laughing:

 

Щом само "толкова" са ви дали за апендикса, представям си какво ви дават за "по-важните" неща, които по-често водят до летален изход, а и сега разбирам защо си избрал точно този ник. :P

 

Btw, защо пишеш "влияе" отделно, не се заяждам - просто питам, щото дума "влия" няма, а си го написал 3 пъти. :)

 

@ZGAN, не ми е никакъв проблем да раздавам проценти или (както е с новата версия) да блокирвам и да раздавам наказания - просто не ми е приятно да го правя, имам по-различни възгледи за "превъзпитанието" (по-близки до тези на Любо) и използвам секирата само в краен случай. ;)

Link to comment
Share on other sites

Щом само "толкова" са ви дали за апендикса, представям си какво ви дават за "по-важните" неща, които по-често водят до летален изход, а и сега разбирам защо си избрал точно този ник. :P

 

Btw, защо пишеш "влияе" отделно, не се заяждам - просто питам, щото дума "влия" няма, а си го написал 3 пъти. :)

 

@ZGAN, не ми е никакъв проблем да раздавам проценти или (както е с новата версия) да блокирвам и да раздавам наказания - просто не ми е приятно да го правя, имам по-различни възгледи за "превъзпитанието" (по-близки до тези на Любо) и използвам секирата само в краен случай. ;)

А хаха аз това си го копирах от статия(лекция от асистента) и не съм видял просто,че се е получило така :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Пфу..., да го е*а! За къв чеп на жабарските "инДжинери" им е хрумнало да използват датчици от платина-100 за измерване на температури до 150 градуса!??! Май основната идея е била да вгорчат живота на техничарите.... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Взех си първия изпит... с тройка... И как по дяволите хора, които сме учили повече от седмица за тоя изпит, и хора, които са се занимавали с това, което учим от 9-10 клас, имат 3 и 4, а най-големите талпи и тъпанари имат 5 и 6... Как 3-ма асистенти успяха да проверят 96 изпитни работи за 3 часа? И защо асистентът ми миришеше на бира? И защо 2 момчета са предали идентични контролни, а този, който е преписал има 5.40, а този, от когото е преписано има 4.25?

 

Jебем ти университет и образователна система ти jебем!

Link to comment
Share on other sites

Софийския университет, софтуерно инженерство. А ся де? :Д

Link to comment
Share on other sites

Аа сега се чух със сестра ми. По сапромат от 40 човека група има 2ма с 3ки и другото 2ки :D Пълен кеф.Тя има 3 ама ще ходи на поправка.

Link to comment
Share on other sites

Скоро му обяснявахме на Пазу за изпитите - поразрови се, прочети и се просвети от рано. ЩЕ си спестиш много ядосвания и нерви.

И аз примерно направих на половин група курсовите по бази от данни, на тях 5,6 на мен 4 :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...