Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Днес една четириглава ламя нахлу в офиса ми. Тегли ми 1 бой. Тегли ми 1 еба*е. Каза ми да се извиня публично на ТАЗ. И ми каза, че ако не започна да пиша пак, ще ме бие и ще ме е*е всеки ден. Ебан нещастен няма... Но ме е страх.

ТАЗ, беше прав. Форума е дрога. Ти не беше прав да се държиш грубо, а аз не бях прав да те обвинявам и да ям по - ефтини пици от теб.

Сашо, не оправдах доверието ти.

Да не си помислите нещо? Не се връщам заради всички... Просто простотията, която се лее от АлБънди трябва да бъде контролирана. И то поне с 220 км/ч. А, да. И host. Който нито една работа не му харесвала... Но проблема не бил в него. Сладур.

Ако се чудите кои са 4те глави на ламята...

1 скорпионска, 1 рапторска и 2 чистачевски. Пишките също бяха 4... Болката е голяма, но срама още по - голям.

@tihichkoto, по - добре - тихичко. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

аре и примерния мъш си омекоти китките и си плю на думата, както плю на форома, когат го "напусна".

 

 

 

аз таковата, ми то понеже тъй и тъй си е паднал, поне лееекичко да го сритам, щото да не ходи фира възможността, нали така?

Link to comment
Share on other sites

аре и примерния мъш си омекоти китките и си плю на думата, както плю на форома, когат го "напусна".

Аз форума не съм го плюл, да си имаме уважението. Плюх ТАЗ и Емпти-соул. А и теб не мога да те заплюя. Ти си ми на сърце... :wub:

аз таковата, ми то понеже тъй и тъй си е паднал, поне лееекичко да го сритам, щото да не ходи фира възможността, нали така?

Факт. Ама така кат гледам и ти си ми оставил доста възможности за ритане. Но поне не си в челните класиции. :love :woot

Но ако желаеш нещо повече... Винаги можеш да ме повозиш в твоята... Червена... Каляска... Нали? ;)

Link to comment
Share on other sites

Ох...Иде ми да го натреса на целия свят и най-вече на некадърниците му недни....Утре се надявах на спокоен ден в офиса, а ми предстои дъъъълго пътуване до Русе...

Link to comment
Share on other sites

Днес една четириглава ламя нахлу в офиса ми. Тегли ми 1 бой. Тегли ми 1 еба*е. Каза ми да се извиня публично на ТАЗ. И ми каза, че ако не започна да пиша пак, ще ме бие и ще ме е*е всеки ден. Ебан нещастен няма... Но ме е страх.

ТАЗ, беше прав. Форума е дрога. Ти не беше прав да се държиш грубо, а аз не бях прав да те обвинявам и да ям по - ефтини пици от теб.

Сашо, не оправдах доверието ти.

Да не си помислите нещо? Не се връщам заради всички... Просто простотията, която се лее от АлБънди трябва да бъде контролирана. И то поне с 220 км/ч. А, да. И host. Който нито една работа не му харесвала... Но проблема не бил в него. Сладур.

Ако се чудите кои са 4те глави на ламята...

1 скорпионска, 1 рапторска и 2 чистачевски. Пишките също бяха 4... Болката е голяма, но срама още по - голям.

@tihichkoto, по - добре - тихичко. ;)

Голямо е*ане падна. Офиса вече е с едно бюро и два стола назад, но за сметка на това на Ваньо поне месец няма да му трябва щото няма да може да сяда, по разбираеми причини. И все пак ние почти всички се радваме, че се завърна, усещаше се празнината, а сега с новите мадами във форума, ще имаш материал за някоя друга седмица :wub:

Link to comment
Share on other sites

малеееееее не съм влизала тук от 1973526529 години :laughing: живички ли сте,не сте ли , ако не сте - значи има за какво да си говорим ...... ех , :rolleyes: този Форум бе ...... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

малеееееее не съм влизала тук от 1973526529 години :laughing: живички ли сте,не сте ли , ако не сте - значи има за какво да си говорим ...... ех , :rolleyes: този Форум бе ...... :laughing:

Ифинце... Как ме намириса. Тамън прописах и ти .. се завърна. Хиеноооо! :D

Чудя се дали да не направя разбор на събитията... Ама пак ще кажете, че само се заяждам и нищо друго не правя.

Link to comment
Share on other sites

The drama queen is back!

 

ред: Визирах интестис...

:unsure:

Drama queen? :laughing: Щом си рекъл........ :laughing: :devil Ама много скучни сте станали , бяхте всички едни приказливи , сега къде са ви знанията,мненията .... притеснявате ме :ph34r: миличките те ..... :rolleyes:

Special hugs for KILLERINCHO & Dreamer :happy:

Link to comment
Share on other sites

Седя си преди малко в банята пред огледалото.... стоя си и се гледам , гледам ли гледам и останових ..... имам най-красивия К*Р срещан някога..... почти като нарисувам е бах'го в мамата :)

Link to comment
Share on other sites

В банята не..... в момента също я няма.

Отивам обаче да пия 5-6 уискита пък ще видим ако не е най-красивата то поне да е даровита....

Щото нали знаеш като няма риба и рака е риба :)

 

 

 

ЕДИТ : Пробвал съм..... ма 2 пръста не ми стигат дейба. Иначе направо не мога да си се нарадвам , чак бих си врътнал една свирка сам ама и там не стига дейба като го духна и само леко топло ми става на кабината и нищо повече ..... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ифинце... Как ме намириса. Тамън прописах и ти .. се завърна. Хиеноооо! :D

Чудя се дали да не направя разбор на събитията... Ама пак ще кажете, че само се заяждам и нищо друго не правя.

 

Давай,моля те. Не се притеснявай.

Link to comment
Share on other sites

Давай,моля те. Не се притеснявай.

Ахххх, мило създанийце... Не съм сигурен дали ако го направя, ще го понесеш. ;)

@хост, търсеш оня грозния... Като го намеря ще го сложа!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

айде кучки, аз отивам да лоча ...кола...Колкото и да е странно, в момента съм на диета ( :unsure: ), спирам цигарите ( :wacko: ) и почти спрях алкохола ( :blink: )

Link to comment
Share on other sites

Седя си преди малко в банята пред огледалото.... стоя си и се гледам , гледам ли гледам и останових ..... имам най-красивия К*Р срещан някога..... почти като нарисувам е бах'го в мамата :)

 

Звучи сякаш си се нагледал на уйове и си направил разбор и си стигнал до това, че твоя бил най-як :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аватара ти е по-ужасен от всякога.

 

 

А забеляза ли, че колата е без захар вече (криза :) )? (дам същия човек от горе, просто нещо тия профили...)

Ко ти стана?!?!

 

 

EDIT: Специално за теб! :P

Link to comment
Share on other sites

Внезапно се сетих как ми е мейла даден за другия профил :) и реших докато ме осенило прозрението да си върна паролката... :) та ако се наложи да си ми седи профила.И да питам, що имам warn 20% който си седи 2 години на другия профил?

 

(първоначално бях забравил за този как ми е пас-а и мейл-а и за това си направих друг ама после налучках пас-а и така)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...