Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

31 minutes ago, RaptoR said:

ГРОБ правят всичко, за да си осигурят възможност отново да фалшифицират изборите....

 

Не ги фалшифицират,правят нещо по-просто,купуват ги.Къде с пари,къде с влияние,тук-там с принуда.Обвързват с резултати по места,особено в малките и бедни региони,фирми които едвам плуват на повърхноста да гласуват хората за тях срещу работа,поръчки и тн.Всъщност точно същите прийоми изпозват и дпс,освен етнически насаждния изкуствен страх в простото и ограничено населени из Родопите.Не гласуваш за нашите хора,няма кой да ти изкупи тютюна,примерно.Току виж вълци ти изяли стадото и тн.Електронно гласуване изобщо не е решение на тия проблеми,то за това и никой от опозицията не се напъва да го въвеждат,просто знаят че нищо не печелят от него.

Мой близък беше преди време шеф на рпу в малък град,разказвал ми е кое е най-кофтито време за полицията.Не по време на протести,безредици,мачове и тн.Най гадното време за работа е по избори.Натиска е огромен от всички страни,власт имащите искат да се преследва купуването на гласове от опозицията,(щото са прекрасно наясно,че всички го правят)опозицията оказва натиск да не се "тормози" електората щото като дойдем на власт некой ден...сещай се.Прокуратурата пък иска задържани да изпъкне и тя,че прави нещо,кмета пък реве с цяло гърло на полицейските началници:"никви отпуски а за болнични да не съм чул всичкото полицай на балтуматума"  И после що полицията не прави нищо,ми то всякакво желание за работа им е убито в зародиш,единственото което правят в такава ситуация е да внимават чия стомничка могат да ритнат по невнимание.

Link to comment
Share on other sites

Електронното гласуване единствено ще увеличи броя на гладовете и ще заглуши всичките тези купени гласове, които си влизат редовно. Това ще е достатъчно. То и сега може да се случи, но повечето хора не гласуват и купените/фалшифицираните си остават константа процентно.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, w00x said:

Електронното гласуване единствено ще увеличи броя на гладовете и ще заглуши всичките тези купени гласове, които си влизат редовно. Това ще е достатъчно. То и сега може да се случи, но повечето хора не гласуват и купените/фалшифицираните си остават константа процентно.

 

Нищо такова няма да се случи.Дали ще ходя да пусна хартиена бюлетина или ще гласувам от компютъра в къщи все тая.Който иска да гласува го прави и сега който не иска и урната до тях да му занесат на крака пак няма да го направи.Да не говорим,че електронно ще гласуват(вероятно)само млади и технически грамотни хора.По селата пак ще ги строи местния велможа пред компютъра хем ще може да ги наблюдава кой,как.Даже ще му е и по лесно и ефтино,че и резултата ще се докладва на момента.

Link to comment
Share on other sites

Когато в едно общество простотията събере една определена критична маса, няма спасение, за съжаление. Затова и мутрите вече са толкова нагли - защото много добре знаят, че тъпия мат'рял е с тях. Не можеш да променяш мат'трял насила, който не иска да се променя и на който му е кеф, да го управляват мутри и идиоти. Съжалявам, че картинката, която виждам е толкова мрачна и ще се радвам ако някой успее да ме обори с доказателства.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Godfather said:

Когато в едно общество простотията събере една определена критична маса, няма спасение, за съжаление. Затова и мутрите вече са толкова нагли - защото много добре знаят, че тъпия мат'рял е с тях. Не можеш да променяш мат'трял насила, който не иска да се променя и на който му е кеф, да го управляват мутри и идиоти. Съжалявам, че картинката, която виждам е толкова мрачна и ще се радвам ако някой успее да ме обори с доказателства.

 

За съжаление,картинката която виждаш е много повърхностна.Всъщност,ситуацията е МНОГО по-зле.Познавам хора с образование,бизнес и тн.които гласуват за тиквун просто заради зависимости,не защото го харесват или са глупави.Това вече е трагедия.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, HEMO said:

 

Нищо такова няма да се случи.Дали ще ходя да пусна хартиена бюлетина или ще гласувам от компютъра в къщи все тая.Който иска да гласува го прави и сега който не иска и урната до тях да му занесат на крака пак няма да го направи.Да не говорим,че електронно ще гласуват(вероятно)само млади и технически грамотни хора.По селата пак ще ги строи местния велможа пред компютъра хем ще може да ги наблюдава кой,как.Даже ще му е и по лесно и ефтино,че и резултата ще се докладва на момента.


Ще се случи.

Имаш един пример в тази тема, който не гласува в момента, а чака електронно гласуване. И това е само един пример от шепа хора.

Хората в чужбина също ще гласуват повече.

Хората, които са в друг район/град, различен от този, в който са регистрирани - също. Просто е много по-лесно и безпроблемно, отколкото да се занимаваш с бюрокрацията и бумащината нужни, за да си преместиш вота в друга секция. Вадиш телефона/лаптопа - гласуваш. Не е нужно да ходиш до точно определена секция и да отделяш един цял почивен ден за това. Ами ако си от Видин? Или Бургас? Дали ще отидеш до Видин, за да гласуваш? Много малко хора биха го направили. Познавам хора, които са в тази ситуация, но не се сещам за нито един, който е пътувал заради изборите. Това са загубени гласове, които няма да са загубени ако можеше да се гласува дистанционно.

 

Към това добавяш и novelty фактора, поради който много хора ще гласуват, защото електронното гласуване ще е нещо ново и интересно, което искат да пробват.

 

Достатъчно е да погледнеш само колко подписа има на дигиталните подписки, сравнено с реалните. Същото и за анкетите по разни сайтове, сравнено с действителността.

 

Голяма част от хората, които не са пряко засегнати от лошата власт, ги мързи. Колкото по-лесно е, толкова по-голяма активност. И това не е валидно само в този случай. С всичко е така.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, w00x said:

 

Аз не мисля, че фалшифицират изборите, което е по-тъжно. Хората просто си гласуват за тях. А другите, които не искат ГЕРБ да са на власт, просто не гласуват. Като теб, например. :)

 

Не мисля, че хората просто си гласуват за тях. Сигурно има и такива, но не са те основната група.

Истината е, че  за 10 години ГРОБ си отгледаха, охраниха и умножиха 450-хилядно стадо държавни служители, от които 80% са тъпи, но послушни гербави калинки. Добави към тях членовете на семействата им, добави и служители на близки до властта фирми, които по един или друг начин са задължени да гласуват под строй, както и няколко хиляди мангала, които гласуват за по едно печено пиле и тарелка кюфтета, после вземаме предвид факта, че над 50% от населението просто не гласува (с което, индиректно, отново подкрепя ГРОБ и ДПС) и ще видиш, че уравнението излиза съвсем точно. 

 

1 hour ago, HEMO said:

Нищо такова няма да се случи.Дали ще ходя да пусна хартиена бюлетина или ще гласувам от компютъра в къщи все тая.Който иска да гласува го прави и сега който не иска и урната до тях да му занесат на крака пак няма да го направи.Да не говорим,че електронно ще гласуват(вероятно)само млади и технически грамотни хора.По селата пак ще ги строи местния велможа пред компютъра хем ще може да ги наблюдава кой,как.Даже ще му е и по лесно и ефтино,че и резултата ще се докладва на момента.

Е наред с всичко това ще има и един неоспорим плюс: българите в чужбина ще имат възможност да гласуват масово, а не както до сега всячески да им се пречи. С оглед факта, че зад граница е сигурно 40% от работоспособното българско население, този факт не е за пренебрегване. А повечето от тях са хора, които със сигурност ще гласуват, ако им се даде достъпна възможност и то със сигурност не за ГЕРБ... 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, w00x said:


Ще се случи.

 

Ще се случи ама друг път.

Изобщо не се надявайте.Поне  още 10 години няма да има електронно гласуване по интернет.Най-много в някоя секция да сложат автоматите дето ги накупиха замествайки бюлетините и до там.Истинско електронно гласуване по интернет НЕ.Иначе съм съгласен с доводите ти...поне с повечето.

Колкото до гласуване в чужбина,всичките ми приятели и познати гласуват до един,в Дания даже се бяха събрали група и някои си взеха почивен ден само за да гласуват пропътувайки над 150км с мотори в студа.

Който иска намира начин,който не иска,намира причина.

Link to comment
Share on other sites

Не знам каква част от хората в чужбина гласуват,  но винаги съм имал активни колеги които напомнят да се регистрираме като гласуващи в чужбина. И на самите секции си има малки опашки.

Поне познатите ми гласуват.

А след като затвориха секцията в Бърно, в Прага се образуват много сериозни опашки. Очевидно много хора се вдигат до Прага за да могат да гласуват. 

Разбира се, онлайн гласуването би помогнало и спестило много време

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, HEMO said:

 

Не ги фалшифицират,правят нещо по-просто,купуват ги.Къде с пари,къде с влияние,тук-там с принуда.Обвързват с резултати по места,особено в малките и бедни региони,фирми които едвам плуват на повърхноста да гласуват хората за тях срещу работа,поръчки и тн.Всъщност точно същите прийоми изпозват и дпс,освен етнически насаждния изкуствен страх в простото и ограничено населени из Родопите.Не гласуваш за нашите хора,няма кой да ти изкупи тютюна,примерно.Току виж вълци ти изяли стадото и тн.Електронно гласуване изобщо не е решение на тия проблеми,то за това и никой от опозицията не се напъва да го въвеждат,просто знаят че нищо не печелят от него.

Мой близък беше преди време шеф на рпу в малък град,разказвал ми е кое е най-кофтито време за полицията.Не по време на протести,безредици,мачове и тн.Най гадното време за работа е по избори.Натиска е огромен от всички страни,власт имащите искат да се преследва купуването на гласове от опозицията,(щото са прекрасно наясно,че всички го правят)опозицията оказва натиск да не се "тормози" електората щото като дойдем на власт некой ден...сещай се.Прокуратурата пък иска задържани да изпъкне и тя,че прави нещо,кмета пък реве с цяло гърло на полицейските началници:"никви отпуски а за болнични да не съм чул всичкото полицай на балтуматума"  И после що полицията не прави нищо,ми то всякакво желание за работа им е убито в зародиш,единственото което правят в такава ситуация е да внимават чия стомничка могат да ритнат по невнимание.


Не знам на какво казваш "купуват", но хайде да повторим отново. ГРОБ създадоха "твърд електорат", който се състои от цялата държавна администрация = клатикурци (некадърниците, които пърдят в луксозни, климатизирани сгради и 80% от тях не вършат НИЩО), целият апарат на МВР, МО и МВнР - другите клатикурци на държавна заплата, от които също НИЩО друго, освен клатикурци не става и циганите. Ешелон "наши, читави фирми" е бетон, като той репресира персонала си да гласува безплатно чрез сплашване от уволнение - карат хората да снимат бюлетините си. Тук робският момент е отлично застъпен. "Купуването" в административния сектор става с държавните = НАШИТЕ НА ВСИЧКИ пари чрез своевременно вдигане на заплатките. Тия са най-долните гниди, които трябва да бъдат избесени - съвременните топ предатели за жълти стинки. При циганите вече се плаща кеш от партийната каса, напълнена с откраднати от фондове пари и вноски от "читавите фирми". Отлична схема - излиза без пари. АКО случайно се види, че нещо не достига, пък и за всеки случай, се фалшифицират брутално изборните протоколи. Навсякъде има хора на ГРОБ, като в малките населени места си е направо вакханалия. 
Много си се объркАл за ДПС. Отдавна не са никакъв фактор. Доган е хитър и затова се подсмихва зад храстите от сараите. Тяхната вече е свършена, а глупости като тютюна отдавна не са фактор и отмират. Каквото можеше е взето, концесиите са за по половин век, субсидиите в земеделието са тяхни, земята е тяхна - никакъв смисъл повече да се напъват. Запазиха си разбира се твърдо потурчения с години електорат в някои родопски региони и северна България, но вече ГРОБ им взе циганите отдавна.  
 

7 hours ago, w00x said:

Електронното гласуване единствено ще увеличи броя на гладовете и ще заглуши всичките тези купени гласове, които си влизат редовно. Това ще е достатъчно. То и сега може да се случи, но повечето хора не гласуват и купените/фалшифицираните си остават константа процентно.


Има доста истина тук, а пък и повечето отвън за ГРОБ никога няма да гласуват. 
 

7 hours ago, HEMO said:

 

Нищо такова няма да се случи.Дали ще ходя да пусна хартиена бюлетина или ще гласувам от компютъра в къщи все тая.Който иска да гласува го прави и сега който не иска и урната до тях да му занесат на крака пак няма да го направи.Да не говорим,че електронно ще гласуват(вероятно)само млади и технически грамотни хора.По селата пак ще ги строи местния велможа пред компютъра хем ще може да ги наблюдава кой,как. Даже ще му е и по лесно и ефтино,че и резултата ще се докладва на момента.


НАПРОТИВ! Не само ще се случи, но и ще цъфне веднага. Иска се просто ГРОБарите да нямат начин да манипулират системата - отдавна се потвърди, че това е супер лесно и възможно. И не - ВСИКЧИ ще гласуват, защото е супер елементарно и не ангажира с ходене, висене и хартии. Да ги строи велможата в селата - ми че в селата няма никой, ако не си забелязал! НАД 2,5 милиона българи са навън, свободни, без велможи. Те вече вкусиха свободата, парата и т.н., това важи дори за циганите, които работят истински. Иначе завладяването на местна почва е налице и също така хитро изиграно. Ето за пример мога да дам Девин - никой там никога няма да протестира след парите, които им наляха. Всичко е на ГРОБ. А колко откраднаха мога да разказвам с часове. 
 

7 hours ago, Godfather said:

Когато в едно общество простотията събере една определена критична маса, няма спасение, за съжаление. Затова и мутрите вече са толкова нагли - защото много добре знаят, че тъпия мат'рял е с тях. Не можеш да променяш мат'трял насила, който не иска да се променя и на който му е кеф, да го управляват мутри и идиоти. Съжалявам, че картинката, която виждам е толкова мрачна и ще се радвам ако някой успее да ме обори с доказателства.


Глупости на копчета. Пак си далеч от истината, както винаги. Чети внимателно какво пиша по-горе. Има една маса такъв мат'рял, но тя е нищожна. Парадоксално е обаче, че тя включва в едно изкуфели старци млади дебили. Но няма място за чудене след ритуалното самоубийство на "десните" тъпаци и комунистите. 
 

7 hours ago, HEMO said:

 

За съжаление,картинката която виждаш е много повърхностна.Всъщност,ситуацията е МНОГО по-зле.Познавам хора с образование,бизнес и тн.които гласуват за тиквун просто заради зависимости,не защото го харесват или са глупави.Това вече е трагедия.


Тия са единични бройки още след първото му избиране. Всичко е или на синджир, или на хранилка. 
 

3 hours ago, HEMO said:

Ще се случи ама друг път.

Изобщо не се надявайте.Поне  още 10 години няма да има електронно гласуване по интернет.Най-много в някоя секция да сложат автоматите дето ги накупиха замествайки бюлетините и до там.Истинско електронно гласуване по интернет НЕ.Иначе съм съгласен с доводите ти...поне с повечето.

Колкото до гласуване в чужбина,всичките ми приятели и познати гласуват до един,в Дания даже се бяха събрали група и някои си взеха почивен ден само за да гласуват пропътувайки над 150км с мотори в студа.

Който иска намира начин,който не иска,намира причина.


Докато не се случи - нищо няма да се случи. Ще гледаш татуирания учиндолски тъпак на трибуната на парламента с кожен балтон и черни очила. Между другото ми направи впечатление, че са го оцветили изцяло в ГРОБаджийски десен! Класика! За пръв път ги видях вчера. 
 

3 hours ago, ARPAnet said:

Не знам каква част от хората в чужбина гласуват,  но винаги съм имал активни колеги които напомнят да се регистрираме като гласуващи в чужбина. И на самите секции си има малки опашки.

Поне познатите ми гласуват.

А след като затвориха секцията в Бърно, в Прага се образуват много сериозни опашки. Очевидно много хора се вдигат до Прага за да могат да гласуват. 

Разбира се, онлайн гласуването би помогнало и спестило много време

 


При нормални  условия буквално всички ще гласуват. Иначе са нищожен, буквално никакъв процент. Целенасочено дори желаещите бяха максимално отвратени и принудени да се откажат. Още един изцяло умишлен и чудесно изигран ход. 

=======================================================

 

Щях още много да пиша по темата, но цял следобед работя, а и вече силно закъснявам. 

Link to comment
Share on other sites

Не знаех, но моя случай, за който писах вчера явно е отразен и по медиите.

 

Шефа само е пропуснал да каже, че и Агенцията по храните бяха пратени и също си тръгнаха бързо. Явно този, който ги е пратил не си е направил труда да се поинтересува, че от 2009-та винарните не са под техен контрол и нямаме никакво вземане-даване с тях.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, RaptoR said:


Не знам на какво казваш "купуват"

 

С почти всичко съм съгласен,без часта за Дпс,просто го написа много подробно и обширно,аз нямам толкова нерви да пиша през телефона ;-)

Колкото до гласуване по интернет от вкъщи,не ми е известна нито една държава която да го е въвела.Никъде.

Не го бъркайте с гласуването с машини,пак е в секции,там вече има голям шанс да стане и се провежда в доста страни.Ако го въведът ще е огромна крачка в правилна посока.

 

Аз имам въпрос:представяме си че на следващите избори гласуването е ИЗЦЯЛО електронно,избрана е най-утвърдената фирма с най-скъпите проверени и сигурни машини https://www.smartmatic.com/elections/e-voting/premium-voting-machine/

няма никакво съмнение,че вота е честен,за кого бихте гласували?

Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, w00x said:

Естония.

Тъй,тъй едва в 2019 година.Тестово.И по някое време стигаме до ей тая точка:

"За да гласуват онлайн, жителите на балтийската република ще трябва да поставят личните си карти, които са снабдени с електронен чип, в четец, инсталиран към компютъра, след което да въведат две пароли."

Говорим за дребната балтийска държавица,с население има няма 1.3милиона,която обаче има едно от най-добре работещите електронни правителства в света и е на трето място в света по грамотност на населението,като над 60% от въпросното е не религиозно.Направете паралел с реалноста у нас.Айде сега се сетете  и така лекичко за сагата с нап и пак си помислете.

Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, HEMO said:

Аз имам въпрос:представяме си че на следващите избори гласуването е ИЗЦЯЛО електронно,избрана е най-утвърдената фирма с най-скъпите проверени и сигурни машини https://www.smartmatic.com/elections/e-voting/premium-voting-machine/

няма никакво съмнение,че вота е честен,за кого бихте гласували?

ДСБ

Link to comment
Share on other sites

 

12 hours ago, HEMO said:

 

С почти всичко съм съгласен,без часта за Дпс,просто го написа много подробно и обширно,аз нямам толкова нерви да пиша през телефона ;-)

Колкото до гласуване по интернет от вкъщи,не ми е известна нито една държава която да го е въвела.Никъде.

Не го бъркайте с гласуването с машини,пак е в секции,там вече има голям шанс да стане и се провежда в доста страни.Ако го въведът ще е огромна крачка в правилна посока.

 

Аз имам въпрос:представяме си че на следващите избори гласуването е ИЗЦЯЛО електронно,избрана е най-утвърдената фирма с най-скъпите проверени и сигурни машини https://www.smartmatic.com/elections/e-voting/premium-voting-machine/

няма никакво съмнение,че вота е честен,за кого бихте гласували?


Точно такава е схемата на ДПС, те изпълниха и дори преизпълниха плана си. Работата им е изпекана за десетилетия напред. Взеха си каквото си поискаха от баницата, че и отгоре.  

В настоящата ситуация на партийно ниво аз лично бих ползвал отново опцията "всички са маскари" - такава е за мен реалността. Но тази ситуация предстои скоро да се промени и тогава ще се огледам отново. Ако съм сигурен, че гласът ми ще има значение в общата статистика, задължително ще го дам в една или друга форма, за да бъде отчетен. На местно ниво вече бих гледал кандидатите и тогава бих преценил.

Истината обаче е, че за съжаление няма нито партии, нито хора без тежки зависимости. Тридесет години по-късно издънките на БКП и ДС са навсякъде и са се окопали по-добре отвсякога... Вече даже второ поколение карат. При такова закъснение да бъдат изринати, едва ли някога истински ще се отървем от тях. Тия приказки за новите млади хора изобщо не ги вярвам, особено предвид факта, че с незначителни изключения, читавите млади бягат оттук като дявол от тамян. 

И все пак ако хората разберат, че изборите могат да бъдат честни и да имат реално значение, а не всеки път да знаем резултата предварително, то няма как да не се активизират. И това важи най-вече за лишените от право на глас извън страната. А те като цифра са равни, дори може и да са повече от гласоподавателите на територията на страната. Тогава вече може да се появят нови формации без явни зависимости, може дори да се върнат хора отвън и да ги създадат. Ако спечелването на изборите започне да се определя основно от спечелването на доверието на избирателите (ВСИЧКИ избиратели, не 15%), а не по познатата схема, дето описах по-назад, то нещата в политиката коренно ще се променят.

Едни реални, честни избори (доколкото може да същвествуват такива) биха били решаваща стъпка към някакъв старт на промяна. Ясно е, че по класическия начин с революция няма да стане. За разлика от други (Румъния, Албания) ние отдавна го изпуснахме тоя момент и затова сме последни във всичко и навсякъде. А сега няма и кой да ни го позволи. Затова и наглите гнусни боклуци се подхилкват ехидно зад маската на простотии като "европейки ценности" и "демокрация"
 

8 hours ago, netrootbg said:

ДСБ


Гласуваме за долни помияри, издънки на БКП и ДС и после чакаме промяна... 

Link to comment
Share on other sites

Чудя се, едно време, когато хората са се били вдигнали яко на въстания и протести, покрай падането на режима и след това покрай Виденовата зима и нещата си били във връхната си точка на кипене и поносимост и повечето хора са били готови на крайности и са били много по-обединени от сега, защо не са извървели пътя до край и не са натиснали за лустрация, а се оставили да бъдат подлъгани и подхлъзнати.  

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Dunc said:

Чудя се, едно време, когато хората са се били вдигнали яко на въстания и протести, покрай падането на режима и след това покрай Виденовата зима и нещата си били във връхната си точка на кипене и поносимост и повечето хора са били готови на крайности и са били много по-обединени от сега, защо не са извървели пътя до край и не са натиснали за лустрация, а се оставили да бъдат подлъгани и подхлъзнати.  


Едно време... Верно сме остарели. Само че едно време всъщност е 1990, а тогава ДС изключително хитро и подмолно ни пробутаха СДС. Хората повярваха, бяха жестоко излъгани и след това всичко тръгна надолу, като междувременно комунистическата върхушка си разпредели каквото й трябваше и се преоблече в нови дрехи. 

Link to comment
Share on other sites

Дори и така да е- може би мисля наивно, но смятам, че все пак едното не е пречило на другото. Хората са повярвали в легендата и приказката за СДС- добре, но паралелно с това пак са могли да натиснат за прочистване на бивши и настоящи мекерета на комунистите от доближаване до управление. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Dunc said:

Дори и така да е- може би мисля наивно, но смятам, че все пак едното не е пречило на другото. Хората са повярвали в легендата и приказката за СДС- добре, но паралелно с това пак са могли да натиснат за прочистване на бивши и настоящи мекерета на комунистите от доближаване до управление. 


Можеше и трябваше. Но комунистите спретнаха адски хитър номер със СДС. Излъгаха хората с надежди за промяна и демокрация, те повярваха и се кротнаха. А трябваше да се изрине всичко. Дори и с цената на кървави сблъсъци. В онези времена никой нищо не можеше да ни каже и даже щяха да ни оправдаят, че сваляме тоталитарния режим - сега това е невъзможно, защото има "демокрация", а и се водим членове на измисления ЕС. Вместо това подмолният номер мина, гнидите се научиха, че лесно се лъже тоя народ и търпи с робската си психика почти всичко. И на тоя принцип го яхат вече 30 години 

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Dunc said:

Чудя се, едно време, когато хората са се били вдигнали яко на въстания и протести, покрай падането на режима и след това покрай Виденовата зима и нещата си били във връхната си точка на кипене и поносимост и повечето хора са били готови на крайности и са били много по-обединени от сега, защо не са извървели пътя до край и не са натиснали за лустрация, а се оставили да бъдат подлъгани и подхлъзнати.  

Около 2000-та година имаше действия за такъв закон. Не мина заради един глас. Тогава против гласува видният гербераст георги марков. Агент в 2!!! отделна на ДС с кодови имена: Николай и Стефан. Сега обича много да се плюнчи по телевизията.

Link to comment
Share on other sites

https://frognews.bg/novini/upravliavashtite-taktika-imate-ogromen-problem-znaem-kak-reshim-znaem-dokoga-shte-sme.html

https://www.mediapool.bg/ekoministarat-politicheskata-obstanovka-e-kato-yazovirite---dinamichna-i-iznervyashta-news311759.html

https://www.vesti.bg/bulgaria/emil-dimitrov-burgas-e-zaplashen-ot-voden-rezhim-6114526

 

Тема, което споменах в предишен коментар.

Плашещото в случая е, че щом изродите започват лека-полека да го казват в прав текст, значи положението е поне 3 пъти по-сериозно и вероятно вече тотално изтървано от контрол, както беше и още е в Перник.

Edited by deus_pld
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, deus_pld said:

https://frognews.bg/novini/upravliavashtite-taktika-imate-ogromen-problem-znaem-kak-reshim-znaem-dokoga-shte-sme.html

https://www.mediapool.bg/ekoministarat-politicheskata-obstanovka-e-kato-yazovirite---dinamichna-i-iznervyashta-news311759.html

https://www.vesti.bg/bulgaria/emil-dimitrov-burgas-e-zaplashen-ot-voden-rezhim-6114526

 

Тема, което споменах в предишен коментар.

Плашещото в случая е, че щом изродите започват лека-полека да го казват в прав текст, значи положението е поне 3 пъти по-сериозно и вероятно вече тотално изтървано от контрол, както беше и още е в Перник.


За моите скромни 44 години не бях виждал реката тук на село да пресъхне... Само в държава, управлявана от абсолютни изроди може да се стигне до безводие при положение, че има едни от най-големите природни водни ресурси в световен мащаб. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...