Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

11 minutes ago, vinyl_master said:

 

Сещам се, но пък аз нямам никакъв принос за това статукво, сещаш ли се защо?

Мен ме е срам да спомена за лидера ни, но е факт.

 

 

2 minutes ago, w00x said:

И за нас казват: "Ти като им погледнеш лидера ти става ясно що за високоинтелигетна нация става на въпрос."

Много точно ме разбра какво казвам.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 hours ago, vinyl_master said:

 

Сещам се, но пък аз нямам никакъв принос за това статукво, сещаш ли се защо?

Интересно, ти нямаш никаква отговорност относно статуквото с нашия идиот, пък обвиняваш всички американци за статуквото с техния? На базата на каква логика? И още нещо, американците са с този идиот само от няма и 4 години и не е много ясно дали ще продължат. Да те питам ли колко години караме вече с нашичкия? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Що не коментирахте тази „новина“, бе!?

 

Аз така, като го чета Тиквоча излиза, че - Бършем си гъза ама си цапаме топките....

Link to comment
Share on other sites

Още по-жалка история.
Аз ви казах. Малки деца, които са получили поощрение в началото и в момента просто правят някакви хаотични неща без да знаят защо, и дали има смисъл.

 

Аз ли да им обясня на тъпунгерите, че след първоначалното овладяване на заразените в страната, трябваше да отделят ресурс към опазването на границите си, а не във варденето на вече изолираните хора? Тия май не са играли RTSи едно време..

Link to comment
Share on other sites

Добре. Ще го кажа простичко, пък колкото и “еретично“ да прозвучи.

Който ще умира, ще умира. Лекарство скоро няма да има. Ваксина също. Който ще преболедува и ще се въстанови, ще го направи. И колкото по-бързо се измине този естествен път на нещата, толкова по-добре. Смърта не е страшно и необичайно нещо, тя си е естествен завършек. Но светът не може да спре за 2-3-4 години!

Защото това ще доведе до тотална разруха и ще страдат и жезнеспособните, а тези дето им е писано, ще се мъчат още повече!

А от карантина в карантина и в следваща, няма как да се влиза. Истинско безумие ще е това. Пак повтарям. Вирусът НЯМА да изчезне!

Маските нито ви помагат, нито ви спасяват. Най-много бактериална пневмония да си докарате с тях, а после вирусът ще е основание за кликата да иска едни пари от европата, дето да преразпределя. Защото съм сигурен, че никой от вас, правоверните, не си сменя маската на всеки 1.5 - 2 часа. Не си ги сменят и Ге''eралите, дето напоследък и вие започвате да не им вярвате съвсем. Даже, eдининият от тия приказни герои си я носи винаги като лигавник (също като рeдови мангал), а другия никога не съм го виждал дори и в ръка да я държи.  ;)

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, w00x said:

Че кой е казал, че вирусът ще изчезне? Абе защо си повтаряме все едно и също тука? Егати досадното..

А кой казваше колко са яки тия 'мерки'? Егати досадното, дето става, когато ми се налага да показвам на хората вчерашната им позиция!

И не ми излизай пак с онези глупости за здравната система, щото рейтингът ти от  'умен' ще се срине до 'тотално глупав'! И тогава и Капитан Плоска Земя, няма да може да помогне да избършеш фъшкията от себе си.

 

П.п. А тук тия капитан-и са доста.

Link to comment
Share on other sites

Ти мерките ги остави. Моята позиция не се е променила.

Проблемът не е в мерките, а в това как се прилагат. Всички държави (без 1) приеха същите мерки, но по различно време, а в някои и с коренно различни резултати. Това само по себе си е доказателство..

 

Аз зададох друг въпрос.

 

А вече неколкократно осъдих почти всички мерки след първоначалните и очевидната липса на умисъл, и цел в цялата работа.

 

Никой от пишещите тук не е казал, че вирусът ще изчезне от самосебе си като си седим по къщите, но ти и един друг популярен потребител, постоянно го повтаряте като факт. Not cool.

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, w00x said:

Ти мерките ги остави. Моята позиция не се е променила.

Проблемът не е в мерките, а в това как се прилагат. Всички държави (без 1) приеха същите мерки, но по различно време, а в някои и с коренно различни резултати. Това само по себе си е доказателство..

 

Аз зададох друг въпрос.

 

А вече неколкократно осъдих почти всички мерки след първоначалните и очевидната липса на умисъл, и цел в цялата работа.

 

Никой от пишещите тук не е казал, че вирусът ще изчезне от самосебе си като си седим по къщите, но ти и един друг популярен потребител, постоянно го повтаряте като факт. Not cool.

А би ли казал пак за първоначалните мерки? Би ли казал пак и позицията си!?

И наистина никак не е куул да ми разправят, как като седим на два меттра и спазваме правилата на така нареченото - Извънредно положение. нещата ще станат такива, че от чешмите ще потече елей и вино. (Аре холан! Та ти дори не знаеш какво означават тия две неща!). И си набий в главата, че щракането на копчета от вкъщи не отглежда домати и картофи, които  после да се купиш от съответната верига! 

 

А въпроса ти съм сигурен, че цял народ тръпне в очакване да го зададеш ребром, че да имаме тема за размисъл!

Link to comment
Share on other sites

Не. Няма да си пиша позицията за втори път, при положение, че предния път дори не си направи труда да я прочетеш.

 

На мен това ми е пределно ясно, но и в момента не виждам някой да е спрял да отглежда картофи и домати, та не съм сигурен защо изобщо го споменаваш. Ти също си набий в главата обаче, че ако на дядо ти Страхил картофаджията му стане нещо заради новия вирус, защото е диабетик и вече има прекаран 1 инфаркт, картофи няма да видиш доста повече от 2 месеца. И така е във всички отрасли/професии.

 

Въпросът ми е 2 поста над твоя, което отново доказва как егото и нарцисизмът ти не ти позволяват дори да четеш мненията на “по-низшите” в тяхната цялост, а сме удостоени единствено с диагонален прочит и предположения за това, което е останало непрочетено.

 

Все тая. Аз съм ти свикнал. Поне водиш някаква дискусия и не обиждаш в прав текст като.....други.

Link to comment
Share on other sites

Северен поток 2 си замина:

 

https://www.dnevnik.bg/sviat/2020/05/01/4061786_germaniia_shte_ostavi_na_gazprom_samo_50_ot_obema_na

 

Познайте кой ще е следващият газопровод който попада под същият закон :crazy:.

 

Интересно колко време ще им отнеме на путинландия да фалират. С тия цени на петрола, това предлагане и тези войни в които се замесиха... Даже Полша тези дни ги уведоми, че след година и нещо или две ще спрат изцяло да купуват техен газ. Малко по - малко ще си дойдат на мястото.

Link to comment
Share on other sites

онаниев пак избухва с мисъл:

 

И след 13 юли ще има забрани за пътувания, предупреди Ананиев

 

Интересно как очакват да имаме туристически сезон. Колкото и мизер да е. В Гърция ще допускат чужденци които са се тествали преди това. Някой да е чул такавя мярка в Бг? Или примерно вместо карантина да има опция да отиде човек да се тества.

 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, netrootbg said:

онаниев пак избухва с мисъл:

 

И след 13 юли ще има забрани за пътувания, предупреди Ананиев

 

Интересно как очакват да имаме туристически сезон. Колкото и мизер да е. В Гърция ще допускат чужденци които са се тествали преди това. Някой да е чул такавя мярка в Бг? Или примерно вместо карантина да има опция да отиде човек да се тества.

 

 

Ананиев е зле ама Ангелкова срещу нея да тича не мож я стигне....Направо са отчайващи.Тая година Турция ще обере всички туристи,в Анталия хотелите се стягат ударно,тия нашите на какво разчитат не знам....

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, HEMO said:

 

Ананиев е зле ама Ангелкова срещу нея да тича не мож я стигне....Направо са отчайващи.Тая година Турция ще обере всички туристи,в Анталия хотелите се стягат ударно,тия нашите на какво разчитат не знам....

Без българи обаче. Нали си говорехме къде почиваш. Замисли се, че и ти няма да можеш да отидеш. Ако отидеш, после те чакат 14 дни карантина... И то да е само това ще е добре. ангелкова направо и не мога да коментирам, че е плачевно положението. Не се сещам за един кадърен министър. Тия хора в частният сектор ще умрат от глад.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, netrootbg said:

Без българи обаче. Нали си говорехме къде почиваш. Замисли се, че и ти няма да можеш да отидеш. Ако отидеш, после те чакат 14 дни карантина...

 

Грам не ме притеснява карантината,и пак ще съм в Анталия тая година.В Гърция също,и няма да съм само аз.Не познавам човек дето да иска да се прецака с нашето черноморие вече.Аз поне се опарих с доста пари и не мисля да повтарям.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, HEMO said:

 

Грам не ме притеснява карантината,и пак ще съм в Анталия тая година.В Гърция също,и няма да съм само аз.Не познавам човек дето да иска да се прецака с нашето черноморие вече.Аз поне се опарих с доста пари и не мисля да повтарям.

Да де, но предвидил ли си по 14 дни карантина след всяко прибиране от там?

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, netrootbg said:

Да де, но предвидил ли си по 14 дни карантина след всяко прибиране от там?

Предвидил съм,даже ще ми дойде добре :-) Планирал съм разни ремонти из нас,тамън за две седмици ще ги свърша...

Link to comment
Share on other sites

Някак си на фона на неизкоментираното от никой минало на първо четене - Бърсане на гъза, но цапане на... не, не на топките, а на врата. Не мога да се въздържа от постването на Този материал.

Link to comment
Share on other sites

On 4/26/2020 at 9:25 PM, Godfather said:

Аз не съм толкова оптимистично настроен по отношение на турстическия сезон. Направо трябва да го пишат бегàл. Дори и всичко да се отвори официално, с това ниво не страх и безработица, изобщо не виждам кой ще тръгне да обикаля.


Аз вече се обадих в нашето хотелче, всичко си е ОК, на 20-ти юни кацам. Даже вече постнаха първи снимки от Барчето за годината. 
 

On 4/27/2020 at 2:36 AM, Godfather said:

Срамота направо! Как може без главния Сатана, пълна излагация? :lol:


Местен главен Сатана е мангала Костов!
 

On 4/27/2020 at 2:16 PM, vinyl_master said:

 

Ти като им погледнеш лидера ти става ясно що за високоинтелигетна нация става на въпрос.


Така де... :laughing1:
 

On 4/27/2020 at 2:40 PM, netrootbg said:

И това е написано от българин... Не е много добър аргумент, сещаш ли се защо?


Не - не се сещам. Всякаква статистика на тема простотия, дебилизъм, фанатизъм, инцест, пиене на белина и прочее и прочее и прочее е потресающо в наша полза. 
 

On 4/30/2020 at 9:47 PM, gado said:

Добре. Ще го кажа простичко, пък колкото и “еретично“ да прозвучи.

Който ще умира, ще умира. Лекарство скоро няма да има. Ваксина също. Който ще преболедува и ще се въстанови, ще го направи. И колкото по-бързо се измине този естествен път на нещата, толкова по-добре. Смърта не е страшно и необичайно нещо, тя си е естествен завършек. Но светът не може да спре за 2-3-4 години!


Това го казах преди около два месеца - и включих Вентилатора... :laughing1:
 

======================================================

 

Страшен ташак е да четеш след две седмици какви глупости са писани преди две седмици! :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

On 5/10/2020 at 11:45 AM, HEMO said:

 

Грам не ме притеснява карантината,и пак ще съм в Анталия тая година.В Гърция също,и няма да съм само аз.Не познавам човек дето да иска да се прецака с нашето черноморие вече.Аз поне се опарих с доста пари и не мисля да повтарям.

 

Абсолютно. Ако ще ходим на море - Гърция и Турция. Тук няма да стъпя, каквото ще да става. Ще си седим в Пловдив, ще си ходя на балкана, но на нашето море - няма да ида. Още повече да изнудват с карантина и т.н. - ми няма да стане.

Аз чакам Ердоан да дръпне ушите на Тулупа, защото Тулупа мислел да не пада карантината и се сещайте как от 1.6 като отворят Турция и нашите не искат да идат на пазар, заради 14-те дни, чичо Реджеп ше откачи и тоя ше му смърди вратът на изгоряла трансмисия...

Link to comment
Share on other sites

Ааууу Ти да видиш!

Тая ако имаше и капка идея на какъв точно пост е назначена. Ама поне капка, нямаше да дрънка глупусти, които бледнеят само пред тези на Тулупа.

Шматката демонстрира типичното по потребителски тъпо схващане, че млякото кравите го ''дават'' директно в удобни опаковки и в свинефермите се отглеждат различни по вид пържолки и кебапчета.

А ако си имаше дори и бегла представа, че съществува нещото, наречено Причинно-следствена връзка....

Но пък е глупава и послушна, което я прави идеален кадър в правителството съставено от парашутисти.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...