Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

Арестуваният след бой на пътя: Всеки би го направил, ако е със семейството си ВИДЕО - това момче го познавам бегло от тренировки, но е интелигентно младо момче и е абсурдно да му повдигат обвинение заради тоя мангал!

За съжаление в държавата на циганите всичко е възможно. Мой близък приятел беше в подобна ситуация: столипиновски циганин с раздрънкан опел го засича и му отнема предимство. Съответно моя човек му свирка с клаксона и присветка, а мангала започва да го псува и да размахва средни пръсти. Съответно нашия спира пред него, и му вкарва няколко тупаника без много-много обяснения, за което отнесе 3 години условно + някаква глоба. 

Не казвам, че това е начина и като цяло съм против саморазправата, но ако нагъл циганин те псува и се държи агресивно към теб как се очаква да реагираш, баси...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Явно трябва да се усмихваш любезно... Ето и на мен се опитват да ми вменяват подобна позиция... 

Между другото аз също съм на мнение, че постоянното раздуване на глобите до нищо добро няма да доведе. Единствено ще пострадат хора без вина, а основните подвижни проблеми няма да разберат нищо от цялата работа. Да вземат да си включат тъпите камери и да започнат да ги гледат - ето това вече ще има истински ефект. 

Link to comment
Share on other sites

За съжаление в държавата на циганите всичко е възможно. Мой близък приятел беше в подобна ситуация: столипиновски циганин с раздрънкан опел го засича и му отнема предимство. Съответно моя човек му свирка с клаксона и присветка, а мангала започва да го псува и да размахва средни пръсти. Съответно нашия спира пред него, и му вкарва няколко тупаника без много-много обяснения, за което отнесе 3 години условно + някаква глоба. 

Не казвам, че това е начина и като цяло съм против саморазправата, но ако нагъл циганин те псува и се държи агресивно към теб как се очаква да реагираш, баси...

 

Как пък са го хванали? Изненадан съм, че ромите могат да помнят регистрационен номер повече от 4-5 минути, ако изобщо го разчетат.

Link to comment
Share on other sites

Как пък са го хванали? Изненадан съм, че ромите могат да помнят регистрационен номер повече от 4-5 минути, ако изобщо го разчетат.

 

Имал е тоталния малшанс точно в момента да мине патрулка покрай тях. :) 

От друга страна по-добре, че е станало така, защото като знам каква любов и привързаност изпитва въпросният човек към тази конкретна малцинствена група, ако не се бяха намесили полицаите най-вероятно щеше да го осакати от бой и да лежи ефективно заради един нагъл циганин. Та всяко зло за добро, дет'се вика :) 

Link to comment
Share on other sites

https://www.vesti.bg/bulgaria/putin-dade-bylgariia-kato-nazidatelen-primer-za-evropa-6087102

 

"

Путин даде България като назидателен пример за Европа"

 

"България, под натиск отвън, изостави този проект, сега те съжаляват, сега говорят за това да получават нашия газ вече през "Турски поток". Наистина не бих искал цяла Европа да прилича на България, да покаже такава слабост и неспособност да защити националните си интереси ", каза Путин.

"Българските колеги ни уверяваха, че каквото и да става ще се борят за" Южен поток" до края, тъй като той съответства на националните им интереси. Той щеше да засили техния геополитически статут като транзитна страна за газа към Европа, до 400 милиона евро годишно, просто така, само защото има тръба на тяхната територия", заяви президентът на Русия.

Той добави, че българската страна се е надявала да създаде няколко хиляди работни места."

 

От Путин, така де - Русия, по-голяма няма?  :love

Edited by Samo_minava
Link to comment
Share on other sites

Прав е Путин. Ако не беше Тиквата, досега щяхме да продаваме газ на Европа, ама нали трябва да се надупи на хАмерика... Изобщо страната ни е един лошо пример във всяко едно отношение.

Link to comment
Share on other sites

Прав е Путин. Ако не беше Тиквата, досега щяхме да продаваме газ на Европа, ама нали трябва да се надупи на хАмерика... Изобщо страната ни е един лошо пример във всяко едно отношение.

А къде точно щеше да отива този газ? Основният потребител за тази тръба се отказа. Европейските инвеститори също. Путчо просто се опитва да обясни как ние едва ли не сме отказали супер печеливш проект. Вижда се в какъв икономически подем са и какво икономическо чудо сътвори.
Link to comment
Share on other sites

Американски, предполагам?

Нямам си на идея от къде идва газа в Босна. Дори и да идва една част от Русия, но е изцяло. Все пак има доста доставчици в Европа.
Link to comment
Share on other sites

А къде точно щеше да отива този газ?

 

Там, където ще отива и от турски поток.

Ние изпуснахме едни 400 млн. евро на година от транзит при сегашните цени, както и възможността да си договорим добра цена на газта.

Сега каквато и цена да договорим, към нея ще има и транзитни такси, които нямаше да са включени към цената на нашата газ ако тръбата преминаваше през нас. Ама тва са дреболии за такава богата държава като българската.

Нямам си на идея от къде идва газа в Босна. Дори и да идва една част от Русия, но е изцяло. Все пак има доста доставчици в Европа.

 

След 2-3 години идеята ще ти се изясни, повярвай ми :)

 

Поне атомната в Белене да започнат, че иначе след 10 години на всички ще им се изяснят много неща. Като се върне дискотеката и цената на точеца стане кинта киловата.

Link to comment
Share on other sites

Там, където ще отива и от турски поток.

Ние изпуснахме едни 400 млн. евро на година от транзит при сегашните цени, както и възможността да си договорим добра цена на газта.

Сега каквато и цена да договорим, към нея ще има и транзитни такси, които нямаше да са включени към цената на нашата газ ако тръбата преминаваше през нас. Ама тва са дреболии за такава богата държава като българската.

След 2-3 години идеята ще ти се изясни, повярвай ми :)

Поне атомната в Белене да започнат, че иначе след 10 години на всички ще им се изяснят много неща. Като се върне дискотеката и цената на точеца стане кинта киловата.

Толкова си добре, че няма да си губя времето да ти обяснявам на дълго и на широко. Само обаче погледни цената на беляНЕ и каква мощност ще е. След това направи сметка колко години ще се избива. Като финална сметка можеш да погледнеш колко излиза в момента да се направи постигне същата мощност с алтернативни източници.
Link to comment
Share on other sites

 същата мощност с алтернативни източници.

Ъъъ... Алтернативни?  За в България говориш все пак... или по принцип?

Link to comment
Share on other sites

За съжаление в държавата на циганите всичко е възможно. Мой близък приятел беше в подобна ситуация: столипиновски циганин с раздрънкан опел го засича и му отнема предимство. Съответно моя човек му свирка с клаксона и присветка, а мангала започва да го псува и да размахва средни пръсти. Съответно нашия спира пред него, и му вкарва няколко тупаника без много-много обяснения, за което отнесе 3 години условно + някаква глоба. 

Не казвам, че това е начина и като цяло съм против саморазправата, но ако нагъл циганин те псува и се държи агресивно към теб как се очаква да реагираш, баси...

А ако те свали от колата и ти посегне, докато си със сина си на по-малко от годинка? Не ще му отворя черепа, ами не знам!

 

А къде точно щеше да отива този газ? Основният потребител за тази тръба се отказа. Европейските инвеститори също. Путчо просто се опитва да обясни как ние едва ли не сме отказали супер печеливш проект. Вижда се в какъв икономически подем са и какво икономическо чудо сътвори.

 

 

Нямам си на идея от къде идва газа в Босна. Дори и да идва една част от Русия, но е изцяло. Все пак има доста доставчици в Европа.

Кой потребител се е отказал? Основният вносител на газ и петрол в Европа е Русия! Кой се е оказал? 

 

 

Ахмед Доган влезе и в ръководството на ТЕЦ "Варна" - как се официализира купуването на ТЕЦ, при положение, че си бил политик цял живот? Откъде си го докарал този доход?
Link to comment
Share on other sites

 

Ахмед Доган влезе и в ръководството на ТЕЦ "Варна" - как се официализира купуването на ТЕЦ, при положение, че си бил политик цял живот? Откъде си го докарал този доход?

 

Е... Много ясно! От политиката! Най-якият `бизнес` в тази държава. Ама то това поддържане на ,студен резерв`  за 26 милиона на година да беше.... Идея си нямаш Сокола какви страхотни имотчета и местности по черноморието притежава. Всичките закупени с честно изкарани от консултантски дейности пари. Друга бира е, че част от тях са изцяло в Натура 2к, ама пък са добре застроени и поне до миналата година тежко охранявани от местни селяшки мутри и тъмни субекти от НСО.

Link to comment
Share on other sites

Е... Много ясно! От политиката! Най-якият `бизнес` в тази държава. Ама то това поддържане на ,студен резерв`  за 26 милиона на година да беше.... Идея си нямаш Сокола какви страхотни имотчета и местности по черноморието притежава. Всичките закупени с честно изкарани от консултантски дейности пари. Друга бира е, че част от тях са изцяло в Натура 2к, ама пък са добре застроени и поне до миналата година тежко охранявани от местни селяшки мутри и тъмни субекти от НСО.

На мен ми е ясно, че е милиардер даже. Въпросът е как оная смотана комисия ги оправдава тези неща?

Link to comment
Share on other sites

Концесията за летище Пловдив ще бъде прекратена. И рестартирана след месеци
Така се елиминира вторият класиран кандидат - пловдивското обединение между "Тракия икономическа зона" и ПИМК
 


Това беше единствената процедура за концесия на пловдивската аерогара, която събра кандидати. Сега държавата се връща в изходна позиция - с летище, което стои празно и трупа загуби. Така ще е поне още 1-2 години. Защото първо ще се прави нов концесионен анализ, ще се събират оферти и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Долните мизерници от ПИМК, когато и да им подрежеш сухожилията, все е закъсняло действие! Този юридически паразит трябва да бъде затрит от търговския регистър, съден за наистина много селяшки мизерщини (ефективно), а субектите зад него трябва да бъдат пуснати за удовлетворяване на сексуалните нужди на Столипиново и нашибани с пръчки на голо!

Link to comment
Share on other sites

Долните мизерници от ПИМК, когато и да им подрежеш сухожилията, все е закъсняло действие! Този юридически паразит трябва да бъде затрит от търговския регистър, съден за наистина много селяшки мизерщини (ефективно), а субектите зад него трябва да бъдат пуснати за удовлетворяване на сексуалните нужди на Столипиново и нашибани с пръчки на голо!

 

Тиии нали знаеш на кого, всъщност, е PIMK? Ще ги закрият с държавата, евентуално... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ъъъ... Алтернативни?  За в България говориш все пак... или по принцип?

Галине, при цена 20 милиарда за 2000MW, нали се сещаш кога ще се избие този проект. И то 20 милиарда бяха преди години. Вече може би са повече.

 

Кой потребител се е отказал? Основният вносител на газ и петрол в Европа е Русия! Кой се е оказал?

Eni се отказаха. И да не забравяме, че проекта беше спрян от путлерчо. ЕС просто му бяха ударили спирачка докато отговори на изискванията.
Link to comment
Share on other sites

Аз за алтернативите питах....

Алтернативи колкото искаш. Повече ВЕЦ-ове, вятър, газови централи... Изключвам соларките от списъка умишлено.

 

edit:

Трябват и още ПАВЕЦ-и.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...