Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Новите триноги за скорост на КАТ се оказаха пълна катастрофа!

Смях. Имам някакъв спомен, че бяха много по - скъпи от цитираната сума от 20 000 евро на бройка. Обаче радарите са им даже по - качествени отколкото е нивото на цялата полиция.

Link to comment
Share on other sites

Толкоз - къмто 40000 лева бяха тия... И сега да се види кой е доставчика, кой е китайския производител... Или накратко какви боклуци са пробутани... Смях в залата за народна сметка пак... Щото те си събраха парите в пъти - поне като за себестойност. 

Link to comment
Share on other sites

Това ми намирисва на партенка, просто на милиционерите им е много мъка че не могат да взимат пари на ръка... да не говорим че и много "наши" хора изгоряха....

Link to comment
Share on other sites

Това ми намирисва на партенка, просто на милиционерите им е много мъка че не могат да взимат пари на ръка... да не говорим че и много "наши" хора изгоряха....

 

Абе хич няма да ме учуди да е истина... Пък и лесно могат да проверят - за рекламации и ремонти има документи. 

 

Между другото откога унгарците взеха да правят такава техника?  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

В много случаи камерата определя българската регистрационна табела като чужда, с несъществуващи символи или с некоректни знаци на кирилица.

Наистина намирисва на партенка.

Някой скоро да е виждал български регистрационен номер с букви на кирилица? Отдавна се използват само такива налични и в латиница.

Link to comment
Share on other sites

Между другото откога унгарците взеха да правят такава техника?  :laughing1:

Предполагам си чувал навремето за Videoton. Не всички бивши соц. републики си затриха производствата и прогониха специалистите.

Хората продължават да се развиват, а покрай такива концерни винаги изникват още фирми в бранша.

 

Videoton with over 50 years tradition in electronics manufacturing is one of the most significant CEM company of the CEE region.

Being among TOP 30 worldwide and TOP 5 in case of European EMS providers, Videoton can offer its customers a unique service package.

Link to comment
Share on other sites

На мен ми е интересно каква е цената на камерата и на каква цена е закупена от нашите тикви. Като с патрулките новите - колата с фул екстри гони 40, те взели сума коли на по 38, с почти базово оборудване. Накрая излезе, че и камерите дето са в патрулките, не могат да снимат при затворена врата, защото стъклото било под специфичен ъгъл и пречело на снимките, което, разбира се, не е проверено, че да може после да се купуват нови камери/патрулки. Изобщо сме в държавата на крадливите идиоти, дето само се чудят кое да "усвоят" за себе си.

Link to comment
Share on other sites

Цени определено няма и само с евентуално запитване могат да се разберат. Тук го има и момента, че когато купуваш на едро хората по принцип дават едни други цени...

 

=====================================

 

Сега чувам, че ще се дискутира в сабахляшните блокове казуса с камерите - който има време да погледне, щото аз имам радиатор да подменям...  

Link to comment
Share on other sites

Според катаджия "оператор" в първия следобед на асеновградско шосе триногата е "заработила" над 70к лв в глоби.... Та цената не е от особено значение,имат поне две години гаранция.Виж комисионните са друга бира...На редовите катаджии тия камери хич не са им се нравят,висят като сополи покрай тях и си бъркат в носа.

Link to comment
Share on other sites

Нищо не висят - камерата се поставя и се отива да се пие. После се прибира. Имата поставяне и прибиране по 10-на мин и надолу... НО - няма лапаница. 

 

Link to comment
Share on other sites

Нищо не висят - камерата се поставя и се отива да се пие. После се прибира. Имата

Никъде не отиват кибичат на близо щото веднага е изчЕзнала резко ;-)

Link to comment
Share on other sites

На портиера ми съпругата работи в заведение на Карловско - ТОЧНО където слагат камерата - и всеки път се обажда да каже като е сложена, защото той ходи да я прибира. Да започвам ли да ти разказвам колко точно седят до нея? 

Link to comment
Share on other sites

На изкачване към надлез Родопи от Макдонълдс, триногата я слагат точно преди изкачването в дясно една запушена улица и те са на 10 метра в улицата в патрулката да я пазят. Никога не я оставят, от другата страна правят същото, влизат в улицата, иначе камерата ще изчезне яко дим...

 

 

 

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

На портиера ми съпругата работи в заведение на Карловско - ТОЧНО където слагат камерата - и всеки път се обажда да каже като е сложена, защото той ходи да я прибира. Да започвам ли да ти разказвам колко точно седят до нея?

Спориш за глупости не я оставят никога без надзор,минавам от там по пет пъти на ден...

Link to comment
Share on other sites

Спориш за глупости не я оставят никога без надзор,минавам от там по пет пъти на ден...

 

Аз не споря, аз ти казвам, че никой не виси до нея - да, наблизо са, но не клечат в храстите до триъгълника! И аз да бях и аз бих седнал да си пия питието. Отделно пък кой и за чий чеп би откраднал нещо, което нищо не му върши и освен на КАТ няма на кой друг да го продаде? 

 

Всъщност нямаше ли вече един такъв опит и то посред бял ден пред очите на келешите? 

Link to comment
Share on other sites

Аз не споря, аз ти казвам, че никой не виси до нея - да, наблизо са, но не клечат в храстите до триъгълника! И аз да бях и аз бих седнал да си пия питието. Отделно пък кой и за чий чеп би откраднал нещо, което нищо не му върши и освен на КАТ няма на кой друг да го продаде?

Не клечат непрекъснато до нея а в колата паркирана на близо по възможност без да се вижда.На всякъде е така.По данни на вестникарите:

"...За всяка от камерите, наречени „Стационарни преносими уреди за контрол на скоростта ARH CAM S1”, са платени по около 20 000 евро. Купени са с обществена поръчка миналата есен..."

 

Токова народ им има зъб,че само да я оствят без надзор и е зачезнала...дори само да видят физиономиите на фуражките :)

Link to comment
Share on other sites

Токова народ им има зъб,че само да я оствят без надзор и е зачезнала...дори само да видят физиономиите на фуражките :)

 

ХАХАХАХАХАХАХА виж за това не се замислих!!! Така повечето достъпни кутии са надлежно напръскани със спрей... Па нека снимат...  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...