Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

Имало много лесен начин да се реши проблема с глобалното затопляне:

https://it.dir.bg/nauka/yadrena-voyna-shte-spasi-zemyata-ot-globalnoto-zatoplyane

Не вярвам двете държави да липсват много на някой. Тъкмо и населението ще спадне хем в момента, хем и в бъдещите прогнози, че тия от Пакистан не е истина как да размножават.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Скоростната тангента не е издържала 30% по-голям трафик

 

Много ме кефи и как от 3 ленти в посока, почти целият трафик е в средната и най - лявата лента. През най - дясната лента минава сигурно не повече от 20% от целият трафик... Интересно когато си карам в нея и съм с по - висока скорост от тези в средната, дали това се води изпреварване?

Link to comment
Share on other sites

Скоростната тангента не е издържала 30% по-голям трафик

 

Много ме кефи и как от 3 ленти в посока, почти целият трафик е в средната и най - лявата лента. През най - дясната лента минава сигурно не повече от 20% от целият трафик... Интересно когато си карам в нея и съм с по - висока скорост от тези в средната, дали това се води изпреварване?

не и ако има в началото на участъка знак Ж1(или Ж3, абе някакво Ж...).

Link to comment
Share on other sites

Трагедия! Трябваше една инсталация да бъде експонирана в Гърция, но докато се натуткат сега ще си е в Пловдив, все още не съвсем ясно къде.... Трагични са в общината.
Link to comment
Share on other sites

По този повод си спомням за обява за работа в някаква администрация точно за IT специалист.Имаше съответните изисквания,но обявената заплата беше близко до минималната РЗ..

Link to comment
Share on other sites

Де не критикуваме прибързано. 

Нямах възможност да проверя, но може би някъде има обявен конкурс за избор на доставчик на нов сертификат и още не е решено коя от "нашите фирми" да го спечели  :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Мислел съм си, че единствения начин всички тия да освободят държата от присъствието си и ръководенето ѝ задкулисно или явно, е да се съберат в Народното събрание или Президентството и да бъде пусната една бомба. 

Link to comment
Share on other sites

Мислел съм си, че единствения начин всички тия да освободят държата от присъствието си и ръководенето ѝ задкулисно или явно, е да се съберат в Народното събрание или Президентството и да бъде пусната една бомба. 

Няма да стане! Все ще останат баш хората в сянка, които не стъпват в Народното събрание и Президентстото и ще е същото - трябва да се мине през еднолично управление, което да направи истинска ревизия за незаконно придобито имущество в последните 50-60 години и да го конфискува и накаже виновните - аз съм навит да се нагърбя ако кажете :D

 

Още една безполезна агенциика, която ще гълта милиони и ще върши никаква работа ръководена от малоумни калинки и малинки!

 

Въздухът в Пловдив е токсичен! 40-те станции под тепетата показват екстремни стойности Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

А всичко е толкова елементарно - пускаш като начало цивилни коли със служители на МВР по магистралите, за 6 месеца катастрофите ще намалеят, хазната ще се напълни с глоби, а КАТ с книжки, които ще отлежават. Международните тираджии и те ще бъдат пресяти с нови. Много нахални типове станаха, без никакъв страх.

Тези, които са на ръба да правят нарушения ще забравят и да си го помислят.

Аз, туристът, при прибиране с една от колите ми след Мюнхен (около Розенхайм, където са пословично гадни полицаите), съм бил проверяван след като бях спрял да закупя винетка. Спадаха ми зимните гуми и миришеха за наркотици :) Само куче не ми пуснаха. Също такова БМВ (естествено кафЕво, без никакви отличителни знаци :) ) предната година пак в тази посока директно на магистралата мина пред нас, изписа си рутинния надпис "Follow me" и отбихме. Аз напрежение по много по-натоварените немски магистрали, на които се кара в пъти по-бързо не съм виждал досега, а съм пътувал, не съм минавал транзитно 5-6 пъти и дотам. И въпреки това не е като да съм редовен участник по магистралите им, а не е като да не съм бил проверяван. Тук все се търси топла вода, вместо да я пуснем от местата, в които тече от десетки години. Абе, усвояване да има.

Link to comment
Share on other sites

Тоя Плевнелиев е пълен олигофрен, няма ли да се напъха някъде в миша дупка и да си мълчи вече?!

 

 

Арестът на бившия министър Николай Цонев ще струва 100 хил. лв. на данъкоплатците - ето така завършват акциите за корупция!
Link to comment
Share on other sites

Прочетох отговора, не мога да не се посмея.. :)) Пък и имам алергия към всички които изведнъж скокнаха да защитават християнските ценности в последно време. Или просто е алергия към идиоти? .. Да очакваме ли инквизиция ?

Християнство, Рождество и Дядо Коледа заедно ? IQ-то пада още .. :))

Ислямисти не изнасилвали. В повечето страни това е така и без да си имат Орбан :)) Много ниски стандарти има пишещият, щом се радва на такива неща

Останалото .. сравнявайки с Чехия която е с подобно население, ами Унгария не изглежда като някакво чудо :)) И тук пак си нямаме Орбан ...

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

Виктор Орбан в момента почти няма как да има сбъркан ход. Все ще е в негова полза и тепърва се засилва за скок :)

Интересни времена се задават през следващата година.

Link to comment
Share on other sites

Прочетох отговора, не мога да не се посмея.. :)) Пък и имам алергия към всички които изведнъж скокнаха да защитават християнските ценности в последно време. Или просто е алергия към идиоти? .. Да очакваме ли инквизиция ?

Християнство, Рождество и Дядо Коледа заедно ? IQ-то пада още .. :))

Ислямисти не изнасилвали. В повечето страни това е така и без да си имат Орбан :)) Много ниски стандарти има пишещият, щом се радва на такива неща

Останалото .. сравнявайки с Чехия която е с подобно население, ами Унгария не изглежда като някакво чудо :)) И тук пак си нямаме Орбан ...

 

Християнските ценности са предлог да не се допускат хора, които не желаят да възприемат нашия начин на живот и искат да налагат своите бавноразвиващи халифати и подобни дебилизми! Защото като съм виждал какви скандирания и искания имат тези хлебарки, ако беше в САЩ, перчема щеше да им е бил шута отдавна! muslim-immig-768x456.png_67791938_binladenprotest_getty.jpg

Само при вида на подобни демонстрации директно арест на всичките и шута в задника към Близкия Изток да си търсят там Халифати и кози да ебат!

Виктор Орбан в момента почти няма как да има сбъркан ход. Все ще е в негова полза и тепърва се засилва за скок :)

Интересни времена се задават през следващата година.

Орбан могат да го натиснат със санкции от ЕС, така че и това не е вярно! Накъде ще е тоя скок?

Link to comment
Share on other sites

Християнските ценности са предлог да не се допускат хора, които не желаят да възприемат нашия начин на живот и искат да налагат своите бавноразвиващи халифати и подобни дебилизми! Защото като съм виждал какви скандирания и искания имат тези хлебарки, ако беше в САЩ, перчема щеше да им е бил шута отдавна! muslim-immig-768x456.png_67791938_binladenprotest_getty.jpg

Само при вида на подобни демонстрации директно арест на всичките и шута в задника към Близкия Изток да си търсят там Халифати и кози да ебат!

Орбан могат да го натиснат със санкции от ЕС, така че и това не е вярно! Накъде ще е тоя скок?

Никакъв предлог не са. А тези пробващи се да пробутват такива идеи за мен са на същото ниво като тези от снимките.

Чехия е от една от държавите заплашвана от санкции защото отказа да приеме бежанци. Тук по официални данни към 80% от населението са атеисти, та очевидно може и без такива "предлози" :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...