Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

На мен ми е интересно каква е цената на камерата и на каква цена е закупена от нашите тикви. Като с патрулките новите - колата с фул екстри гони 40, те взели сума коли на по 38, с почти базово оборудване. Накрая излезе, че и камерите дето са в патрулките, не могат да снимат при затворена врата, защото стъклото било под специфичен ъгъл и пречело на снимките, което, разбира се, не е проверено, че да може после да се купуват нови камери/патрулки. Изобщо сме в държавата на крадливите идиоти, дето само се чудят кое да "усвоят" за себе си.

 

За колкото и да са ги купили  са си избили парите няколкократно дори и да не работят повече...

Нищо не висят - камерата се поставя и се отива да се пие. После се прибира. Имата поставяне и прибиране по 10-на мин и надолу... НО - няма лапаница. 

 

 

 

Висят, че им бяха взели една от Ботевградско в София още в самото начало! Ти нали се сещаш колко жертви ще паднат от тия камери, ако ги оставят ей така без надзор :D 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Висят, че им бяха взели една от Ботевградско в София още в самото начало! Ти нали се сещаш колко жертви ще паднат от тия камери, ако ги оставят ей така без надзор :D

 

Колко са я взели - не е много ясно... Но явно аз нещо не се изразявам достатъчно разбираемо. Нека питам тебе - ако можеш да си седнеш на масата и да си гледаш камерата, ще седиш ли в храстите до нея или в колата до нея? Щото аз не бих го направил.   

Link to comment
Share on other sites

Колко са я взели - не е много ясно... Но явно аз нещо не се изразявам достатъчно разбираемо. Нека питам тебе - ако можеш да си седнеш на масата и да си гледаш камерата, ще седиш ли в храстите до нея или в колата до нея? Щото аз не бих го направил.   

Принципно може и да си пият на тая маса, не ги знам :D

 

 

Документи от Митниците: Булгартабак генерира контрабанда за милиарди
Link to comment
Share on other sites

 

Добро утро! Това е от около 25 години. Колко правителства се захраниха, колко милионерчета изникнаха... Сега е смях в залата. 

Link to comment
Share on other sites

Защо? Истинското време е зимното.

Кой го определя това? Всичко се променя. И климата се променя също. Според мен и не само мен, лятното е много по - добре да се запази в момента. Лятото е по - светло до по - късно. Зимата също ше е така. Веднага се сещам за един пример. Ние сме най - западната част на +2 часовата зона. Сърбия е най - източната държава с +1. Зимата според тяхното им часово време в 15:30 вече е тъмно. За сметка на това се съмва абсурдно рано. Нямам познат който да не предпочита по - късното стъмване.

Имаше и международно гласуване. Резултатите бяха категорично за запазване на лятното часово време.

Link to comment
Share on other sites

Ако питате мен, по-добре нищо да не се пипа след толкова години, но ако трябва да се пипа съм твърдо зад късното стъмване.

За това говоря. Ежедневието на хората е различно отколкото преди години.
Link to comment
Share on other sites

Съветът за електронни медии обяви становището си за участието на Иван Главчев-Ванко 1 в риалити формата VIP Brother.

 

От СЕМ постановиха, че не могат да се намесват в редакционната независимост и в избора на гости на телевизиите.

 

Участието на Ванко 1 във формата е програмно решение на Нова телевизия.

 

"Влизането му в къщата не нарушава Закона за радиото и телевизията, така че няма как решението ни да е друго", коментира пред "24 часа" председателят на СЕМ София Владимирова.

 

СЕМ препоръчва на Нова телевизия да премести предаването в друг час или да постави знак за възрастово ограничение заради нецензурните изрази и езика на омразата, които излизат от предаването. В момента риалитито се излъчва в праймтайма.

 

"Дневник" публикува отговора на СЕМ по зрителски сигнал, в който се казва:

 

"Този телевизионен формат е психологически и социален експеримент по своята същност и в този смисъл в него е заложен и елемент на провокация към зрителя. Екипът е събрал различни представители на българското общество, включително и бивши затворници."

 

От СЕМ изтъкват още, че във формата се сблъскват различни позиции, а водещите и събеседниците не насърчават поведението на участниците.

 

Междувременно Ванко 1 напусна къщата под предлог, че има здравословни проблеми, а британският вестникк "Гардиън" публикува на сайта си пространен материал по темата, в който писа, че скандалният участник е напуснал VIP Brother след сигнали на зрители и правозащитни организации на жени, пострадали от насилие и трафик на хора.

 

През 2003 г. Иван Главчев бе задържан и обвинен за сводничество, организиран престъпен трафик на жени и незаконно притежание на оръжие. Той бе осъден на 12 години затвор, но заради прословутата поправка на чл. 155 от Наказателния кодекс, с която драстично бяха намалени наказанията за сводничество, Ванко 1 излежа едва половината от присъдата си.

 

 

Мамини класици... Откога разправям аз, че СЕМ е смислен като спирала на ялова жена... Поредни върхове в дебилщината, поредни резили в макро мащаби... 

Link to comment
Share on other sites

В очакване сме "Господари на ефира" да връчат Златен скункс на "Господари на ефира".

:lol: :rofl:

Уникален резил! Тия се изплюха върху цялата идея за разследваща журналистика. Даже не е смешно, а е доста жалко!

Link to comment
Share on other sites

 

Няма какво да се коментира - нещата са ясни. Лигльото е моментално уволнен на мига, което обаче не променя факта, че явно не са добре затегнати редиците сред провинциалните репортери и се случва да се намъкне някоя мишка, която да се опита да стане известна по идиотски начин... Ще се самоцитирам от вчера:

 

А тук да ме прощават Господари, но те са си виновни. Не може да не си инструктираш репортерчетата, брат. Ева Веселинова я биха, скубаха, дума не каза, тоя пикОч се опита да вади дивиденти от дреболия. Иначе ако трябва да сме точни няма лъжа - хвърлиха ли го на бетонна плоча - хвърлиха го. Той пък взе че се опита да падне... Ама и да пада не знае как... Сега че още на старта това с бетонната плоча като подробност вонеше яко е друга тема. 

Затова като ползваш за без пари такива провинциални шмугълчета - устава наизуст и редовни оперативки с инструктаж. Ама то така става като не сте ходили в казарма, резили.

 

Link to comment
Share on other sites

F-35B претърпял първата си катастрофа. Всъщност то май се очакваше, че ще се стигне до там след стотиците оплаквания на пилотите. На скоро бях чел, че американските военни намерили над 270 грешки от софтуера за управление, та чак до сглобката. Чудя се защо все още имат доверие на Локхийд Мартин, още повече като се вземе в предвид не реално високата цена на самолета.

Link to comment
Share on other sites

F-35B претърпял първата си катастрофа. Всъщност то май се очакваше, че ще се стигне до там след стотиците оплаквания на пилотите. На скоро бях чел, че американските военни намерили над 270 грешки от софтуера за управление, та чак до сглобката. Чудя се защо все още имат доверие на Локхийд Мартин, още повече като се вземе в предвид не реално високата цена на самолета.

С машините се случват такива неща. И колкото са по-сложни, толкова повече възли и елементи имат за вероятно авариране.

А Локхийд и Боинг произвеждат бойни самолети още от ВСВ и на практика така са се впили в държавната цица, че са се враснали в нея и вече са част от държавата.

Освен това за военната им индустрия тези компании нямат заместител, така, че тук не просто става въпрос за имане или нямане на доверие.

 

П.п. Намирам интересна аналогия в историите на създаването на този самолет и германския Ме-262. В американския случай в момента са на етапа на съчетаването на микроскоп с15 килограмов чук, гумени галоши и анални топчета в едно устройство. А германците са успели тогава да преболедуват този етап, и макар и за кратко (заради преболедуването, дето им е изяло сума време), да имат на разположение една върховна и без аналогова машина.

Link to comment
Share on other sites

Няма какво да се коментира - нещата са ясни. Лигльото е моментално уволнен на мига, което обаче не променя факта, че явно не са добре затегнати редиците сред провинциалните репортери и се случва да се намъкне някоя мишка, която да се опита да стане известна по идиотски начин...

Появи се слух, че "Господари на ефира" преговарят с Неймар  :lol:

Link to comment
Share on other sites

и все пак ще бутнат Бетонния мост преди да има алтернативи.

голем политик е кметчо.....

 

Много ми е интересно защо някои хора продължават да си въобразяват, че от тоя шмугъл зависи нещо и че той взема някакви решения, различни от това с какъв химикал ще подпише това, което му е заповядано да подпише...

 

Идва бум на глобите! Свързват видеонаблюдението в Пловдив с МВР, камери ловят нарушителите масово

 

 

https://trafficnews.bg/plovdiv/idva-bum-globite-svarzvat-videonablyudenieto-plovdiv-mvr-117526/

 

Гръмки заглавия...

 

Все пак четеш Лайнафик нюз! Иначе наистина има надуване, дочух, че са хакнали 1000 лева за минаване на червено. Като знам обаче как некйадрно и безхаберно се интерпретират някои ситуации, отново ще страдат невинни хора...

Link to comment
Share on other sites

 

Арестуваният след бой на пътя: Всеки би го направил, ако е със семейството си ВИДЕО - това момче го познавам бегло от тренировки, но е интелигентно младо момче и е абсурдно да му повдигат обвинение заради тоя мангал!

 

Link to comment
Share on other sites

1000лв на червено? Малоумници ли са какви са тези? В Германия 1500€ ли е минаването на червено? И как ще се следи това с камерите?

 

Иначе младото момче много хубаво го приспа тоз бежанец с един удар. Малко му е това трябваше да му спука простата глава. Ще удря два пъти колата. Ех...

Edited by sasshko
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...