Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

Никакъв предлог не са. А тези пробващи се да пробутват такива идеи за мен са на същото ниво като тези от снимките.

Чехия е от една от държавите заплашвана от санкции защото отказа да приеме бежанци. Тук по официални данни към 80% от населението са атеисти, та очевидно може и без такива "предлози" :)

Ти нещо май грам не стопляш за какво става въпрос! Аз също съм атеист и съм против крайни издуханяци от всякаква религия, само че повечето са само досадни, докато тези стават чак агресивни като съберат стадото хлебарки и не искат да се приобщят към нормалните хора - скандирания Britain go to hell и No democracy we want Caliphate, заслужават директен арест, повдигане на обвинения за тероризъм и екстрадация! Кое точно не разбираш?! Или и ти предпочиташ Халифат вместо демокрация?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ти нещо май грам не стопляш за какво става въпрос! Аз също съм атеист и съм против крайни издуханяци от всякаква религия, само че повечето са само досадни, докато тези стават чак агресивни като съберат стадото хлебарки и не искат да се приобщят към нормалните хора - скандирания Britain go to hell и No democracy we want Caliphate, заслужават директен арест, повдигане на обвинения за тероризъм и екстрадация! Кое точно не разбираш?! Или и ти предпочиташ Халифат вместо демокрация?

Разбирам, че си имаш някаква картинка в главата . Но какво общо имат арестите с традиционните християнски ценности? И те ли са ценност ?
Link to comment
Share on other sites

Разбирам, че си имаш някаква картинка в главата . Но какво общо имат арестите с традиционните християнски ценности? И те ли са ценност ?

Това, че повечето страни са се наблъскали с такава паплач и не правят нищо по въпроса, а според мен пак казвам тия глупости с християнските ценности са предлог да не се наблъскат и те, че видиш ли не се вписват и не почитат техните "традиционни християнски ценности"! Толкова ли не стопляш? Като говорят за тези неща какво си мислиш, че ще правят нови кръстоносни походи ли???

Link to comment
Share on other sites

Това, че повечето страни са се наблъскали с такава паплач и не правят нищо по въпроса, а според мен пак казвам тия глупости с християнските ценности са предлог да не се наблъскат и те, че видиш ли не се вписват и не почитат техните "традиционни християнски ценности"! Толкова ли не стопляш? Като говорят за тези неща какво си мислиш, че ще правят нови кръстоносни походи ли???

Говорят глупости, това правят.

Ако ценностите на някой са базирани на християнството, а не на здравият разум, то нещо много сериозно куца.

Какъв е предлога в България да се ползва тази глупост? Като там бежанците и да ги връзваш, пак се опитват да избягат.

Май ти не стопляш, че наличието на бежанците се използва за да се пробутват тези идеи.

Няма как една глупост да оправдава друга такава.

Link to comment
Share on other sites

Ясене, сърбите имат една приказка "Море зАщо се правиш на йЕбан у главу?"

Без много обяснения ще ти кажа, че именно благодарение на вярата и тези ценности в момента не си обрязан и с чалма (това ако си раждан в България). Оставям те сам да се сетиш какво и защо ти казвам. Ако не можеш - почни да четеш Българска история.  

Link to comment
Share on other sites

СРС от делото „Иванчева“: Имам оферти от Специализирана прокуратура за петнайсе' хиляди ле'а те да я напра'ат

 

https://mobile.frognews.bg/article/167043/

Може и да е "фейк нюз", яд ме е че тази женица замина курбан за прасетата. Вяла подкрепа от страна на жителите на" Младост". Сега ще им застроят и трафопостовете...Майната им.

Link to comment
Share on other sites

Хахахаха крадеца вика дръжте крадеца! Говорейки за хибридни войни и приписвайки лайна в световен мащаб на Путака, включително и тези, които САЩ направиха! За задаващата се дългова криза сигурно пак той е виновен...

 

Картел при "Гражданска отговорност" доведе до 53 млн. евро глоби в Румъния я как може да работят институциите в страна, която преди 10-15 години беше зад нас!
Link to comment
Share on other sites

 

Хахахаха крадеца вика дръжте крадеца! Говорейки за хибридни войни и приписвайки лайна в световен мащаб на Путака, включително и тези, които САЩ направиха! За задаващата се дългова криза сигурно пак той е виновен...

 

 

Представям си картинката как автора на тоя пасквил, отива при жълтите жилетки и им казва, че всъщност протестират заради хибрида Путин, а не защото им вдигат данаците и горивата!?!?

Link to comment
Share on other sites

как може да работят институциите в страна, която преди 10-15 години беше зад нас!

В момента ние сме 10 години зад тях по всеки един показател. Жалко, че си нямат някой като Буда да ги дръпне още повече напред!

Link to comment
Share on other sites

В момента ние сме 10 години зад тях по всеки един показател. Жалко, че си нямат някой като Буда да ги дръпне още повече напред!

След 10 ще сме 20 години зад тях, докато нещата се случват така в нашата родина: 

Хванаха висши служители на НАП, източвали ДДС - акция тръбене и щети за близо милиард от ДДС - джобовете на народа! Делото срещу Мария Мургина пред финал

 

и хоп (вече са минали 8-10 години от началото и повечето хора даже не знаят коя е) 

Явно противоречиви доказателства" окончателно оправдаха Мургина по делото за натиск над подчинена

 

 

Сега гледам арестували Баневи и обвинения за пране на пари, източвания на ДДС и не знам какво си за обща стойност над милиард пак... Колко ли години ще трябва да чакат да ги оправдаят?!

Link to comment
Share on other sites

0 години ;)

Баневи ги обвиняват за неща за които е изтекла давността отдавна. Да не говорим, че част от нещата са абсурдни. Единствено за оръжията могат да ги осъдят.

Link to comment
Share on other sites

0 години ;)

Баневи ги обвиняват за неща за които е изтекла давността отдавна. Да не говорим, че част от нещата са абсурдни. Единствено за оръжията могат да ги осъдят.

Няма такъв филм като 0 години :) Явно не си се сблъсквал с българската съдебна система за да разбереш за какво става въпрос и колко време са делата...

Link to comment
Share on other sites

Според мен той имаше предвид, че изобщо няма да чакат да ги оправдават.

Аз разбрах какво имаше предвид напълно, но пак казвам няма да вдигнат толкова шум и простотии и да ги оправдаят веднага, защото ще се изложат много! Ще се влачат тези неща и след години ще станат нещата...

 

Злополучният ремонт на "Графа" - 100% щета за еврофондовете
Link to comment
Share on other sites

0 години ;)

Баневи ги обвиняват за неща за които е изтекла давността отдавна. Да не говорим, че част от нещата са абсурдни. Единствено за оръжията могат да ги осъдят.

 

Ванка, не мога да не се обадя - къде я видя тая изтекла давност? Петте са ясни, но петнайсетте, недавностните? Тва е коптор с лайна ко някой си направи труда да разрине тия два боклука трябва да гният доживот! 

Link to comment
Share on other sites

Ванка, не мога да не се обадя - къде я видя тая изтекла давност? Петте са ясни, но петнайсетте, недавностните? Тва е коптор с лайна ко някой си направи труда да разрине тия два боклука трябва да гният доживот!

Обвиняват ги за неща от времето на приватизацията. Следващите обвинения са за 2005-та година. Те уж се вписват в сроковете, но обвиненията са абсурдни. Най - малкото, когато вече са собственици могат да правят каквото си искат. Не можеш да ги осъдиш, че са решили да си закрият предприятието или да го фалират.

 

С 0-та години визира, че няма да ги осъдят за това за което ги обвиняват. Единствено обвинението за оръжията има някакъв шанс.

Link to comment
Share on other sites

Ясене, сърбите имат една приказка "Море зАщо се правиш на йЕбан у главу?"

 

Без много обяснения ще ти кажа, че именно благодарение на вярата и тези ценности в момента не си обрязан и с чалма (това ако си раждан в България). Оставям те сам да се сетиш какво и защо ти казвам. Ако не можеш - почни да четеш Българска история.  

Аз пък да ти кажа, че ако в 21 век ценностите ни са базирани на християнството, а не на собствените ни разбирания, то имаме сериозен проблем. :)

Някак си не вярвам, че се държите по начина по който се държите благодарение на християнството ..

Пък като ще четем история, да не забравяме, че доста глави са паднали за да си натресем сами същото това християнство ;)

Link to comment
Share on other sites

Обвиняват ги за неща от времето на приватизацията. Следващите обвинения са за 2005-та година. Те уж се вписват в сроковете, но обвиненията са абсурдни. Най - малкото, когато вече са собственици могат да правят каквото си искат. Не можеш да ги осъдиш, че са решили да си закрият предприятието или да го фалират.

 

С 0-та години визира, че няма да ги осъдят за това за което ги обвиняват. Единствено обвинението за оръжията има някакъв шанс.

Абсолютно на същото мнение съм,със тази разлика,че за оръжието не могат да ги осъдят... Къщата в която са намерени оръжията се е водила "фирмена резиденция" тоест достъп са имали много други хора отделно по времето в което са намерили нещата са били дост дълго извън страната.Всеки треторазряден адвокат ще ги измъкне. Цялата тази патардия цели сплашване на определени кръгове от бизнеса да се отчитат където трябва навреме показване на мускули пред Брюксел и отклоняване на вниманието на хората от реални проблеми... Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

Абсолютно на същото мнение съм,със тази разлика,че за оръжието не могат да ги осъдят... Къщата в която са намерени оръжията се е водила "фирмена резиденция" тоест достъп са имали много други хора отделно по времето в което са намерили нещата са били дост дълго извън страната.Всеки треторазряден адвокат ще ги измъкне. Цялата тази патардия цели сплашване на определени кръгове от бизнеса да се отчитат където трябва навреме показване на мускули пред Брюксел и отклоняване на вниманието на хората от реални проблеми...

Това за къщата не го знаех. Значи тотално няма за какво да ги хванат. Забелязвам и как много се спекулира на тема офшорки в Бг. Дано някой излезе някой ден да обясни, че да имаш офшорни фирми и сметки не е престъпление. Обвинението за над 1 милиард лева също е абсурдно. Нямат толкова капацитет в главите си въпросните "звезди".
Link to comment
Share on other sites

Ами да-няма да бъдат наказани.В България това е невъзможно за хора от такъв калибър.Системата е замислена в полза на власт и пари имащите.Дори от това,което съм чел това е законодателно програмирано.Единствено ще им остане дискомфорта от краткия престой във френския затвор и у нас евентуално може би около задържането.

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

Обвиняват ги за неща от времето на приватизацията. Следващите обвинения са за 2005-та година. Те уж се вписват в сроковете, но обвиненията са абсурдни. Най - малкото, когато вече са собственици могат да правят каквото си искат. Не можеш да ги осъдиш, че са решили да си закрият предприятието или да го фалират.

 

С 0-та години визира, че няма да ги осъдят за това за което ги обвиняват. Единствено обвинението за оръжията има някакъв шанс.

 

Не, ти може да си сигурен, че ще се преметнат едни активи оттук - дотам и всичко ще си мине като обичайната пушилка (справка - всички от тая стърга). Като почнем от от това, че няма грамотни прависти да съставят читаво дело срещу тия или когото и да било и стигнем до факта, че никой няма мерак да го прави като цяло, ясно е какво ще стане - може и да платим пак в Страсбург... Принципно няма такъв филм като "могат да правят каквото си искат", въпреки че у нас се прожектира постоянно в стил сериал. АКО - акото мирише, но - АКО искат наистина да свършат нещо срещу тях и такива като тях, то има прекрасни начини да го направят, дори и в нашата тъпанарска система. И пак стигаме до "а дано, ама надали" 

 

Аз пък да ти кажа, че ако в 21 век ценностите ни са базирани на християнството, а не на собствените ни разбирания, то имаме сериозен проблем. :)

Някак си не вярвам, че се държите по начина по който се държите благодарение на християнството ..

Пък като ще четем история, да не забравяме, че доста глави са паднали за да си натресем сами същото това християнство ;)

 

Ясене, пак не вдяваш - в 21 век щеше да си с чалма и евентуално 4 жени, ако това те влече - нещо неясно ли се изразявам? Сериозният проблем е с вълната от чалми, но такива като тебе с твоите разсъждения ще го усетят много късно (то това е идеята всъщност). Тъкмо когато рязаното чурясло ти е опряло в дивия, но без преди туй да е полят с ибрика и маслото. 

Начина, по който се държим е благодарение на възпитанието ни, в което пък от векове малко или много присъства православното християнство. За съжаление далеч не при всички "нас". По един или друг начин обаче навсякъде присъства.  

Последното ти изречение показва ТОТАЛНА историческа неграмотност. Глави с десетки хиляди са падали, за да запазим православното християнство, да запазим вярата си и същността си и на практика това е крепило народа ни. Никой не ни го е натрисал, а като религия то е най-безобидното възможно в сравнение с останалите на върха. 

 

Link to comment
Share on other sites

Не, ти може да си сигурен, че ще се преметнат едни активи оттук - дотам и всичко ще си мине като обичайната пушилка (справка - всички от тая стърга). Като почнем от от това, че няма грамотни прависти да съставят читаво дело срещу тия или когото и да било и стигнем до факта, че никой няма мерак да го прави като цяло, ясно е какво ще стане - може и да платим пак в Страсбург... Принципно няма такъв филм като "могат да правят каквото си искат", въпреки че у нас се прожектира постоянно в стил сериал. АКО - акото мирише, но - АКО искат наистина да свършат нещо срещу тях и такива като тях, то има прекрасни начини да го направят, дори и в нашата тъпанарска система. И пак стигаме до "а дано, ама надали"

 

 

Ясене, пак не вдяваш - в 21 век щеше да си с чалма и евентуално 4 жени, ако това те влече - нещо неясно ли се изразявам? Сериозният проблем е с вълната от чалми, но такива като тебе с твоите разсъждения ще го усетят много късно (то това е идеята всъщност). Тъкмо когато рязаното чурясло ти е опряло в дивия, но без преди туй да е полят с ибрика и маслото.

Начина, по който се държим е благодарение на възпитанието ни, в което пък от векове малко или много присъства православното християнство. За съжаление далеч не при всички "нас". По един или друг начин обаче навсякъде присъства.

Последното ти изречение показва ТОТАЛНА историческа неграмотност. Глави с десетки хиляди са падали, за да запазим православното християнство, да запазим вярата си и същността си и на практика това е крепило народа ни. Никой не ни го е натрисал, а като религия то е най-безобидното възможно в сравнение с останалите на върха.

 

Не, ти не вдяваш. Както не нося кръст, така и нямаше да съм с чалма. Ако ти се влияш така от вярванията на околните, то си е за теб.

Иначе си приказвате абсолютни глупости с Неото. Къде казах, че онези от снимките трябва да се търпят? Освен в празните ви съчинения.

Но моите причини не са базирани на религия.

 

Lol Ти отричаш начина по който Борис е наложил християнството ли? До девето коляно...

 

Ах тези християнски традиции https://www.faktor.bg/bg/articles/obshtestvo/ulitsata/maskirani-paravoenni-s-kalashnikov-goryat-znamenata-na-es-sasht-i-nato-plashat-balgariya-s-teror-video

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...