Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

На пръстите на 1-та ми ръка се броят семействата, които познавам и които изпълняват онова условие за 562-та лева.

 

Поправям се: Сега по новините казаха, че тия 562 лв са за двама работещи с 2 деца. Аз такива хора не познавам...което наистина е жалко.

 

Спомням си и много добре, че човека над мен(Атанас) беше казал, че няма да напуска страната, дори нападна хора, които са я напуснали, но какво става сега? Не се заяждам. Много сбъркани работи има тука(в нашата мила родина)

 

А Дядо Мразе...гледаш само от твоята камбанария. От там гледката може би наистина е хубава(няма лошо, шапка ти свалям, за което, без да ти се мазня) Но ОГРОМНИЯ % от хора не гледат от тая камбанария. Тука не визирам "Киро Слепото", който от цифрите знае 7цата(заради БМВ-то в гаража), а от буквите S(пак заради S класата в същия гараж) и от математическите операции само умножението....щото нали като бутнем на тоя и на ония..и за тях ще има и за мен за още един палат ще има...нали така?

 

И в добавка...дори "Киро Слепото" заслужава адмирации...защото по един или друг начин е стигнал до там, а аз(ще говоря от мое име, за да няма засегнати)...не съм. Та сега и аз да се чудя и да се мая...."да бачкам ли, да уча ли", както във въпросния скеч

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Чефо, както казах и на една журналистка днес - не оставайте с впечатление, че не обичам България. Но това не е моята България и това не е моят народ. Това е някаква долна, жалка паплач, затънала с скудоумие, алчност и разврат, най-нагло окупирала името "българи" и присвоила си историята на българите. И по някаква случайност живееща в границите на дестинацията за евтин алкохолен и секс туризъм България.

Link to comment
Share on other sites

Чефо, както казах и на една журналистка днес - не оставайте с впечатление, че не обичам България. Но това не е моята България и това не е моят народ. Това е някаква долна, жалка паплач, затънала с скудоумие, алчност и разврат, най-нагло окупирала името "българи" и присвоила си историята на българите. И по някаква случайност живееща в границите на дестинацията за евтин алкохолен и секс туризъм България.

 

Това е последното нещо, за което ще мисля при евентуално напускане. Приятелите и семейството са ми много по-важни и скъпи от "3-те морета" и "високите сини планини". Защото както забелязваш нито те, нито "дупките" ще купят памперси на дъщеричката ти...ясно ти е за какво говоря.

Link to comment
Share on other sites

А Дядо Мразе...гледаш само от твоята камбанария. От там гледката може би наистина е хубава(няма лошо, шапка ти свалям, за което, без да ти се мазня)

 

Чефо, нещо не ме разбра. Аз наистина успявам не само да вържа 2та края, да си позволя някоя и друга глезотия и да ми остане малко... за сметка на това нямам време да се усмихна, нито да се наспя. На кръчма съм ходил последно когато се събирахме форума преди 2 години и след това когато се върна един приятел от щатите (а той се връща 1 път в годината или по-рядко). Това е така, защото по времето, когато аз бих се засилил да ходя на кръчма останалите карат сигурно 3ти сън, но и защото за да ида трябва да пропусна спането нацяло...

 

Аз визирах това "ако стигна до пенсия" по-скоро в смисъла ако изобщо доживея до въпросната възраст, че ще вдигна банкет по случая. Понеже както съм я подкарал не знам колко хора могат да издържат над месец-два, а аз съм вече 8ма година така...

 

Айде да не се оплаквам, че натам тръгна работата. Един от едно се оплаква, друг от друго...

 

 

 

Това е последното нещо, за което ще мисля при евентуално напускане. Приятелите и семейството са ми много по-важни и скъпи от "3-те морета" и "високите сини планини". Защото както забелязваш нито те, нито "дупките" ще купят памперси на дъщеричката ти...ясно ти е за какво говоря.

 

:bowdown: много вярно.

 

Има един омагьосан кръг, от който трудно се излиза - много работодатели разчитат на това, че навсякъде заплатите са ниски и могат лесно да намерят хора. Лафа "като не ти харесва - айде бЕгай, вънка чакат още 10 такива като теб на опашка за същото място". Наскоро прегледах отзиви за разни фирми и примерно тези занимаващи се с разнос на вода или куриерите не само ги юркат да бачкат по 12 часа ами и работят буквално за жълти стотинки... Също така, видях на живо, завършил семестриално студент по право да работи като хамалин...

 

 

Аз ако съм се замислял да хвана самолета не е за друго, а защото съм че чудел дали искам детето ми като порасне да живее тука...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Cassette tapes are dead. Long live cassette tapes! The music staple of the late 20th century is making a comeback in the form of big data storage. That's right, kids, the same thing that made the mix tape possible in the 80s could hold tomorrow's pictures and mp3 files.

 

ANALYSIS: Kinetic Charger Makes You a Power Source

 

Fuji Film and IBM have created a prototype cassette measuring 4x4x1 inches that can hold up to 35 terabytes of information, or about 8,750,000 songs. The data is stored on a strip of magnetic tape made from particles of barium ferrite. But don't bust out your "Saved By the Bell" torrents to save them on tape just yet. As of right now, the cassettes are being developed for big data storage use only, i.e. server farms.

 

The cassettes are actually the opening act for the new computer from IBM called the Square Kilometer Array telescope. When it's finished in 2024, this radio telescope will be the world's largest, able to gather one petabyte of data per day, or about 1 million gigabytes. When news came out earlier this year about IBM developing this super-data pusher, they mentioned "next-generation tape systems" as a storage method. Who knew the next generation would have such a familiar face?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Нека, нека. То и сега се бекъпи на ленти, но колкото повече, толкова повече.

Имам някакъв спомен от последните мийтинги, че нашият сторидж примерно расте с по няколко петабайта на тримесечие. Та има нужда :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

СРАМ И ПОЗОР за пореден път.... Facepalm14.gif

 

Из коментарите отдолу:

 

Тожа може да се случи единствено в ЧАЛГАРСКИ град като Пловдив , нулева култура , безброй чалга клубове , безброй билбордове с чалга курви , какво очаквате повече ???!!!!
Link to comment
Share on other sites

 

Пеераска му работа.Имаш 45 000 човека ,like-нали страницата ти във ФБ,и от тях само 15 % виждат какво публикуваш.Ако искаш другите 85 % ,трябва да платиш 200 кинта ,за пост !

Link to comment
Share on other sites

Пловдивските жени били най-палавите у нас

Прословутият с мъжеството си българин омекна и жените хукнаха да си купуват сексиграчки. До тази констатация стигнали продавачите в сексмагазините, които отчитат невиждан скок в продажбите на стоки за големи. В последно време представителите на нежния пол се редели на опашки, за да си вземат атрибути, заместващи мъжете. В магазините те се оплаквали, че половинките им вече не им обръщали внимание и се принудили да прибягнат до алтернативни варианти, разказаха служители от сексшопове.Според национално проучване за сексуалността една от основните причини за това бил стресът във всекидневието. Това твърдели 39 процента от запитаните мъже и 47 процента жените.

 

Несигурните доходи и безпаричието са втората причина за епизодичните несполуки, споделят над 15 на сто от мъжете.

 

"Само вчера в магазина дойдоха над десет жени, които нямаха и 30 години. Искаха вибратори и настояваха да са по-големи. Жалват се, че вкъщи никой не им се "радвал", а не им се занимавало с чужди мъже. Техните им били достатъчни. Само се оплаквали, вечно били депресирани, липсата на пари ги комплексирала и т.н.", разказа Клавдия, която работи в сексшоп. Младото момиче, което е облечено в кожен панталон и изрязан потник, на драго сърце показвало на необгрижените девойки целия асортимент, който можел да замести любимите им.

 

Подобно на Клавдия служители от други сексмагазини също се радват на наплив от дамска клиентела.

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

96 на сто от анкетираните трайно безработни твърдят, че биха могли веднага да започнат трудова дейност, но никога не са имали такова желание

 

Тате носи, мама меси....

Link to comment
Share on other sites

Тия от дойче веле и за тоалетно четиво не стават. В статията може и да има истина, но толкова компрометирана медия не си струва да се взима изобщо под внимание.

Link to comment
Share on other sites

България, златната мина на света.

Бах маа му, всеки божи ден се откриват находки с изключително значение за света...Просто ме е яд, че тъпата ни държава осигурява безумно малко пари за археологията.И изобщо за науката като цяло.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...