Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

http://news.plovdiv24.bg/398968.html

 

 

Соня Райчева е една куха бабка. За това изпълнение заслужава да я изгонят. Нищо лично, но не е добър преподавател.

Link to comment
Share on other sites

След като нейния син е такъв спокойно можеш да си правиш изводите за майка му... Сега очаквай всички студенти дръзнали да спорят повече с него да видят повече зор с вземането на изпитите... Както и първите тръгнали си ..

Link to comment
Share on other sites

Ако я оставят на работа. Това е голям гаф за университет, претендиращ за най-добрата филологическа школа в Източна Европа. Държал съм изпит при нея...ми, не е цвете.

Link to comment
Share on other sites

Неска било световен ден за борба със Спин. За тая година имало нови ~100 заразени...тъй ,че пазете се :pirate

Според тази статия, в Пловдив има нови 13 случая. Това разбира се е само тези които са изследвани. На практика са доста повече. Не е много голяма цифрата, но не е и никак малка. Никога не знаеш дали няма да е готината мацка с която си излезнал за вечерта... Не пише в статията колко са общо досега регистрираните. Не беше много малка цифрата.От друга страна съм чел и статистика, че болшинството са наркомани и тук там някой гей.

Link to comment
Share on other sites

Не бързайте да пишете за нещо, което още не е сигурно. В момента това са само спекулации. КОГАТО и АКО приемат подобно нещо, тогава ще го коментираме.

 

Междувременно какво правят всички останали в ЕВРОПА

Link to comment
Share on other sites

Днес по изключение не съм преди PC-то ,да рънвам. И гледам по тв-то - пенсионери протестират пред "народното събрание" ... преди време си мислех,че едва ли ще видя подобно нещо...ма ето видях.

Вече съм почти сигурен,че щом тея стари хора ,чак в София се вдигат на протести,правителството трябва да подават оставка,и да си правят едно масово сепуку.

 

Иначе ми се струва изключително голяма простотия ,да вкарат по 10 % за пенсии,вместо за детски.Все пак стари хора vs . млади (бъдещи граждани ,след време).Ясно е,че в младите е потенциала,докато пенсионерите са извървели своят жизнен път.

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

Днес по изключение не съм преди PC-то ,да рънвам. И гледам по тв-то - пенсионери протестират пред "народното събрание" ... преди време си мислех,че едва ли ще видя подобно нещо...ма ето видях.

Вече съм почти сигурен,че щом тея стари хора ,чак в София се вдигат на протести,правителството трябва да подават оставка,и да си правят едно масово сепуку.

 

Иначе ми се струва изключително голяма простотия ,да вкарат по 10 % за пенсии,вместо за детски.Все пак стари хора vs . млади (бъдещи граждани ,след време).Ясно е,че в младите е потенциала,докато пенсионерите са извървели своят жизнен път.

За насърчаване на раждаемостта, има много варианти. Пари на ръка според мен е най-лошия, особено при текущото разпределение.

Link to comment
Share on other sites

За насърчаване на раждаемостта, има много варианти. Пари на ръка според мен е най-лошия, особено при текущото разпределение.

 

И Столипиново ще се разрастне 3но.

 

Аз пък съм против повечето социални истории. Помагат наистина на някои хора на които заслужава да се помогне, но много повече отиват в такива, които не заслужават. Най-правилно е (за мен) да има много сериозни стипендии за деца от 5ти клас нагоре. Ако децата да имат отличен успех! Хем ще стимулира образованието им хем ще се помага на такива семейства. Аман от хрантутници лентяи.

Link to comment
Share on other sites

Съгласен съм с дедо.

 

http://video.bgnes.com/view/38290

Той мандата вече почти им приключи, а те все още за предишните говорят :bowdown:. Интересно ако получат втори мандат дали ще продължават да говорят за предните(тях) или по - предните. Дано не се случи това с втори мандат.

Link to comment
Share on other sites

Бах маа му, всеки божи ден се откриват находки с изключително значение за света...Просто ме е яд, че тъпата ни държава осигурява безумно малко пари за археологията.И изобщо за науката като цяло.

 

Не е археология, но:

 

Преди много години, можеби около 7-8, влизах в един малък IRC канал в който имаше един Австралиец. Той се занимаваше с проучвания за златни находища по цял свят и каза, че в България има СТРАШНО МНОГО злато. Каза и че ще идват тук, за да го копаят.

 

Да сте чули нещо по новините за златни залежи в България, вече .. 8 години? Тц.

Link to comment
Share on other sites

Съгласен съм с дедо.

 

http://video.bgnes.com/view/38290

 

Боже, тея наистина нямат срам. От правителство на правителство все по-големи малоумници влизат в управлението. Направо не ми се мисли след 20 години какви дебили ще ни управляват, защото примерно е син на Искра Фидосова. Жалко за народа...

Link to comment
Share on other sites

 

Да сте чули нещо по новините за златни залежи в България, вече .. 8 години? Тц.

 

За да събудя иманярските апетити - 90% от реките в България са златоносни. Лично аз съм вадил златна бучка с тежест 2гр от родопски поток. Има злато. Много. Има също и полу-скъпоценни камъни.

Link to comment
Share on other sites

Мисля си че не осъзнаваме колко сме богати. Ако утре решим да затворим границите тотално не само, че няма да умрем от глад ами с малко труд да си направим някой и друг завод няма да сме лишени от нищо, а не сме голяма колкото Китай страна.

 

И в този ред на мисли при толкова плодородна земя наоколо всички се оплакват, че работа няма докато селата в същия този момент пустеят :confused

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Мисля си че не осъзнаваме колко сме богати. Ако утре решим да затворим границите тотално не само, че няма да умрем от глад ами с малко труд да си направим някой и друг завод няма да сме лишени от нищо, а не сме голяма колкото Китай страна.

 

И в този ред на мисли при толкова плодородна земя наоколо всички се оплакват, че работа няма докато селата в същия този момент пустеят :confused

 

Земеделие?!!??!?!?!?!?!?!?!

По-квалитетно е да се работи на бюро за 450лв на месец.

Link to comment
Share on other sites

Това сме го говорил мноооооооого. Запитайте се, къде отиде всякаквата промишленост(имахме доста заводи, някои от които уникални). Запитайте се - защо се затвориха много мини, рудници и находища. Запитайте се защо е унищожен туризЪма. После се запитайте - абе, да са еба, аз що не правя нищо по въпроса?

Link to comment
Share on other sites

Земеделие?!!??!?!?!?!?!?!?!

По-квалитетно е да се работи на бюро за 450лв на месец.

 

Добре е да не се обаждаш с подобни глупости, особено след като хал хабер си нямаш от земеделие.

 

Това сме го говорил мноооооооого. Запитайте се, къде отиде всякаквата промишленост(имахме доста заводи, някои от които уникални). Запитайте се - защо се затвориха много мини, рудници и находища. Запитайте се защо е унищожен туризЪма. После се запитайте - абе, да са еба, аз що не правя нищо по въпроса?

 

Насе, като махнем шепа (няма и толкова) производства, какви са тия заводи, каква е тая промишленост дето бълваше предимно отпадъци за групата от СИВ? Хайде стига. България е силна в две неща - селското стопанство и туризма. Всичко друго е бошлаф работа.

Link to comment
Share on other sites

Аз си мисля, дори да е дискриминация, циганите да плащат ТЕ на държавата, ако имат повече от 2 деца. Не съм расист, обаче ми е писнало ние да хрантутим цял етнос, а за нашите деца и родители пари и работа да няма. Нищо лично към никого. Познавам и многоооо добри цигани, обаче аман. По 5 не, ами по 10 раждат. Наглеци. И това само за да цоцат от нас.

По същия начин за турци и всякакви пребиваващи тук с много претенции. Като не ги устройва, да хващат влака за Париж, там, доколкото знам, много добре се отнасяли с малцинствата. То не са чужди партии, то не са "За нас няма работа", то не са радикални ислямизации.

Пак казвам, нищо лично. Всякакви хора познавам. Обаче имаш ли претенции, че държавата не се грижи за теб, защото си такъв и такъв, навън, пътя. Като не ти харесва, отивай другаде. Както вече направиха нашите умни съотечественици и специалисти. Жалкото е, че такива хора заминават, а циганите се множат като мухи.

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Именно! И аз съм напълно съгласен с Галя. Затова протеста на майките за детските добавки не само че не го подкрепям ами съм ПРОТИВ всякакви подобни. Защото при такива като тях ще отидат максимум 10%. Отделно цялата работа толкова мирише на социалисти че няма накъде. Съжалявам Атанасе, но е 10 пъти по-добре да се оправят няколко улици отколкото да се хвърлят пари на вятъра. Защото 50лв отгоре за детските добавки умножено по емнайсе-стотин-хиляди гърла прави една камара пари, които ако се вложат по-правилно могат да подобрят повече неща.

 

Изобщо всякакви социални помощи, надбавки и т.н. нито ще са достатъчни за няколко колкото и да са много като отпуснати средства нито ще променят нещо.

 

Да, жалко е, че нашите майки и бащи живеят на ръба на мизерията, затова и ние се грижим за тях, но да се раздават пари за социални придобивки трябва да е последен приоритет на държавата.

 

И преди някой да каже "ама ти гледаш от своята камбанария" да поясня, че е имало моменти когато съм бил ученик и сме чакали моята стипендия за да закърпим семейния бюджет и аз съм я носил и съм я давал цялата в къщи, без да си позволя нищо да си купя от нея, защото иначе сме щели да стоим гладни някой и друг ден... БУКВАЛНО! Хубаво че въпросната стипендия беше в пъти по-висока от детските добавки, които получаваше майка ми.

 

Та много съм наясно че има семейства, които благодарение на подобни приходи успяват да свържат бюджета. Както съм и наясно че има 10 пъти повече от тях възползващи се от системата за да смучат откъдето и както могат.

 

Ако някой ден стана политик това също ще ми бъде част от платформата - спиране на всякакви социални истории защото това са пари на вятъра и 90% от тях просто потъват. И още не съм измислил как да се реши проблема с лекуването на малцинствата, но трябва да има някаква граница - една камара там са редовни пациенти и държавата плаща за тях. Не трябва да има нищо безплатно. Минимална такса е необходима винаги за да не се експлоатира системата по този начин.

 

А да - и безплатна стерилизация след 5тото дете. Грозно звучи нали? Ама е наложително

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...