Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

Едва ли.По-скоро биха се увеличили случаите на саморазправа,а това в щатите си е отделна категория.Американската мечта си има обратна,тъмна страна.Тази страна я видяхме донякъде и във филма "American Beauty".Нямам директни впечатления,но от видяното и прочетеното виждам,че като господстваща нация на американеца му се внушава чувството ,че е специален и че мисията му е да доминира в коя и да е сфера.Както и да е материално щастлив естествено.Това в ранна възраст вероятно при драматично стекли се обстоятелства пречупва индивида и го води до изстъпления.Иначе как до онзи ден никой не е знаел,че е способен на масово клане?! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Тук няма такива трагедии защото огнестрелни оръжия не се продават свободно. Гарантирам ти, че ако имаше щяхме да сме свидетели на подобни истории през месец.

 

Не е точно така, защото оръжие не се взима кой знае колко трудно.Ако си решил да направиш такова нещо, намирането на оръжие ще ти е най-малкия проблем.

Според мен въпроса е до издуханата психика на хамериканеца.За него всичко е работа и пари.Няма ли работа, банката идва и му взима живота.

Link to comment
Share on other sites

Не е точно така, защото оръжие не се взима кой знае колко трудно.Ако си решил да направиш такова нещо, намирането на оръжие ще ти е най-малкия проблем.

Според мен въпроса е до издуханата психика на хамериканеца.За него всичко е работа и пари.Няма ли работа, банката идва и му взима живота.

 

Каква работа и издухана психика от 19 годишен пикльо?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ама какво ли разбирам аз... :unsure:

 

Нищо не разбираш, а само пускаш тука пост след пост. :woot

 

Аз пък чета, че екотаксите за автомобилите втора употреба също били вдигнати над 3 пъти....слушам по новините, че и свинското щяло да поскъпне заради европейската директива "щастливи прасета", която влизала от началото на тази година и задължавала прасетата да имат "играчки и кът за отдих"...ама и аз като тебе какво ли разбирам...:woot

Link to comment
Share on other sites

Тъй-тъй, а пък иначе тока и парното щели да намалеят...Тока с колосалните 1,5% :woot и то от юли, а парното с около десетина процента...ама... ние с тебе какво ли разбираме....

Link to comment
Share on other sites

За радост и на еколозите, и на българите е, че има такъв премиер, който веднага праща проверките и спира процедурите, каза за себе си Борисов.

:bowdown: :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Баси...досега смятах, че макетата с всичките техни присвоявания са просто смешни, но вече смятам, че всъщност са жалки...:ghost

 

 

 

Македонски археолози тврдат дека Исус е роден во Македонија

 

Archeology-180_l_14cdc5bb7ee1e696.jpg

 

Група археолози од Македонија, која се нарекува „Исусовци", тврдат дека го пронашле точното место каде што се родил Исус Христос, но дека тоа не се наоѓа во Витлеем од Западниот брег, каде што досега така се мислеше и тоа место се нарекуваше Јудеја, туку во селото Витлемово во близина на Охрид.

 

„Мислам дека ова е вистинкото место каде што е роден Исус, а не во оној Витлеем во близина на Ерусалим", вели Аврам Јаков, археолог од здружението „Исусовци".

 

Постојат неколку докази, вели Јаков, дека тоа е местото каде што се родил Исус. Истото место постоело и во античко време, а за тоа сведочат и написите во Библијата, која пред неколку месеци беше ревидирана од страна на македонската влада. За време на владеењето на римскиот император Јустинијан селото било просперитетно, а во периодот на раното христијанство токму во тоа населено место било славено раѓањето Исусово, и таму сите се преобратиле во христијанската вера и изградиле импозантна црква.

 

 

 

/Взето от тук/

 

Link to comment
Share on other sites

Всъщност не им вЕрват кой-знае колко. Просто техните еквиваленти на канал 2001 бълва лайна. Приказвал съм си с доста македонци на тая тема и повечето са единодушни, че това са пълни глупости. Но и има хорица, които им вярват. Както и при нас имаше, дето вярваха, че им се отваря третото око и питаха за третата веждА...

Link to comment
Share on other sites

Всъщност не им вЕрват кой-знае колко. Просто техните еквиваленти на канал 2001 бълва лайна. Приказвал съм си с доста македонци на тая тема и повечето са единодушни, че това са пълни глупости. Но и има хорица, които им вярват. Както и при нас имаше, дето вярваха, че им се отваря третото око и питаха за третата веждА...

 

Абе има и такива дето вЕрват. Както един приятел се изрази - ако ходиш на почивка в Охрид по-добре не се бъзикай много много на тези теми, че да не прекараш остатъка от отпуската в районното ;)

Link to comment
Share on other sites

От dnes.bg

"Районната прокуратура в Пловдив повдигна обвинения срещу мъжа, който отвлече три сурвакарчета на първи януари и ги натика в багажника на колата си. С момчетата на възраст между 10 и 12 години ще работят психолози. Други две сурвакарчета, които видели какво се случва, се скрили в контейнер за боклук. С похитителя е имало още двама души, които са гледали сеир и се забавлявали на случващото се. Действията си той е извършил под въздействието на алкохол. Мъжът може да получи до 10 години затвор. "

 

Ето затова на първи януари се лежи вкъщи и се спи. ;)

Link to comment
Share on other sites

Определено, както и предполагах, в града си имаме гумаджийска БАНДА. Схемата е абсолютно същата - колите са на тухли четворки. По същия идентичен начин бе увиснал и Мерцедесът, който видях на улица Богомил

Link to comment
Share on other sites

Опре делено, както и предполагах, в града си имаме гумаджийска БАНДА. Схемата е абсолютно същата - колите са на тухли четворки. По същия идентичен начин бе увиснал и Мерцедесът, който видях на улица Богомил

 

Преди малко писах за тая кола в автомобили. Днес минах покрай нея и я видях на живо, по интересно е че имаше жамдармерия на мястото, не полиция...

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през акъла, че на ключови места из градовете и селата трябва да бъдат разположени снайперисти, които да дежурят на смени 24/7 и да отстрелват всякакви боклуци по усмотрение...ама само ми минава, но няма да го кажа гласно, че ще бъда обвинен в геноцид. :ghost

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през акъла, че на ключови места из градовете и селата трябва да бъдат разположени снайперисти, които да дежурят на смени 24/7 и да отстрелват всякакви боклуци по усмотрение...ама само ми минава, но няма да го кажа гласно, че ще бъда обвинен в геноцид. :ghost

 

A има вече градове чието население процентно вече са повече такива...

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през акъла, че на ключови места из градовете и селата трябва да бъдат разположени снайперисти, които да дежурят на смени 24/7 и да отстрелват всякакви боклуци по усмотрение...ама само ми минава, но няма да го кажа гласно, че ще бъда обвинен в геноцид. :ghost

геноцид ще е ако вземеш че се организираш с твои еднаквомислещи и заработите доста по-мащабно. твоята система набляга по-скоро на индивидуалния подход, следователно повече е в графа "лични взаимотношения" и по-точно "престъпление от омраза", значи най-много ако успееш да обслужиш 3-ма и повече пациенти да стигнеш до "сериен убиец", а всъщност няколко нули ще те делят от "масов". Тъй че не се притеснявай, няма да те обвиним в геноцид, пък и няма за какво след като нищо не си казал или направил, или не можем да го докажем.

 

иначе някога замислял ли си се на кого би имал доверите да дава заповеди вместо теб на въпросните снайперисти, ако примерно си болен или точно в момента пиеш кафе "с райбер", примерно? а те дали са безпогрешни машини или могат да се объркат да вземат и собствени решения?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Мобо, много буквално си приел думите ми...баси, човек даже не може вече да си помечтае. :laughing1:

 

А иначе, ако все пак държиш на обяснение - снайперистите ще се ръководят единствено от вица за оня цар, дето давал за всички видове престъпления (от най-дребното до най-големите) наказание смърт, защото не можел да се сети за по-тежка мярка. Така че като засекат някой да маха джанти и гуми или пък да дърпа чанти и синджири - центрират го и...sniper_emoticon_by_total100-d4djga6.gif.

 

Предложих да са снайперисти, защото така се запазва неяснотата в кой момент, кой и откъде те е нацелил докато вършиш зулума и това ще има силно превантивен ефект. А след време геноцидът малко по малко сам ще си дойде, защото предлагам мярката в дългосрочен план, а не кампанийно. sniper.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...