Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

И какво да се чете в тази глупост?

Че правото на собственост трябва да е по-голямо от правото на живот?

Че само ти определяш колко ти е скъпа една вещ, че да я защитаваш. Тоест - аз обичам баничката си, ти ми я дърпаш и бягаш, но аз те застрелвам в гръб?!

Че трябва да се либерализира притежанието на оръжие, за да може всеки Ганьо да обикаля с пистолет в ръка. Щото са ни малко битовите инциденти, та от дела за телесни повреди, да се превърнат в оправдателни присъди за убийство!?

 

Ай сикана драги зрители! Аман от Фейсбук малоумни групи!

Който вади преработен пистолет и стреля в гърба на друг човек - влиза в затвора.

Това е толкоз просто и логично.

Освен ако не си неосведомен и превъзбуден, явно...

Ми, нищо..Просто да помисли човек...Нищо не твърдя, нищо не претендирам....Факт е, че закона ни е в гъза...както казах, някъде из другите теми, според нашия закон, ще си невинен само ако си вече наръган, застрелян, пречукан и т.н......

А и само за справка, застрелял го е в гърдите, не в гръб...

А да, и да знаеш, че почти всеки Ганьо по улицата носи пистолет...Кой боен, кой газов..

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

Значи, още през 2008 Опиц залагал капани за кварталните котки. После ги прострелвал. Забавления...

Та, когато заловили крадеца, Опиц отишъл, взел си преправеното незаконно оръжие, слязъл долу и предупредил крадеца, да не се опитва да бяга. Той обаче опитал, затова Опиц го убил.

 

Аз виждам тук един жесток ум, в който насилието лесно доминира.

Смятам, че присъдата е прекалено мека, но виждам в това някаква вселенска справедливост.

Останалото е популизъм...

Link to comment
Share on other sites

Няма да им стане играта. Нямат пари и стремглаво вървят надолу по пътя на ITV Partner. С много неща се захванаха, без да имат идея откъде ще ги финансират. Взеха самите те да пускат мачове от Джазирите, за които нямат пари да платят правата. Грозна работа. Дано се осъзнаят навреме, иначе лошо.

Link to comment
Share on other sites

Френски учени откриха огромни тумори у плъхове, хранени с ГМО

 

Френски учени откриха огромни тумори, големи колкото топки за пинг-понг, у плъхове, хранени с генно-модифицирана царевица на американския гигант "Монсанто" (Monsanto). С това отново се разгаря дебатът за опасността от подобни продукти, съобщиха световните агенции.

 

Учените тайно изследвали в продължение на две години група от 200 опитни плъхове, които били разпределени в три групи. В първата гризачите били хранени само с генно-модифицирана царевица от вида NK603. При втората група животните били захранвани със същата ГМО царевица, обработвана с пестицида "Раундъп" - един от най-използваните в света. В третата група плъховете били захранвани с обикновена царевица, но също обработена със споменатия пестицид.

 

От опитите станало видно, че първият плъх, подхранван с ГМО храна, умира една година по-рано от тези, които се хранят с нормална царевица. А женските екземпляри - осем месеца преди това. На 17-ия месец били наблюдавани пет пъти повече смъртни случаи при мъжките екземпляри и то захранвани само с 11 процента генно-модифицирана царевица.

 

Link to comment
Share on other sites

Срещу Монсанто отдавна се водят дела и отдавна се знае за вредата от ГМО - храните. Това не е нищо ново, просто е поредното доказателство.

Link to comment
Share on other sites

Ха излиза и мен може да ме запукат, понеже съм споменавал, че хич не ми харесва нашия химн и примерно Де е България (Питат ли ме дей зората) на Вазов е далече по-подходяща от настоящия химн, който неясно защо ми напомня на погребален марш.

Link to comment
Share on other sites

Пълна тъпотия,той е РАПЪР,а не престъпник.

Тва както беше станало с един от twitter.Заканил се на Обама,и на следващият ден го затворили .

 

Той е ПОМИЯР, а ти не вдяваш къде е важното. Обама е черен палячо, нещо като нашия буратино тука. Който ще да псува и премиер и президент (наш или чужд) ми е през №$№, но гавра с НАЦИОНАЛЕН СИМВОЛ, и то от някакъв долен отпадък, няма как да приема.

Link to comment
Share on other sites

Да, предполагам. И сериозно предположих, че Виден е предпочел да вярва на медии, без да се поинтересува за какво точно иде реч...

 

Нали не смяташ, че има вероятност да слушам продукти на тоя боклук? Ако наистина се хващат за тая реплика, то не е правилно, защото нищо лошо няма в нея. Живо преиграване е подобна схема.

Link to comment
Share on other sites

За кво е спора?

 

Ред. Нямам звук тука, затова прочетох текста. Тия ако наистина затова са се хванали, са пълни лайнари. Малко почна да става положението, като "партията-майка(им дейба)".

 

Песента е тъпа, но не е това, за което обвиняват Мишо Лайнара. Гражданите за Епохално Разграбване на България (ГЕРБ) много си повярваха нещо...А за радикалния ислям в Родопите що никой нищо не казва, а?

 

И ако ще е така, то отде на де са се кръстили ГЕРБ(както го пее Мишо), а не Г.Е.Р.Б., което е по-правилно за политическа партия?

 

Нямат свършване изцепките на тия...

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...