Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

750 тона = 750 000 литра

750 000 / 80 (дните, в които е сезона) = 9375 литра

Слънчев бряг е към 200 000 души в пика на сезона, но ще кажем, че е 75 000 като постоянно присъствие за тези 80 дни.

9375 / 75 000 = 0,125 литра, което е една голяма ракия и още мъничко на човек на вечер. При среден престой от 5 дни ще излезе, че всеки 1 турист е изпил по една седем стотка, докато е в Bulgaria.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Сметката ти е права, но само донякъде. Льокането е конацентрирано в много по-малка група хора. Един вид махни от бройката децата, бабите и т.н. Освен това в тая сметка липсва нелегалният алкохол, който няма как да се изчисли, понеже е предимно в ол инклузив общежитията, а там знаем как не се пие.... Има и едни 4 пъти по толкоз тона бири, някои хора и вино пият.... Та става една весела такава...

Link to comment
Share on other sites

Сметката ти е права, но само донякъде. Льокането е конацентрирано в много по-малка група хора. Един вид махни от бройката децата, бабите и т.н. Освен това в тая сметка липсва нелегалният алкохол, който няма как да се изчисли, понеже е предимно в ол инклузив общежитията, а там знаем как не се пие.... Има и едни 4 пъти по толкоз тона бири, някои хора и вино пият.... Та става една весела такава...

И два пъти повече да е, пак нищо не е. А за бабите и децата не си прав, те също са в кюпа, наливат се като ахмаци заедно с другите.

Link to comment
Share on other sites

Малко късно ама WTF само на мен ли ми се струва безумно наркоманско сборище тоя фестивал. 45часа е бил нон-стоп.

 

Повечето такива фестове са наркомански сборища. Поради тази причина и спрях да ходя на Беглика...И не само там...

Link to comment
Share on other sites

Оралният секс е здравословен за жените

Според ново проучване от САЩ

:bowdown:

Приказват си две блондинки.

- Ти как се оправяш с главоболието?

- Правя една свирка на моя и ми минава.

Виждат се след време.

- Права си, определено помага. Само дето твоя мъж малко се учуди, че е твоя идеята

Link to comment
Share on other sites

Малко късно ама WTF само на мен ли ми се струва безумно наркоманско сборище тоя фестивал. 45часа е бил нон-стоп.

 

така е по цял свят.Преди седмица си говорих с един пич от едно звукозаписно студио,и потвърди ,че по чалгите друсат най много ^^

Link to comment
Share on other sites

аах ,т'ва за закъснението ,чак сега го разбрах ... Демек ,има риск ,с трагичен край,но все пак той ще го направи.В неделя.

 

Аз няма да мога,ако имах възможност като неговата.Не бих поел такъв риск.

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

аах ,т'ва за закъснението ,чак сега го разбрах ... Демек ,има риск ,с трагичен край,но все пак той ще го направи.В неделя.

 

Аз няма да мога,ако имах възможност като неговата.Не бих поел такъв риск.

 

Страх те е да не умреш,не знаеш утре какво ще се случи с теб.

Link to comment
Share on other sites

Имах приятел, който рискува да се пусне в кофти време с парапланер...

 

Лека му пръст!

 

Е разликата е, че зат този човек седят RedBull и кой знае още колко организации наляли милиони.Да не говорим, че той се подготвя за този скок повече от 5г и има още няколко подобни.

Link to comment
Share on other sites

Е разликата е, че зат този човек седят RedBull и кой знае още колко организации наляли милиони.Да не говорим, че той се подготвя за този скок повече от 5г и има още няколко подобни.

 

И все пак е тъпо при кофти време да се пусне, риска си е прекалено голям колкото и да е добър и колкото и да е добра екипировката му.

Link to comment
Share on other sites

риска си е прекалено голям колкото и да е добър и колкото и да е добра екипировката му.

 

Иначе нямаше да сме хора...

Link to comment
Share on other sites

"Бедните стават все по-бедни, а богатите - все по-богати"

 

Лихвата по депозитите не успявала да покрие инфлацията.

 

562 лева на месец са необходими на човек в четиричленно домакинство, или общо 2248, за да живее нормално, сочат данни на Института за социални и синдикални изследвания към КНСБ. Поскъпването на храната, водата, тока и горивата са направили живота по-тежък последните месеци, отчете пред националното радио Виолета Иванова от института.

Храната е най-голямото перо от бюджета на семействата. Обичайният спад на цените на плодове и зеленчуци през лятото не се случи, месото поскъпна, млечните продукти - също. Всичко това доведе до спад в потреблението, коментира Иванова.

Наблюденията на института са, че лихвата по депозити не успявала да покрие инфлацията. "Българите не спестяват, а изтеглят парите си за неотложни нужди. 23% от домакинствата в момента са под прага на бедността. В института стихнахме до следния извод: "Бедните стават все по-бедни, а богатите - все по-богати". Според друго изследване на синдиката преди два месеца, резултатите показали, че 27% от домакинствата живеят под 205 лева на месец.

 

де*ба и нещастниците ,И онзи ден някои от педерастите в парламента искаше да залъже младите хора на запад ,да се върнат обратно в държавата,като им се осигури висока заплата.

 

Младите хора трябва да напускат при първа възможност,ей заради такива педерасти, които управляват,и ще си управляват.

Link to comment
Share on other sites

де*ба и нещастниците ,И онзи ден някои от педерастите в парламента искаше да залъже младите хора на запад ,да се върнат обратно в държавата,като им се осигури висока заплата.

 

Младите хора трябва да напускат при първа възможност,ей заради такива педерасти, които управляват,и ще си управляват.

Това е като същия онзи нещастник, който се изцепи "защо ви трябва да ходите някъде вместо да стоите при приятелите си". Аз по тази логика трябваше да хвана първия самолет за LA понеже там имам повече приятели отколкото в Пловдив и София взети заедно.

 

Само дето аз съм друга бира и освен че ме мързи да се местя има и други фактори...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Okey,ти си добре,харесва ти живота в държавата,и не ти е проблем да плащаш с 20 % повече за ток,и тн.

 

Но има хора които едвам живеят,взимат една малка пенсия,която не им и стига почти за нищо...Може да си представим тази зима ,каква ще бъде за тях,като сметката за тока им ще скочи от 100 (ПРимерно) на 120 ;или от 150 на 180 лв (ако се отопляват 2 стаи) ;+ храната (която също е поскъпнала)

 

Много е грозно това.Влизам им в положението на тези хора,и ми става супер криво,като се сетя за това.Още повече,когато се събудих днес,влязох да си видя пощата,и видях тази новина в news feed-a.Няма как не ми направи впечатление това нещо.

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

Okey,ти си добре,харесва ти живота в държавата,и не ти е проблем да плащаш с 20 % повече за ток,и тн.

 

Но има хора които едвам живеят,взимат една малка пенсия,която не им и стига почти за нищо...Може да си представим тази зима ,каква ще бъде за тях,като сметката за тока им ще скочи от 100 (ПРимерно) на 120 ;или от 150 на 180 лв (ако се отопляват 2 стаи) ;+ храната (която също е поскъпнала)

 

Много е грозно това.Влизам им в положението на тези хора,и ми става супер криво,като се сетя за това.Още повече,когато се събудих днес,влязох да си видя пощата,и видях тази новина в news feed-a.Няма как не ми направи впечатление това нещо.

 

На пръстите на 1-та ми ръка се броят семействата, които познавам и които изпълняват онова условие за 562-та лева.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Okey,ти си добре,харесва ти живота в държавата,и не ти е проблем да плащаш с 20 % повече за ток,и тн.

 

Но има хора които едвам живеят,взимат една малка пенсия,която не им и стига почти за нищо...Може да си представим тази зима ,каква ще бъде за тях,като сметката за тока им ще скочи от 100 (ПРимерно) на 120 ;или от 150 на 180 лв (ако се отопляват 2 стаи) ;+ храната (която също е поскъпнала)

 

Много е грозно това.Влизам им в положението на тези хора,и ми става супер криво,като се сетя за това.Още повече,когато се събудих днес,влязох да си видя пощата,и видях тази новина в news feed-a.Няма как не ми направи впечатление това нещо.

 

Пенсиите са смешни наистина. Тъжно и деморализиращо е, защото аз лично не виждам никакъв смисъл в плащането на пенсионни осигуровки. АКО доживея до пенсия това значи или да продължа да работя, защото с пенсия я изкарам 2 седмици я не... и то без да плащам каквито и да било сметки.

 

За заплатите проблема е по-различен. И също толкова тъжен...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...