Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

За протокола - туй е Биволско разкритие. 

Те Капитал са си напивали, че е от Бивол.

Братовчеди пребиха до смърт 70-годишен дядо заради 50 стотинки и несесер за бръснене - смисъл не че нещо, ама тия не са за затвор, а доживотно в уранова мина!

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Те Капитал са си напивали, че е от Бивол.

Братовчеди пребиха до смърт 70-годишен дядо заради 50 стотинки и несесер за бръснене - смисъл не че нещо, ама тия не са за затвор, а доживотно в уранова мина!

Силно несъгласен. Няколко десетки такива гнасни лишеи трябва да бъдат публично екзекутирани в национален ефир... Може това да стресне другата черна измет.

Link to comment
Share on other sites

Силно несъгласен. Няколко десетки такива гнасни лишеи трябва да бъдат публично екзекутирани в национален ефир... Може това да стресне другата черна измет.

С Европейската толерастия екзекуцията е невъзможна, ама поне доживотен трудов лагер ако може да се измисли! Иначе и аз съм за публична екзекуция!

Link to comment
Share on other sites

Продължават да са дървета и половина. Аз не съм от КГБ и точно тези не ме бъркат. Освен това информацията ти е закъсняла с няколко години. Още windows ME имаше update на микрокода на някои интели

 

И тебе като не те бърка, защо не си ползваш Intel?Когато почнеш да изстрелваш ракети, ще започне (евентуално) ;)

 

Малко по-добро обяснение на темата http://hackaday.com/2016/01/22/the-trouble-with-intels-management-engine/

 

Интересно, в последните седмици виждам как всички се сещат за един всъщност доста стар проблем :))

 

 

Освен някой да е намерил начин и да го ползват активно или нещо zero day да е излязло (то няма да е 0 ако е де ).

 

EDIT: По-скоро е големия шум около самия ME и това, че много хора с лоши мисли са насочили внимание на там, а това не е добре.

Прочетох линк-а @ARPAnet, има доста интересни неща. Сега разбирам, че интел си интегрират и 3G в чиповете. Ех че фън :D Ето малко инфо.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

И тебе като не те бърка, защо не си ползваш Intel?

Подобен въпрос трябва да отправиш към себе си, а не към нас, които сме глупави и не ни пука. Защо не си вземеш един лаптоп Елбрус и един Йотафон и да ти се свършат мъките, вместо да се стряскаш всяка вечер на сън за 0-day във вражеската интелска машина? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Подобен въпрос трябва да отправиш към себе си, а не към нас, които сме глупави и не ни пука. Защо не си вземеш един лаптоп Елбрус и един Йотафон и да ти се свършат мъките, вместо да се стряскаш всяка вечер на сън за 0-day във вражеската интелска машина? :lol:

 

Като не ви пука, какво правите в темата за новини? Спам, да се докажем за пореден път колко държим на контра и сме умни?

Въпросните процесори са създадени за специфични нужди и няма да се ползват от умници и хаксори по разни форуми.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Yotaphone-а е един от най-хубавите телефони който съм ползвал. 

Възможно е. Трябва да е супер як телефон с тази модерна ОС - Android 4.4 KitKat.  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Възможно е. Трябва да е супер як телефон с тази модерна ОС - Android 4.4 KitKat.  :lol:

Ти нищо не разбираш! Щом е правен от руснаци, значи е номер 1. Ако знаеш какви легенди се носят и за руските "автомобили". А на практика нищо не могат да произведат без западни машини.

Link to comment
Share on other sites

https://www.youtube.com/watch?v=LXl-4psLa7E

 

Китай не спи и прави от дървета топ свирки :D
 

China develops the World's Most Powerful Supercomputer without US chip

In the past, China relied heavily on American processors for its supercomputers, but the US thought that China was using the Tianhe-2, which was built with Intel cores, to run its nuclear simulations.
Due to this reason, the United States government banned Intel from exporting its powerful Xeon processors over a year ago to a number of Chinese supercomputer makers.

The US decision did not halt the Chinese progress. Instead, it seems like the US policy has made an opposite effect.
For the first time since the Top500 list began, China has overtaken the United States in the amount of supercomputers being used. China has 167 computers in the top 500 while the US has 165.

Link to comment
Share on other sites

...Bi-Gendered – в различно време ту мъж, ту жена...

 

Аз на това му викам слободия, съчетана със скука и наличие на много свободно време...

 

 

----------------------------------------------

 

 

По време на данъчните проверки в Слънчев бряг се отчита 1200% увеличение на оборота.

 

 

То бива да скриеш малко данък, ама ония направо се осират....

Link to comment
Share on other sites

И тебе като не те бърка, защо не си ползваш Intel?Когато почнеш да изстрелваш ракети, ще започне (евентуално) ;)

 

Че аз какво мислиш правя? Да не мислиш че ползвам онези дървета АМД?

 

 

 

Освен някой да е намерил начин и да го ползват активно или нещо zero day да е излязло (то няма да е 0 ако е де ).

 

0-day се води ако още не е пачнато. И както казах новината не е от днес или вчера. За микрокода се знае от доста време и че може да се препрограмира самия процесор и нито една програма няма да може да засече това. 

 

Също така е добре известно, че Гугъл, Епъл, Фейсбук и прочее буквално знаят за теб повече отколкото ти самия. Добре дошъл в 21ви век, където повечето правителства ползват Оруел за ръководство а не научна фантастика, а някои от нещата, които имаме далече са задминали и неговото въображение.

Link to comment
Share on other sites

тва ми е любимия въпрос "шпионира ли уин10"... отговора е" имате ли ейпъл/андроид устройства и имате ли фейсбук"... ако ми отговорят с да, и моя отговор е "не работи точно като вашите други продукти и профили", ако ми отговорят "не нямам", моя отговор е, че ако не се занимават с забранени от закона неща, то няма какво да ги притеснява, но да... ШПИОНИРА ГИ!!!

Link to comment
Share on other sites

Отиде си и Бъд Спенсър... Той поне на достолепна въраст и без тежки заболявания... 

 

bud-spencer-bab.jpg?itok=zmy-nMe0

 

Хрумва ми, че сигурно има 2-3 души тук, които знаят кой е той, та нека си спомним с умиление с какво точно беше известен, много преди Чък Норис да се появи... 

 

https://www.youtube.com/watch?v=XwhZwnQNPCM

Link to comment
Share on other sites

Хрумва ми, че сигурно има 2-3 души тук, които знаят кой е той...

 

Като включа в сметката и жената...интересно ми е кой е третия. ;)

Link to comment
Share on other sites

В края на 80'те се сдобихме с видео и няколко касети с тези двамата хубавци. Интересно, че това са им псевдонимите по холивудски, иначе си имат италиански имена.

Link to comment
Share on other sites

Всичките им филми (повечето в лошо качество от презаписвани n-брой пъти видеокасети) бяхме изгледали тогава...и винаги двамата съм ги възприемал като едно цяло...

Link to comment
Share on other sites

Видене, не си чак толкова по-стар от мнозинството тук :)

Лека му пръст на човека. Беше ми любимец като дете...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...